به زبانت اجازه نده که قبل از اندیشه ات به کار افتد.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » پزشکی و بهداشت » بهداشت و ارتقاء سلامت » باید به کدام متخصصان مراجعه کرد؟، جراحی چاقی&quot، برای &quot

باید به کدام متخصصان مراجعه کرد؟، جراحی چاقی&quot، برای &quot

یک فلوشیپ جراحی کم تهاجمی به مردم توصیه کرد که فریب تبلیغات کاذب درمان چاقی را نخورند؛ آیا که چربی‌های برداشته با این شیوه‌ها به زودی بازمی‌گردند.

باید به کدام متخصصان مراجعه کرد؟، جراحی چاقی&quot، برای &quot

یک فلوشیپ جراحی کم تهاجمی به مردم توصیه کرد که فریب تبلیغات کاذب درمان چاقی را نخورند؛ آیا که چربی های برداشته با این شیوه ها به زودی بازمی گردند.

دکتر علی جنگجو, فلوشیپ جراحی کم تهاجمی: در سطح شهرها تابلوهای زیادی راجع به “خداحافظی با چاقی” و “چاقی کافیست” وجود دارد، ولی هیچکدام، از یک مرکز درمانی چاقی پخش نمی شود. این تبلیغات جهت شرکتی است که دستگاهی وارد کرده و جهت به فروش رساندن آن تبلیغ می کند. بیشترین کاری که این دستگاه ها انجام می دهند خارج کردن چربی از زیر پوست فرد است.این در حالیست که محل ذخیره چربی زیر پوست نیست.

عبارات مهم : عمل جراحی – بیمارستان
حتی اگر این کار را انجام دهند و فرد پنج تا شش کیلو چربی سوزی داشته باشد، چه راه حلی جهت مسئله غذا خوردن بیمار پیدا می کنند؟ آیا توانسته اند روش و تفکر خوردن او را عوض کردن دهند که این چربی سوزی دوام داشته باشد؟اشتها و روش غذا خوردن قبلی همچنان پابرجاست و شش ماه تا یکسال بعد این چربی سوزی باز می گردد.

این روش، یک روش درمانی نیست؛ بلکه جراحی قشنگی است. اگر فردی عمل جراحی چاقی انجام داد و وزنش از دست رفت، ممکن است در بعضی نقاط بدن چربی ها به صورت موضعی باقی بمانند و قابل جذب نباشند؛ به همین علت می توان این چربی ها را که دیگر بازنمی گردند با ساکشن و لیپولیز برداشت.

جنگجو با بیان اینکه چربی هایی که به شیوه غیرعلمی برداشته شوند، به زودی بازمی گردند و اعمال جراحی قابل قبول در سطح جامعه محدود کننده و جراحی های سوء جذب هستند که در بیمارستان های شخصی نیز انجام می شوند و زیاد کسانی که این عمل ها را انجام می دهند آموزش دیده اند، ولی ممکن است کسی هم باشد که بدون آموزش اقدام به این کار کند.

وی به مردم توصیه کرد که جهت جراحی چاقی به فلوشیپ و فوق تخصص جراحی کم تهاجمی و جراحان عمومی که تجربه انجام این جراحی ها را دارند، مراجعه کنند.


گردآوری: گروه سلامت سیمرغ
seemorgh.com/health
منبع: isna.ir


باید به کدام متخصصان مراجعه کرد؟، جراحی چاقی&quot، برای &quot

واژه های کلیدی: عمل جراحی | بیمارستان | غذا خوردن | تبلیغات | سلامت | جراحی | آموزش | درمانی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو