گفتگو با خردمندان و دانشوران ، پاداشی کمیاب است.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » پزشکی و بهداشت » لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد جزو عالی ترین و پر طرفدارترین روش های زدودن موهای اضافی بدن می باشد. روش های سنتی و گوناگونی جهت از بین

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد جزو عالی ترین و پر طرفدارترین روش های زدودن موهای اضافی بدن می باشد. روش های سنتی و گوناگونی جهت از بین بردن موهای زائد بدن واقع شده است است که استفاده از موم، کرم های موبر و … تنها بخشی از آنهاست، ولی با استفاده از تکنیک لیزر موهای زائد بدن شما می توانید با دوام بالا اثر موهای زائد بدن و رشد آن را متوقف نمایید.

تعریف موی زائد

موی زائد به مو در ناحیه ای گفته می شودکه فرد مایل نیست در این ناحیه مویی رشد کرده باشد. گوش ها، گردن، شکم و ناحیه تناسلی، صورت، پشت لب، پیشانی، پوست صورت، چانه، زیر چانه و گونه ها دارای موهایی هستند که ممکن است زدودن آنها کار مشکل به نظر برسد. جهت برطرف موهای زائد راه حل هایی مانند دستگاه های موکن خانگی، اپیلاسیون، کرم ها و پودرهای موبر وجود دارد که همگی موقتی هستند و موهای زائد مجدداً به رشد خود ادامه می دهند و می توانند عوارضی مانند حساسیت نیز به دنبال داشته باشند.وجود اختلالات هورمونی و علائمی که به نفع آنها وجود دارد (مثل نامنظمی سیکل قاعدگی، ریزش موی سر، جوش های مکرر صورت و سابقه نازایی) همچنین مصرف بعضی داروها که می توانند منجر به رویش موهای زائد و پرمویی شوند مثل کورتون ها ،هورمون ها و مینوکسیدیل می تواند در روند درمان تاثیر داشته باشد و بهتر است بررسی شوند.

لیزر موهای زائد

روش های برطرف موهای زائد بدن

برای خلاصی از موهای زائد نواحی خاص بدن ( موهای زائد پا , موهای زائد ناحیه تناسلی , موهای زائد زیر بغل و گردن , موهای زائد ناحیه بازو و کشاله ران و… ) هر لحظه دنبال راهی بودیم که دائمی تر و جهت مدت وقت زیاد باشد .

به صورت کلی دو روش جهت از بین بردن موهای زائد بدن داریم

– روش های از بین بردن موهای زائد به صورت دائمی

– روش های از بین بردن موهای زائد بدن به صورت موقت

لیزر موهای زائد جزو عالی ترین و پر طرفدارترین روش های زدودن موهای اضافی بدن می باشد. روش های سنتی و گوناگونی جهت از بین

۱-روش موقت از بین بردن موهای زائد:

در این روش برای از بین بردن موهای زائد بدن از تیغ , اپیلاسیون , موبر , موم و … استفاده می شود که تقریبا ۸۰ درصد افراد از این روشها جهت از بین بردن موهای زائد بدن خود استفاده می کنند که روش هایی هستند که عوارض و خطرات خود را به همراه دارند که در ادامه بررسی خواهند شد.

۲-روش دائمی از بین بردم موهای زائد بدن:

با پیشرفت تکنولوژی در زمینه پزشکی و سلامت و قشنگی امروزه تکنولوژی لیزر موهای زائد به محبوبترین روش جهت از بین بردن موهای زائد تبدیل شده است است . لیزر موهای زائد رایجترین روش جهت از بین بردن چین و چروک و جوانسازی بعد از جراحی های قشنگی جوانسازی پوست است .

اگر لیزر موهای زائد را با روشهای موقت از بین برنده موهای زائد مقایسه کنیم خواهیم دید که ناحیه موهای زائد بدن صاف تر و لطیف تر از روشهای موقت جهت نابود کردن موهای زائد شده است است . که این یکی از امتیازات لیزر موهای زائد می باشد. هیچ نوع عارضه ای ندارد و در وقت انجام عمل لیزر مو هیچ دردی حس نخواهد شد . با استفاده از لیزر موهای زائد شما می توانید بخش های بزرگ بدن که دارای موهای زائد می باشند را نیز پاک کنید بدون اینکه کمترین دردی را حس کنید هم اینکه نیازی به استراحت بعد از عمل داشته باشید.

لیزر موهای زائد

مزایای استفاده از لیرز

رفع و از بین بردن موهای زائد بدن با لیزر در تمام نواحی بدن مانند صورت (چانه، گونه، گوش، پیشانی و پشت لب)، گردن، پا، دست، زیر بغل، شرمگاه و …. مناسب است.

مزایا و فواید لیزر موهای زائد به شرح زیر می باشد:

دقت: دستگاه لیزر به شکلی موهای ضخیم و تیره را مورد درمان قرار می دهند که به پوست مجاور آسیبی وارد نمی کنند.

سرعتهر پالس لیزر در زمانی کمتر از یک ثانیه به طور همزمان چندین موی زائد را از بین بردن می کند. لیزر موهای بیکینی در هر یک ثانیه منطقه ای به اندازه تقریبی یک سکه کوچک را تحت درمان قرار می دهد. نواحی کوچکی مثل پشت لب در کمتر از یک دقیقه و نواحی بزرگتر مانند کمر و پا ها حتی تا یک ساعت هم وقت می برد.

لیزر موهای زائد جزو عالی ترین و پر طرفدارترین روش های زدودن موهای اضافی بدن می باشد. روش های سنتی و گوناگونی جهت از بین

رفع دائمی موهای زائد: بطور میانگین در ۹۰درصد از بیماران بعد از انجام سه تا پنج جلسه درمان، موهای زائد کاملا برطرف می شود.

آمادگی قبل از لیرز موهای زائد بدن:

عبارات مهم : خلاصی از موهای زائد – لیزر موهای زائد

پیش از لیزر موهای زائد بدن باید بیمار شرحی از اطلاعات پوستی خود را به متخصص پوست اعلام کند و همچنین او را معاینه نماید و دکتر اطلاعات دقیقی از لیزر و خطرات احتمالی و همچنین جراحی را به بیمار بدهد ، علاوه بر آن بیمار باید انتظارات بعدی خود را معین نماید.

بیمار باید به موارد زیر بسیار دقت نماید:

– از ممکل های گیاهی، آسپیرین، داروهای ضد التهاب استفاده نکنند لیکن باعث بالا بردن خطر خونریزی می شود.

لیزر موهای زائد

– از خوشبو کننده ها، عطرها و یا هر چیزی که باعث شود در قسمت لیزر حساسیت ایجاد شود پیش از لیزر و بعد از آن دوری کند.

– از هر گونه گرفتن حمام آفتاب، موم انداختن، استفاده از رختخواب های الیافی، تزریق کلوژن جهت جوان سازی پوست ۲ هفته پیش از لیزر موهای زائد دوری کنند.

ماندگاری و دوام لیزر موهای زائد

همان طور که اشاره در بالا نیز اشاره کردیم جهت از بین بردن دائمی موهای زائد بدن و صورت از روش لیزر مو استفاده می شود که خیلی بهتر و راحتر است . ولی جهت از بین بردن تمام فولیکول های مو باید تعداد جلسات لیزر موهای زائد را زیاد کنیم تا تمامی پیاز های مو در ناحیه درمان کاملا از بین بروند و توان رشد نداشته باشند . رضایت افراد متقاضی لیزر مو و تحقیق و تجربه ای که متخصصی دارند این نتیجه را داده است که ۹۰ در صد موهای زائد کاملا از بین می روند و دائمی است و بقیه هم خیلی ضخامت خود را از دست می دهند به حدی که تبدیل به کک می شوند و طبیعی جلوه می کنند.

واژه های کلیدی: خلاصی از موهای زائد | لیزر موهای زائد | موهای زائد | استفاده | تبدیل | از بین بردن موهای اضافی | داشتن پوست نرم | داشتن پوستی صاف

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو