کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » پزشکی و بهداشت » لیزر و جوان‌سازی پوست صورت

لیزر و جوان‌سازی پوست صورت

لیزر پوست به شما کمک می کند با داشتن سن بالا هم ار نعمت داشتن پوست شاداب و جوان لذت ببرید. روش های تازه و

لیزر و جوان‌سازی پوست صورت

لیزر پوست به شما کمک می کند با داشتن سن بالا هم ار نعمت داشتن پوست شاداب و جوان لذت ببرید. روش های تازه و مدرنی جهت زیبای سازی پوست و جوانسازی پوست به وسیله پزشکان آزمایش شده است هست. ولی یکی از محبوب ترین و عالی ترین روش های جهت برطرف چین و چروک پوست و قشنگی پوست استفاده از لیرز است.

نحوه عمل لیزر پوست

همانطور كه در اثر تابش نورخورشيد اشياء بهتدريج گرم ميشوند، تابش ليزر نيز باعث گرم شدن، داغي و نهايتا تخريب نشانه هاي حساس بافتي خواهد شد. از آنجا كه ليزر تك طول موج هست، فقط باعث داغ شدن وتخريب ساختمانهاي خاصي می شود و افزايش حرارت در ساختمانهاي مجاور كه حساس نيستند، زياد قابلتوجه نيست، بنابراين با گزینش ليزر مناسب و با دانستن ويژگيهاي بافتي ميتوان ضايعه مورد نظر را تخريب و در عين حال كمترين صدمه ممكن را به ساختمانهاي مجاور آن وارد كرد. به عنوان نمونه ليزري كه طول موج حدود ۵۸۵ نانومتر است (Pulse dye laser) بيشتر روي ساختمانهاي عروقي اثر ميكند و براي درمان عروق واريسي پوست، ضايعات همانژيومي، و لك ها و خال هاي عروقي به كار ميرود.

لیزر و جوان‌سازی پوست صورت

لیزر جوان سازی پوست صورت چیست؟

لیزر جوان سازی و قشنگی پوست روشی جهت کم کردن لک روی سطح پوست هست. در این روش، زنجیرهای مولکولی سلول های پوست آسیب دیده لایه به لایه برداشته می شود تا زمانی که ظاهر یکنواخت تر و نرم و صاف تر از پوست به دست آید. لیزر پوست صورت به علت مزایای ضد پیری آن به عنوان جوان سازی پوست با لیزر معرفی می شود، همچنین به علت اینکه لایه های آسیب دیده پوست را جدا می کند، لیزر پیلینگ نیز نامیده می شود.

مزایای استفاده از لیزر جهت پوست

مزایای لیزر پوست صورت مشمول بر درمان های پیشرفته جهت خطوط ریز و چین وچروک صورت و اصلاح زخم ها و اختلالات پوستی هست. نواحی درمان شامل:

خطوط دور چشم

– خطوط دور لب

لیزر پوست به شما کمک می کند با داشتن سن بالا هم ار نعمت داشتن پوست شاداب و جوان لذت ببرید. روش های تازه و

– خط خنده

– اسکار

– از بین بردن جای جوش

– برداشت خال و زگیل

عبارات مهم : جوانسازی پوست – مزایای لیزر

دورنگی پوست صورت و بسیاری دیگر از عیوب پوست

لیزر صورت با از بین بردن پوست آسیب دیده و نشان دادن ظاهری براق تر و جوان تر به عنوان روشی مؤثر  که علائم زیاد کردن سن و سایر آسیب های پوستی را برطرف می کند، قابل استفاده است.

لیزر و جوان‌سازی پوست صورت

هزینه لیزر پوست

هزینه جوانسازی پوست با لیزر ممکن است در هر کشوری متفاوت باشد و به طور میانگین این هزینه‎ ها تنها مشمول بر حق الزحمه و دستمزد جراح یا دکتر هست. قیمت ممکن است بر اساس تجربه و مهارت پزشک، نوع روش های جوانسازی پوست استفاده شده، وقت و تلاش موردنیاز جهت درمان و همچنین محل انجام درمان باشد.

بسیاری از جراحان پلاستیک مقدار هزینه ها و برنامه مالی درمان جوان سازی پوست با لیزر را به بیمار ارائه می دهند.

انواع روش های لیزر درمانی پوست

عموما سه نوع لیزر پوست مورد استفاده قرار می گیرد. لیزر دی اکسید کربنCO2، لیزر N-lite و لیزر اربیوم.

لیزر پوست به شما کمک می کند با داشتن سن بالا هم ار نعمت داشتن پوست شاداب و جوان لذت ببرید. روش های تازه و

لیزر CO2، بدلیل اثر دوام بلند مدت آن بطور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد.برای انجام این عمل باید یک پروسه چند جلسه ای ۱۵ تا ۹۰ دقیقه ای سپری شود.
لیزر اربیوم نسبت به لیزر دی اکسید کربن کمتر استفاده می شود. این نوع لیزر معمولا جهت افرادی که رنگ پوست تیره تری دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

مورد آخری یعنی عمل لیزر N-lite به اندازه دو مورد قبل موثر نیست ولی نسبت به آنها کم هزینه تر هست. این روش عموما جهت از بین بردن نقص های کوچک صورت مورد استفاده قرار می گیرد.

این تکنولوژی جهت افراد شاغلی که خواهان درمان بهتر هستند و نمی توانند وقت زیادی جهت دوره نقاهت روشهای دیگر  صرف کنند، بسیار مناسب می باشد.لیزر صورت ان لایت لیزری است با انرژی بسیار پایین که رگهای خونی زیر پوستی را مورد نشانه قرار می دهد. رگها آسیب نمی بینند، ولی فعالیت های شیمیایی باعث می شود که بدن شروع به بازسازی کلاژن و ترمیم ناحیه مورد درمان کند.

لیزر و جوان‌سازی پوست صورت

لیزر پوست جهت چه افرادی توصیه می شود؟

لیزر جوان سازی پوست روشی مؤثر جهت بیماران مبتلا به خطوط، چین وچروک، دورنگی پوست و یا زخم های سطحی صورت مانند اسکار و آکنه است که به درمان های ملایم تر پاسخ نمی دهند. متقاضی مناسب برای لیزر جوانسازی پوست فردی است که پوست الاستیک و فاقد چربی دارد که مستعد ایجاد زخم بعد از آسیب جزئی نباشد. بهتر است که لیزر جوان سازی پوست بر روی کسی که فاقد هر گونه سابقه ی پزشکی است انجام شود. متقاضی مناسب فردی است که انتظارات واقع بینانه جهت نتیجه های حاصل از روش لیزر جوان سازی پوست دارد.
افراد با رنگ پوست روشن تر متقاضی مناسب تری جهت این روش خاص نسبت به افراد باپوست تیره تر هستند لیکن کمتر در معرض خطر عوارض جانبی غیر منتظره مانند عوض کردن رنگ پوست دائمی قرار دارند.

نتایج لیزر جوان سازی پوست

این امکان وجود دارد که پوست شما بعد از لیزر کردن جهت چند ماه به صورت قرمز یا صورتی باقی بماند. همچنین ممکن است تا یک سال حساسیت زیادی نسبت به نور خورشید داشته باشید. تلاش کنید در معرض مستقیم نور خورشید قرار نگیرید و هر روز از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید.

برخی افرادی که لیزر جوانسازی پوست انجام داده اند ممکن است یک تفاوت فوری در محل درمان شده است ببینند که جهت اصلاح کامل تا یک سال ادامه خواهد داشت. اگرچه تأثیرات لیزر جوان سازی می تواند جهت سال های زیادی دوام بیاورد ولی روند طبیعی پیر شدن باعث می شود که چین و چروک و خطوط صورت دوباره به وجود آیند و ممکن است به تکرار عمل لیزر جوان سازی پوست نیاز باشد.

واژه های کلیدی: جوانسازی پوست | مزایای لیزر | لیزر درمانی | استفاده | جوانسازی پوست | شادابی پوست | لیزر CO2 | لیزر اربیوم

لیزر و جوان‌سازی پوست صورت

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو