عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » با بیرانوندبرخورد می‌شود / کاشانی

با بیرانوندبرخورد می‌شود / کاشانی

مدیر هیات مدیره کلوب پرسپولیس با انتقاد از حرکت دروازه‌بان این تیم در بازی با پدیده گفت: واکنش‌ها علیرضا بیرانوند مورد تایید نیست و با این دروازه‌بان برخورد می‌کنیم.

با بیرانوندبرخورد می‌شود / کاشانی

وبسایت رسمی برنامه نود – رئیس هیات مدیره کلوب پرسپولیس با انتقاد از حرکت دروازه بان این تیم در بازی با پدیده گفت: واکنش‌ها علیرضا بیرانوند مورد تایید نیست و با این دروازه بان برخورد می کنیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، جعفر کاشانی راجع به تساوی شب گذشته پرسپولیس برابر پدیده مشهد در هفته دوازدهم مسابقه های لیگ برتر گفت: بازی خوبی را از پرسپولیس شاهد بودیم. تنها موضوعی که باید دنبال کرد تلاش بازیکنان و کادر فنی تیم است که روز به روز بهتر می شود.

رئیس هیات مدیره کلوب پرسپولیس راجع به واکنش‌ها حاشیه ساز علیرضا بیرانوند در تصویر العمل به اعتراض طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) نسبت به مصاحبه هایش اظهار داشت: واکنش‌ها بیرانوند را تایید نمی کنم. با او هم برخورد می کنیم. بازیکنان پرسپولیس باید قدر موقعیت و جایگاهی که پیدا کرده اند را بدانند. آنها در پرسپولیس می توانند یک شبه مشهور شوند ولی باید قدر این شهرت را هم بدانند. پیراهن پرسپولیس اندازه پیراهن تیم ملی می ارزد. با این حال باید این عنوان را هم در نظر بگیریم که او یک گلر جوان است و نباید رفتاری را داشته باشیم که از فوتبال دلزده شود.

با بیرانوندبرخورد می‌شود / کاشانی

وی در ادامه تصریح کرد: از او که پیراهن تیم ملی را هم بر تن دارد انتظار بیشتری داشتیم. با این وجود او را دعوت می کنیم و پدرانه نصیحتش خواهیم کرد. بازیکنان اینچنینی را باید با اخلاق حرفه ای زیاد آشنا کرد.

کاشانی راجع به تعیین وظیفه مدیرعامل این کلوب اظهار داشت: تمام هدفمان این است که کلوب را فرهنگی ورزشی کنیم و این باشگاهداری را باید رو به سمت شخصی سازی ببریم. علی اکبر طاهری انسان پاک و مدیر خوبی هست. نتیجه های خوبی هم در دوره مدیریتی اش حاصل شده است است که نباید کتمان کنیم. من فکر می کنم به زودی این مسئله حل خواهد شد و آقای طاهری به جایگاه خود در کلوب باز می گردد.

رئیس هیات مدیره کلوب پرسپولیس راجع به اختلاف به وجود آمده میان این کلوب و اسپانسر فعلی سرخپوشان گفت: آنقدر برند پرسپولیس بزرگ است که هر شرکت تجاری آرزو می کند روی پیراهن پرسپولیس تبلیغ کند! باید راجع به مشکلی هم که با اسپانسر فعلی پیش آمده است بگویم که سوءتفاهماتی وجود دارد که هر دو طرف باید آنها را بررسی کند. در موارد این چنینی مشکلی وجود ندارد و می توانیم به آن امیدوار باشیم.

 

مدیر هیات مدیره کلوب پرسپولیس با انتقاد از حرکت دروازه‌بان این تیم در بازی با پدیده گفت: واکنش‌ها علیرضا بیرانوند مورد تایید نیست و با این دروازه‌بان برخورد می‌کنیم.

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: علی اکبر طاهری | دروازه بان | پرسپولیس | اسپانسر | پرسپولیس | بیرانوند | بازیکنان | پیراهن | برخورد

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو