باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » نام سیاه‌جامگان باید عوض کردن کند! / مسئله تازه جهت تیم مشهدی

نام سیاه‌جامگان باید عوض کردن کند! / مسئله تازه جهت تیم مشهدی

در حالی که مدیرکل ورزش و جوانان بارها از عدم داشتن مجوز حرفه‌ای از سوی کلوب سیاه‌جامگان صحبت کرده بود، حالا این کلوب با چالش جدیدی روبه‌رو شده است هست.

نام سیاه‌جامگان باید عوض کردن کند! / مسئله تازه جهت تیم مشهدی

وبسایت رسمی برنامه نود – در حالی که مدیرکل ورزش و جوانان بارها از عدم داشتن مجوز حرفه ای از سوی کلوب سیاه جامگان صحبت کرده بود، حالا این کلوب با چالش جدیدی روبه رو شده است است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، در حالی که مدیرکل ورزش و جوانان بارها از عدم داشتن مجوز حرفه ای از سوی کلوب سیاه جامگان صحبت کرده بود، حالا این کلوب با چالش جدیدی روبه رو شده است است.
مدیران این کلوب هنگامی که جهت پیگیری درخواست ثبت کلوب در کمیسیون اصل ۵ وارد عمل شدند با یک دستور تازه از سوی مدیرکل ورزش استان مواجه شدند مبنی بر اینکه «نام این تیم باید عوض شود»!

عبارات مهم : سیاه جامگان – جوانان
کوروش صبوریان، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در نامه ای اعلام کرده که با نام سیاه جامگان مخالفت شده است و این تیم باید با عوض کردن نام اقدام به ثبت رسمی خود کند.
همه این ها در حالی است که صبوریان پیش از این رسما مسئله نام تیم سیاه جامگان را اعلام نکرده بود و بارها در مصاحبه های خود گفته بود که این تیم حق تیم داری در رده های متفاوت را ندارد و حالا که با درخواست سیاه جامگانی ها جهت ثبت مواجه شده، به آن ها دستور داده نام تیم را عوض کردن دهند.

 

نام سیاه‌جامگان باید عوض کردن کند! / مسئله تازه جهت تیم مشهدی

۱۰۰۴

واژه های کلیدی: سیاه جامگان | جوانان | برنامه | داخلی | سیاه جامگان |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو