سعی کنید اشتباهات دیگران را ببخشید، حس انتقام انرژی منفی دارد.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » خطای ناخواسته من را به بزرگی خود ببخشید / پست بیرانوند در اینستاگرام

خطای ناخواسته من را به بزرگی خود ببخشید / پست بیرانوند در اینستاگرام

علیرضا بیرانوند منتشر شدن پستی در اینستاگرامش، علت هیس نشان دادنش را چند هوادارنما که روی اعصابش بودند خواند .

خطای ناخواسته من را به بزرگی خود ببخشید / پست بیرانوند در اینستاگرام

وبسایت رسمی برنامه نود – علیرضا بیرانوند منتشر شدن پستی در اینستاگرامش، علت هیس نشان دادنش را چند هوادارنما که روی اعصابش بودند خواند . 

به گزارش وبسایت نود ، علیرضا بیرانوند منتشر شدن پستی در اینستاگرام خود با طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) صحبت کرد که متن آن را در ادامه می خوانید :

 

خطای ناخواسته من را به بزرگی خود ببخشید / پست بیرانوند در اینستاگرام

هدفم از نوشتن این مطالب تبرئه خودم نیست فقط میخوام چند کلمه با هواداران واقعی پرسپولیس درد دل کنم نه اون چند هوادارنمایی که از اول بازی فقط روی اعصابم راه رفتند! اگه اونا واقعا هوادار پرسپولیس بودن تو اون شرایط به فکر نتیجه گرفتن تیم بودن نه به حاشیه رفتن! من هیچگاه دوست نداشتم با نا آرام کردن پرسپولیس به اهداف خودم برسم ولی اگه نیاز باشه با علت و مدرک اونا رو به همه معرفی خواهم کرد تا همه بدونن که چه کسانی در لباس هواداری دلالی می کنند و این پرسشها جهت رسیدن به چه خواسته هایی است.

عزیزان، عده ای خاص قصد داشتند منو روبروی هوادارا بزارن که متأسفانه موفق هم شدن ولی افسوس که دیر متوجه شدم که دشمن و دوست پرسپولیس کیست!

هیچگاه نگفتم که از کسی یا شخصی بزرگترم چه برسه به پرسپولیس که بزرگترین تیم آسیاست و آرزوی هر بازیکنی است که عضوی از اون باشه ولی متاسفانه عده ای با جار و جنجال تلاش در تلقین این عنوان به هواداران داشتند!

نکته دیگه، پیش کشیدن سرگذشتم هست! عزیزان کسی از گذشته من اطلاع نداشت و نمیدونست کی هستم، ولی هر لحظه و با افتخار گذشته خودمو به همه می گفتم که از کجا به کجا رسیدم، می گفتم که فرزند عشایر هستم و در چادر زندگی کردم، در میدون آزادی خوابیدم و الان به اینجا رسیدم، دوس ندارم به اینجا که رسیدم خودمو گم کنم و هویتی جعلی واسه خودم بسازم، راحت بودنی که هر لحظه چوبش رو خوردم ولی شکست نخوردم رو دوس دارم، چون خدایی که منو از اون شرایط سخت به اینجا رسوند مطمئنم نگهدار من خواهد بود.

علیرضا بیرانوند منتشر شدن پستی در اینستاگرامش، علت هیس نشان دادنش را چند هوادارنما که روی اعصابش بودند خواند .

عزیزانم «من شاید کامل نباشم ولی کاملا خودمم» همانگونه که از علایق و سلایقم صحبت میکنم از نگرانی و بیم های هم صحبت میکنم و دنیا را همان گونه که است میشناسم نه اینکه لاف عاشقی بزنم ولی در عمل هیچ گونه تطابقی با احساسم نداشته باشم! من یاد نگرفتم با تخریب دیگران به جایی برسم بنابر این سختمه کسی بخواد روم پا بزاره، غرور و شخصیتمو با زد و بند به دست نیوردم که براحتی خردش کنم، حاصل هزاران بدبختی و مشکل و شب نخوابیست.

هر انسانی در زندگی اشتباه داره و ممکنه دلی رو آزار بده که منم از این قاعده مستثنی نیستم و اشتباهی انجام دادم که در آن مصاحبه منظورم را بد بیان کردم ولی سوالی از بعضی دانشمندان و قلم به دستان دارم که آیا یک بار موضوعی را موشکافانه بررسی کردید و ببینید در پشت پرده حوادث چه میگذرد و بیرانوند آیا فلان حرکت اشتباه را انجام داد، انتقاد از اشتباه و به مسلخ کشیدن هر عقیده ای راحت و ساده است ولی ارشاد و دوستی و کار هر کسی نیست فقط شخص دلسوز می خواهد که در قبال خطای ناخواسته من که ناشی از باعث سازی عده ای دشمن بود را به بزرگی خویش ببخشند.

 

۱۰۰۴

واژه های کلیدی: پرسپولیس | هواداران | پرسپولیس | بیرانوند | پرسپولیس | داخلی | اختصاصی | علیرضا بیرانوند

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو