مرد پارسی دروغ نگوید حتی بهنگام مرگ در جنگ (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » به پرسپولیس گل بزنم، خوشحالی نمی‌کنم/ بازگشت به پرسپولیس جزو هدف‌هایم است ، خانزاده

به پرسپولیس گل بزنم، خوشحالی نمی‌کنم/ بازگشت به پرسپولیس جزو هدف‌هایم است ، خانزاده

مدافع پدیده خراسان گفت: دلایل زیادی باعث شد پیراهن پرسپولیس را از دست بدهم ولی بازگشت به این تیم یکی از هدف‌های من هست.

به پرسپولیس گل بزنم، خوشحالی نمی‌کنم/ بازگشت به پرسپولیس جزو هدف‌هایم است ، خانزاده

وبسایت رسمی برنامه نود –  مدافع پدیده خراسان گفت: دلایل زیادی باعث شد پیراهن پرسپولیس را از دست بدهم ولی بازگشت به این تیم یکی از نشانه های من است. 

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم ، محمدرضا خانزاده در مورد آخرین اوضاع خود جهت بازگشت به میادین اظهار داشت: شکر خدا وضعیتم خیلی بهتر شده است و و اگر پزشکان تیم ملی موافقت کنند می توانم با صلاحدید کادرفنی برابر پرسپولیس به میدان بروم. کادر پزشکی تیم ملی تاکید کرده بود که دستم باید ۴ هفته در گچ باشد و الان این مدت سپری شده است و فکر نمی کنم دیگر مشکلی وجود داشته باشد. به هر حال قرار است کادرپزشکی مان با مشورت با همکاران خود در تیم ملی تصمیم گیری کنند.

بازی با پرسپولیس فوق العاده سخت است
وی با اشاره به حساسیت بازی فردا (دوشنبه) تیمش با پرسپولیس، افزود: مسلما یکی از سخت ترین بازی های فصل ما با پرسپولیس است که از نظر من فوق العاده سخت هست. پرسپولیس در عالی ترین شرایط خود به سر می برد و از طرفی ما هم از غیبت چند بازیکن مهم مان خیلی صدمه خورده ایم. تعداد زیاد مصدومان تیم باعث شده است چند بازی آخر مان را نبریم ولی جهت بازی با پرسپولیس انگیزه بالایی داریم که اگر خدا بخواهد یک برد با ارزش کسب کنیم.

به پرسپولیس گل بزنم، خوشحالی نمی‌کنم/ بازگشت به پرسپولیس جزو هدف‌هایم است ، خانزاده

پرسپولیس تیم محبوب من است

عبارات مهم : جام جهانی – پرسپولیس
مدافع پدیده در پاسخ به این پرسش که آیا جهت بازی برابر تیم پیشین خود انگیزه متفاوتی دارد یا نه تصریح کرد: اینکه بگویم انگیزه خاصی جهت این بازی دارم این طور نیست آیا که تلاش می کنم جهت همه بازی ها انگیزه داشته باشم. البته که پرسپولیس تیم محبوب من از بچگی بوده و خواهد بود. چند سالی هم عضو پرسپولیس بودم و خوشحالم از اینکه برابر این تیم به میدان می روم.

چند علت جهت عدم موفقیت در پرسپولیس
خانزاده در ارتباط با اینکه آیا به بازگشت به پرسپولیس فکر می کند یا نه؟ گفت: بازگشت به پرسپولیس؟ آیا که نه! صددرصد یکی از نشانه های من بازگشت به تیمی است که از ته قلبم آن را دوست دارم. بچگی و ناپختگی ام در کنار دلایل دیگر باعث شد الان در پرسپولیس نباشم. از بازی در پست غیر تخصصی گرفته تا آن محرومیت و خیلی از پرسشها دیگر که گفتن ندارد. هر چه بود گذشت و من الان خوشحالم که در شرایط خوبی قرار دارم و با انگیزه بالا خود را آماده بازی های آینده می کنم.

می خواهم جام جهانی ۲۰۱۸ از دست ندهم
وی با اشاره به بازگشتش به تیم ملی، یادآور شد: کی روش به من لطف دارد و خیلی خوشحالم و خداراشکر می کنم که مربی بزرگی در سطح دنیا فوتبالم را قبول دارد. در دوره پیش به همراه علیرضا جهانبخش از جوانترین بازیکنان تیم ملی بودیم و اگر خدا بخواهد که بتوانم نظر کی روش را جهت همراهی تیم ملی در جام جهانی روسیه هم جلب کنم.

هر کس جای من بود از فوتبال محو می شد
مدافع پدیده در تصویر العمل به این عنوان که در این وقت نزدیک به ۴ سال که از جام جهانی برزیل می گذرد او آن طور که باید پیشرفت نکرد، گفت: صددرصد با این نظر موافقم که می توانستم پیشرفت به مراتب بیشتری را داشته باشم ولی شاید هر کس جان من بود و با این همه بدشانسی و پرسشها پیش رو مواجه می شد الان از فوتبال محو شده است بود. یک محرومیت بد باعث شد پیراهن پرسپولیس را از دست بدهم و شرایط جهت ادامه فوتبالم سخت شود با این حال روحیه و انگیزه خود را از دست ندادم و خدا را شکر می کنم که در این مدت هوای مرا داشت و بار دیگر وقت بازگشت به تیم ملی را پیدا کردم. همین که کی روش دوباره مرا به تیم ملی دعوت کرده یک دنیا ارزش دارد.

مدافع پدیده خراسان گفت: دلایل زیادی باعث شد پیراهن پرسپولیس را از دست بدهم ولی بازگشت به این تیم یکی از هدف‌های من هست.

گل بزنم هرگز خوش حالی نمی کنم
خانزاده در آخر راجع به این پرسش که آیا بعد از گلزنی به پرسپولیس خوشحالی خواهد کرد یا نه اظهار داشت: من تا اینجای لیگ ۳ گل زده ام و چند بار هم از بدشانسی ضرباتم به تیر دروازه برخورد کرده هست. مصدومیت هم باعث شد چند بازی تیم را هم از دست بدهم. با این حال انگیزه زیادی جهت بالا بردن تعداد گل هایم در لیگ دارم ولی مطمئن باشید در صورت گلزنی به پرسپولیس هرگز خوشحالی نخواهم کرد.

 

۱۰۰۴

واژه های کلیدی: جام جهانی | پرسپولیس | پرسپولیس | خوشحالی | بدشانسی | بازگشت | انگیزه | پرسپولیس

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو