کسی را که به تو شنا یاد داد، غرق مکن.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » زنگ خطر زیاد کردن قیمت جهانی طلا به صدا درآمد

زنگ خطر زیاد کردن قیمت جهانی طلا به صدا درآمد

مدیریت اکتشاف شرکت توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی کشور عزیزمان ایران گفت:به علت کم کردن ذخایر معدنی بزرگ طلا در جهان،افزایش قیمت در آینده آینده نگری می شود.

زنگ خطر زیاد کردن قیمت جهانی طلا به صدا درآمد

علی اصغرزاده قوچانی مدیریت اکتشاف شرکت توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی کشور عزیزمان ایران در گفتگو با خبرنگارصنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، اظهار کرد:قیمت طلا و اکتشاف معدن در یک زنجیره قرار دارند به این معنا که هر چه ورودی زیاد شده است و تولید بالاتر رود،در نتیجه قیمت کم کردن پیدا می کند و هر چه ذخایر معادن تمام شده،تولید کمتر و یا احتمال تولید به ریسک یا خطر بیفتد،قیمت طلا در بازار بالاتر می رود.

وی در ادامه افزود:این یک قانون جهانی است و هر گاه که حوادث طبیعی چون سیل ،زلزله و یا فوران آتشفشان در منطقه معدن طلا رخ دهد،بر روی قیمت جهانی این کانی با ارزش تاثیر می گذارد.

اصغر زاده با تاکید بر اینکه هر چه جلوتر می رویم،هزینه های اکتشاف طلا بالاتر می رود،تصریح کرد:در قرن های گذشته زیاد ذخایر عمده طلا در دنیا کشف و به بهره برداری رسیده و اکنون تعداد کسب نتیجه های مثبت در اکتشاف این کانی کم کردن پیدا کرده است.

زنگ خطر زیاد کردن قیمت جهانی طلا به صدا درآمد

مدیریت اکتشاف ایمیدرو بیان کرد:باید توجه داشته باشیم که در بحث فلز طلا،بخشی از نیاز بازار ،توسط بازیابی طلاهای صنعتی و زینتی تامین می شود ومیزان بازگشت طلاهای مصرفی به تناوب تولید،تاثیر بسزایی در قیمت این محصول دارد.

اصغرزاده در آخر تاکید کرد:تمامی عوامل موجود در دایره تولید طلا نشان می دهد که در آینده بازار، شاهد افزایش قیمت این کانی با ارزش خواهد بود.

انتهای پیام/

عوامل تاثیرگذار بر قیمت طلا در آینده

واژه های کلیدی: مدیریت | بازار | بازگشت | اخبار اقتصادی | اقتصاد مقاومتی | معادن طلا |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو