هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » پزشکی و بهداشت » جراحی بینی استخوانی و نحوه عمل

جراحی بینی استخوانی و نحوه عمل

بینی استخوانی در بسیاری از افراد جلوه ناخوشایندی به صورت آنها می دهد. میل به به قشنگی از گذشته در بین افراد بوده هست. امروزه

جراحی بینی استخوانی و نحوه عمل

بینی استخوانی در بسیاری از افراد جلوه ناخوشایندی به صورت آنها می دهد. میل به به قشنگی از گذشته در بین افراد بوده هست. امروزه مراجعه افراد به جراح قشنگی بینی بیش از سایر جراحان قشنگی هست. در این مطلب قصد داریم به بررسی جراحی قشنگی بینی های استخوانی بپردازیم. جراحی زیبایی بر روی این نوع بینی ها ممکن است با تغییرات چشمگیری همراه باشد.

جراحی بینی استخوانی و نحوه عمل

مشخصات بینی استخوانی

بینی استخوانی ظاهر مشخصی دارد، معمولا این نوع بینی با یک قوز و بر آمدگی همراه است و اغلب دارای انحراف مختصری می باشد. قوز روی بینی استخوانی عموما ارثی بوده و بر اثر عومل ژنتیکی اتفاق می افتد و با رشد زیاد غضروف روی بینی بر روی بینی قوز ایجاد می شود. البته آسیب هایی که در دوران نوجوانی ممکن است به بینی فرد وارد شود یکی از دلایل این امر هست. این نوع بینی ها با عمل جراحی بینی به آسانی حل خواهد شد. در این نوع عمل قوز روی بینی برداشته می شود و با این کار طول و عرض بینی و همچنین دیگر تناسبات اصلاح خواهد یافت و قشنگی بینی به وجود خواهد آمد.

معاینه پیش از جراحی بینی استخوانی

قبل از عمل جراحی بینی مورد نیاز است تا دکتر سابقه پزشکی بیمار را بررسی نماید. این سوابق مشمول بر مواردی همچون معاینه ی مجراهای عبور هوا و انسدادها نیز است و در صورتی که بیمار پیش از این جراحی بینی انجام داده باشد و یا ضربه ای به بینی اش وارد شده است باشد، در معاینه شرایط خاص تری جهت وی در نظر گرفته خواهد شد.

اگر بینی دچار صدمه شده است باشد همراه داشتن تصویرهای قبل از اتفاق می تواند در تصمیم گیری در رابطه با جراحی تاثیر گذار باشد. همچنین ضخامت پوست نیز در نتیجه جراحی بینی تاثیر گذار است.

معمولا پوست های نازک و صاف نتیجه ی مطلوب تری نسبت به پوست های ضخیم و دارای پرسشها پوستی خواهد داشت. همچنین مبتلایان به بیماری های پوستی نیز باید تا وقت درمان پرسشها جراحی بینی را به تعویق بیاندازند.

بینی استخوانی در بسیاری از افراد جلوه ناخوشایندی به صورت آنها می دهد. میل به به قشنگی از گذشته در بین افراد بوده هست. امروزه

در این معاینه دکتر استخوان های بینی را  از لحاظ:

– اندازه

– شکل

– ضخامت و تقارن

– وجود انحراف در تیغه

– ضخامت پوست روی بینی

جراحی بینی استخوانی و نحوه عمل

مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

نیاز است تا پیش از عمل جراحی بینی استخوانی تعدادی تصویر از بینی تهیه نمایید. این تصویرهای کمک بزرگی در تصمیم گیری در رابطه با نوع جراحی بینی شما می کند.

از لحاظ علم قشنگی شناختی، نمود بینی استخوانی در نیمرخ و نسبت به تمام رخ و از روبه رو و پیش آمدگی نوک بینی نیز ارزیابی می شود. نشانه آن است تا نتیجه ای متوازن از تمام زوایا به دست آید.

عمل جراحی بینی استخوانی

نتیجه ی جراحی بینی استخوانی بسیار ایده ال و قشنگ خواهد شد، این دسته از بینی ها غضروف های محکمی دارند و قشنگی خاصی بعد از جراحی بدست می آورند، این نوع از بینی ها ایده آل مناسبی جهت بینی های فانتزی و عروسکی می باشد.

بینی استخوانی در بسیاری از افراد جلوه ناخوشایندی به صورت آنها می دهد. میل به به قشنگی از گذشته در بین افراد بوده هست. امروزه

جراحی بینی استخوانی به اصلاح معایب و برطرف قوز بینی و انحرافات می پردازد. دقت در نحوه ی جراحی و تجربه ی جراح در این زمینه به دریافت موفق ترین نتیجه بعد از جراحی بینی به شما کمک شایانی می کند از این رو توصیه می شود که پیش از جراحی در گزینش جراح دقت کافی را داشته باشید.

نتیجه جراحی بینی های استخوانی

از یک بینی استخوانی، یا یک بینی عقابی که دارای قوز و بر آمدگی برجسته ای است می تواند یک بینی فانتزی و قشنگ بدست آورد. به طور کلی بینی هایی از این نوع جهت انواع عروسکی، فانتزی، طبیعی و.. مناسب می باشند. ولی توصیه ای که در جلسات مشاوره قبل از جراحی مد نظر هست، حفظ تناسب بین اجزای صورت و بینی است و البته فرم دهی بینی با توجه به فرم کلی صورت.

ممکن است یک فرد میل به به داشتن بینی سربالا و عروسکی داشته باشد ولی این فرم بینی با اجزای صورت وی تطابق نداشته باشد. در این مرحله نیاز است تا شما انتظار منطقی از جراحی داشته باشید و به نظریات جراح بینی در رابطه با مدل بینی احترام بگذارید و به وی اطمینان کنید.

جراحی بینی استخوانی و نحوه عمل

عوارض جراحی بینی استخوانی

اگر این جراحی به وسیله یکی از بهترین جراح قشنگی بینی انجام شود، عوارض ناشی از عمل به صفر خواهد رسید، بنابراین توصیه می شود که در گزینش جراح بینی دقت و ظرافت خاص ای به خرج دهید.

واژه های کلیدی: عمل جراحی | فانتزی | همراه | جراحی | بینی استخوانی | بینی با پوست نازک | تناسب صورت و بینی | کوچک کردن بینی

جراحی بینی استخوانی و نحوه عمل

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو