سعی کنید اشتباهات دیگران را ببخشید، حس انتقام انرژی منفی دارد.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » پزشکی و بهداشت » بهداشت و ارتقاء سلامت » خطر گربه خراشی جهت قدرت جنسی مردان!

خطر گربه خراشی جهت قدرت جنسی مردان!

یک جوان بلژیکی بعد از آن‌که گربه خانگی‌اش تصادفا به انگشت دستش پنجه انداخت و کمی آن را خراشید، با مشکلاتی چون درد در بیضه، تب، ناتوانی و اختلال جنسی مواجه شد و کارش به بیمارستان کشید.

خطر گربه خراشی جهت قدرت جنسی مردان!

یک جوان بلژیکی بعد از آن که گربه خانگی اش تصادفا به انگشت دستش پنجه انداخت و کمی آن را خراشید، با مشکلاتی چون درد در بیضه، تب، ناتوانی و اختلال جنسی مواجه شد و کارش به بیمارستان کشید.

خطر گربه های خانگی جهت قدرت جنسی آقایان

یک جوان ۲۳ ساله، بعد از آن که دچار خراشیدگی و جراحت سطحی به وسیله پنجه حیوان خانگی خود یعنی گربه اش شد، امکان برقراری رابطه جنسی را از دست داد، او دردی شدید در بیضه هایش احساس کرد، دچار تب و عرق شدید شبانه شد و ناچار جهت اطلاع از بیماری خود و مداوای آن به بیمارستان مراجعه کرد.

عبارات مهم : برقراری رابطه جنسی – اختلال در نعوظ
پزشکان بعد از معاینه و انجام آزمایش های متفاوت متوجه شدند که او دچار نوعی بیماری موسوم به “گربه خراشی” یا cat-scratch شده است هست. این بیماری ناشی از انتقال نوعی باکتری موسوم به Bartonella henselae است که در دهان و پنجه گربه ها پیدا می شود و از جمله علائم مبتلا شدن به آن، تب، سردرد، تورم غددلنفاوی است و در موارد ابتلای شدید حتی باعث التهاب مرگبار مغزی و عفونت های قلبی می شود.

این که آیا وی بعد از مبتلا شدن به چنین عفونتی توانایی رابطه جنسی را از دست داده و همچنین دچار اختلال در نعوظ شده است معلوم نیست و ارتباط بیماری گربه-خراشی با نعوظ نیز بر اساس اعلام پزشکان در BMJ Case Reports، موردی تازه محسوب می شود. اگرچه آنها نتوانستند توضیح دهند که چطور این بیماری باعث ناتوانی نعوظ در این جوان بلژیکی شده است هست؛ با این حال، به مواردی اشاره کردند که قبلا باعث فلج شدن صورت بعضی از افراد مبتلا شده است بود.

پزشکان اضافه کردند که همان سازوکار بیولوژیک احتمالا باعث اختلال در نعوظ و درد بیضه در این مرد جوان شده است است.در این گزارش اضافه شده است است که به بیمار یک دوره مصرف آنتی بیوتیک به مدت ۳ هفته تجویز شد تا عفونت از بین برود. بعد از دوره درمان، او دوباره توانست سلامت خود را به دست آورد.


گردآوری:گروه سلامت سیمرغ
seemorgh.com/health
منبع:jamejamonline.ir


خطر گربه خراشی جهت قدرت جنسی مردان!

واژه های کلیدی: برقراری رابطه جنسی | اختلال در نعوظ | حیوان خانگی | بیمارستان | رابطه جنسی | مبتلا شدن | بیماری | عفونت | سلامت | پزشکان

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو