کسی را که به تو شنا یاد داد، غرق مکن.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » شکست پرسپولیس دور از دسترس نیست / مهاجری

شکست پرسپولیس دور از دسترس نیست / مهاجری

سرمربی پدیده با بیان اینکه پیروزی در دیدار فردا جهت آنها دور از دسترس نیست، گفت: برابر پرسپولیس تلاش می‌کنیم خوب دفاع و خوب حمله کنیم.

شکست پرسپولیس دور از دسترس نیست / مهاجری

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی پدیده با بیان اینکه پیروزی در دیدار فردا جهت آنها دور از دسترس نیست، گفت: برابر پرسپولیس تلاش می کنیم خوب دفاع و خوب حمله کنیم.

 

به گزارش وب سایت نود، رضا مهاجری، سرمربی تیم پدیده در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر پرسپولیس، گفت: جا دارد رحلت امام مهربانی ها و اتفاق زلزله کرمانشاه را تسلیت بگویم. جامعه فوتبال در این بحث از خیلی ها سبقت گرفت و نشان داد که درد جامعه گوشه ای از ذهن فوتبالی ها را هم دربرمی گیرد. از کسانی که وقت گذاشتند تقدیر می کنم؛ از لحاظ کمک های نقدی و غیر نقدی. اگر خدا بخواهد برنامه ریزی مان طوری باشد که با کم ترین آسیب از این اتفاق ها عبور کنیم.

شکست پرسپولیس دور از دسترس نیست / مهاجری

وی راجع به دیدار برابر پرسپولیس گفت: چند هفته ای است نتایجی که انتظار داشتیم را کسب نکردیم که علت آن غیبت ۵، ۶ بازیکن در هر بازی بود. فردا تلاش می کنیم خوب دفاع و خوب حمله کنیم.

سرمربی پدیده افزود: پرسپولیس یک حریف پرقدرت هست، ما هم تیم دست و پا بسته ای نخواهیم بود اگرچه چند هفته اخیر نتوانسته ایم نتیجه های خوبی کسب کنیم و علت مهم آن هم غیبت ۵-۶ بازیکن مهم مان بوده هست. با تمام این پرسشها به دنبال آن هستیم که برابر پرسپولیس از اعتبار خودمان دفاع کنیم. توصیه امیدوارکننده اینکه بعد از بازی با پرسپولیس قرعه خوبی نصیب مان خواهد شد و ۳-۴ بازی در مشهد انجام می دهیم تا با نتیجه های خوب در جمع تیم های بالانشین بمانیم، متاسفانه در بازی فردا قاسم نژاد محروم است و نفراتی چون مرادمند، عباسیان و گرامی هم آسیب دیده هستند ولی امیدواریم بازیکنان جوانمان خلاء این نفرات را پر کنند.

مهاجری راجع به اینکه با تفکر کسب امتیاز به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمده است یا اینکه ۳ امتیاز این بازی را می خواهد، یادآور شد: قطعا استراتژی ما بردن است.نیاز به این داریم که با تفکرات متفاوت راهی میدان شویم ولی در نهایت ۳ امتیاز را می خواهیم، مهم این است که بتوانیم چطور حریف خود را مدیریت کنیم. بردن پرسپولیس دور از دسترس نیست. ما در جام شهدا تلاش کردیم از تعداد نفرات جوان خود استفاده کنیم تا آنها جهت بازی های آینده لیگ آماده باشند و واقعا هم انتظارات را برآورده کردند.

وی در ارتباط با اینکه آیا تیمش بعد از بردن استقلال در شرایط بحرانی این تیم، می تواند پرسپولیس را هم شکست دهد، خاطرنشان کرد: این نظر شماست که استقلال شرایط بحرانی داشت، اتفاقا در آن روز استقلال تمام زور خود را گذاشت و همه نیروهای خود را بسیج کرد تا با شکست ما از بحران خارج شود، ولی خوشبختانه بازی خوبی برابر این تیم ارائه دادیم در بازی فردا هم با تمام موجودی که داریم و آنالیزی که از حریف کردیم راهی میدان خواهیم شد و امیدوارم نتیجه به نفع ما باشد.

سرمربی پدیده با بیان اینکه پیروزی در دیدار فردا جهت آنها دور از دسترس نیست، گفت: برابر پرسپولیس تلاش می‌کنیم خوب دفاع و خوب حمله کنیم.

سرمربی پدیده راجع به بیماری محمد قاضی و محمدرضا خلعتبری نیز تصریح کرد: متاسفانه این دو بازیکن در ۲-۳ روز اخیر به خاطر مصدومیت نتوانستند آن طور که باید تمرین کنند ولی خوشبختانه شرایط جسمانی ارزش خوب هست. ویروسی بود که دچار آن شده است بودند که ما را دلواپس کرده بود. به هر حال ماه صفر بدشانسی های زیادی گریبانگیر مان شده است بود و این ماه در حال اتمام است و امیدوارم در آینده مصدوم های کمتری داشته باشیم.

مهاجری در تصویر العمل به پرسش یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه محمدرضا خانزاده عنوان کرده جهت باز کردن گچ دستش باید با پزشکان تیم ملی هماهنگ کند، گفت: من از این عنوان بی اطلاع بودم ولی مسلما کادر پزشکی تیم ملی با کادرپزشکی تیم ما هماهنگ هستند و این توصیه طبیعی هست. خانزاده بعد از چند مدت دوری از میادین و بازکردن گچ دستش شرایط بازی کردن پیدا کرده و فردا یکی از نفرات مهم ما خواهد بود.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه شما در مصاحبه ای گفته بودید شکست پرسپولیس می تواند قدرت پدیده را به لیگ تحمیل کند و آیا این قدرت را دارید که پرسپولیس را شکست دهید، گفت: باید این قدرت را داشته باشیم، فرزند ها باید خودباوری داشته باشند، ولی متاسفانه در بازی ها گل می خوریم. در ۱۰ روز گذشته تلاش کردیم در جریان بازی هوشیارتر و بیدارتر باشیم و اگر این هوشیاری وجود داشته باشد در بازی فردا دروازه ما بسته می ماند.

سرمربی پدیده در خصوص جادوگری در فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: این پرسشها هر لحظه در فوتبال بوده، هر لحظه ما هنگامی که ۲-۳ باخت به دست می آوریم تماس هایی با ما گرفته می شود و می گویند ما می توانیم کار را جهت شما درست کنیم، ولی اگر من این کار را بخواهم بکنم خودم را نفی کرده ام و در این صورت تلاش خودم و بقیه را نادیده گرفته ام. دوست دارم با توان خودم کار کنم و اگر به جادوگری روی بیاورم ضعف شخصیتی خودم هست. نباید کارهایی انجام دهیم که غیرفوتبالی است.

 

۲۰۵۱

شکست پرسپولیس دور از دسترس نیست / مهاجری

واژه های کلیدی: فوتبالی ها | سرمربی تیم | پرسپولیس | استقلال | پرسپولیس | بازیکنان | فوتبال | بازیکن | فوتبالی | ایران | سرمربی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو