اگر صخره در مسیر رود نبود ،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » پزشکی و بهداشت » روش لیزر موهای زائد چگونه است؟

روش لیزر موهای زائد چگونه است؟

اکثر افراد جامعه اعم از مردان و زنان جهت برطرف موهای زائد خود از روش های خانگی استفاده میکنند. می خواهیم در این

روش لیزر موهای زائد چگونه است؟

اکثر افراد جامعه اعم از مردان و زنان جهت برطرف موهای زائد خود از روش های خانگی استفاده میکنند. می خواهیم در این بخش فایده های روش لیزر جهت رهایی از شر موهای زائد را بررسی کنیم. در این روش رشد موها به حداقل خواهد رسید و پوستی لطیف و قشنگ خواهید داشت. با کمک لیزر می توانید به جوانسازی پوست و برطرف چین و چروک آن نیز بپردازید.

روش لیزر موهای زائد چگونه است؟

لیزر موهای زائدبا دیگر روش های اپیلاسیون مرسوم مانند استفاده از تیغ , موبر , موم و …متفاوت هست. تقریبا هشتاد درصد افراد به علت کم بودن هزینه این روشها  را جهت از بین بردن موهای زائد بدن خود بکار می برند. این روش ها هم عوارض و خطرات مخصوص به خود را دارند که در ادامه توضیح خواهیم داد.

با زیاد کردن علاقه مردم به قشنگی پوست امروزه تکنولوژی لیزر موهای زائد علاقه مندان زیادی جذب کرده است و مراجعین زیادی جهت از بین بردن موهای زائد خود به این کلینیک ها مراجعه میکنند. علاوه بر جراحی های قشنگی جوانسازی پوست لیزر موهای زائد عالی ترین روش جهت رفع چین و چروک صورت به شمار می رود.

می خواهیم در این بخش تفاوت بین لیزر موهای زائد را با روشهای مرسوم از بین برنده موهای زائد بدانیم. بعد از انجام لیزر موهای زائد متوجه خواهید شد که این ناحیه بدنتان صاف تر و لطیف تر از دیگر قسمت های بدنتان شده است هست. این یکی از شاخصه های لیزر موهای زائد به شمار می رود. هیچگونه عوارض جانبی دربر ندارد و حین انجام عمل لیزر مو درد یا سوزشی احساس نخواهید کرد. با کمک لیزر موهای زائد می توانید به آسانی قسمت های عمده بدنتان که دارای موهای زائد می باشند را لطیف و عاری از هرگونه مو کنید. بدون هیچ نوع دردی می توانید بعد از انجام لیزر به امور روزانه خود بپردازید.

اکثر افراد جامعه اعم از مردان و زنان جهت برطرف موهای زائد خود از روش های خانگی استفاده میکنند. می خواهیم در این

اشعه لیزر به یک پالسی از نور گفته می شود که بدون آسیب به بافت های اطراف مو به گرما تبدیل شده است و با وارد شدن به فولیکول مو، به وسیله مو جذب شده است و باعث نابودی پیاز مو می‎شود. برطرف موهای زائد با لیزر دائمی هست. چون احتمال رویش مجدد مو  را به صفر می رساند و آسیبی به پوست نمی رسد..
جهت استفاده از لیزر موهای زائد می‎توانید از تنوع دستگاههای لیزر استفاده کنید. لیزر مو با این دستگاهها  باعث کم کردن دائم و طولانی مدت موها شده است و یک روش غیر تهاجمی محسوب می شود.

عبارات مهم : لیزر موهای زائد – موهای زائد
افراد با هر نوع رنگ پوستی می توانند از  لیزر جهت برطرف موهای زائد نواحی متفاوت بدن خود استفاده کنند.
قبلا روش لیزر جهت برطرف دائمی موهای زائد افراد با پوست روشن به کار برده میشد ولی امروزه با ورود تکنولوژی های جدید، جهت بیماران با انواع رنگ پوست انجام می شود و جهت آن ها هیچ نوع عارضه ای در برنخواهد داشت.

نحوه از بین بردن موهای زائد در زیاد افراد تفاوت دارد و نیاز به طی کردن مراحل متفاوت دارد.
از بین رفتن موهای زائد در بعضی افراد  نیاز به زمام طولانی دارد. آن ها باید مواظبت های بعد از انجام لیزر را مورد توجه قرار دهند. تشخیص این وقت به وسیله دکتر ممکن نیست و انجام لیزر تا زمانی که دیگر مویی روی پوست این افراد رشد نکند ادامه خواهد داشت.

تاثیر لیزر موهای زائد بر قسمت های متفاوت بدن مانند بازو، سینه، پشت و شانه زیاد است.

چون الگوی رشد موها در افراد متفاوت متفاوت هست. دوره درمان با لیزر نیز در هر فردی عوض کردن پیدا میکند ولی به طور میانگین هرفرد جهت برطرف شدن موها بین سه تا هفت جلسه لیزر نیاز دارد.

انواع روش های لیزر موهای زائد

برای برطرف موهای زائد از سه روش دارو، الکترولیز و لیزر استفاده می شود. لیزر باعث نازک تر شدن و کمتر شدن موهای زائد خواهد شد. اماآن ها را از بین نمیبرد. غالبا چهار  تا شش جلسه در طول ماه جهت صورت و هز سه ماه یک بار جهت بدن لیزر تکرار خواهد شد. بعد از چهار تا هفت جلسه رشد موها بسیار کم می شود. این جلسات بسته به مسئله هورمونی افراد نیز دارد چون در این صورت احتمال بازگشت موهای زائد بسیار زیاد خواهد بود چون لیزر موهای زائد روی این افراد بی تاثیر هست، بعد همه متقاضیان لیزر نیاز به انجام آزمایش و تشخیص مسئله هورمونی دارند. ان ها می تواند لیزر را شروع کنند ولی این عنوان را باید در نظر داشته باشند که لیزر، موهای زائد را  به صورت کامل نابود نمیکند..

روش لیزر موهای زائد چگونه است؟

برای نتیجه گیری بهتر از لیزر موهای زائد چه کنیم؟

حداقل یک ماه قبل از لیزر، اپیلاسیون نکنید یا از موم استفاده نکنید. استفاده از سولاریوم یا حمام آفتاب نیز جهت این افراد ممنوع هست. کافیست یک روز قبل از لیزر، به اصلاح موهای خود بپردازیدو  قسمت مورد نظر جهت لیزر نباید مواد آرایشی داشته باشد. بعد از لیزر می توانید از محصولات ضدالتهابی و ترمیمی جهت برطرف سوزش با  خارش،نواحی لیزرشده استفاده کنید.


در این باره زیاد بخوانید: مدیریت هزینه جهت لیزر موهای زائد


گردآوری: نرگس فردوس فرد

هرگونه کپی برداری با ذکر نام دکتر سلام و لینک دهی مستقیم مجاز است.

اکثر افراد جامعه اعم از مردان و زنان جهت برطرف موهای زائد خود از روش های خانگی استفاده میکنند. می خواهیم در این

واژه های کلیدی: لیزر موهای زائد | موهای زائد | تکنولوژی | استفاده | برداشتن موهای زائد | تعداد دفعات عمل لیزر | درباره لیزر موهای زائد | روش موقت از بین بردن موهای زائد

روش لیزر موهای زائد چگونه است؟

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو