نباید از خسته بودن خود شرمنده باشی بلکه فقط باید سعی کنی خسته آور نباشی.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » در حال یادگیری فرهنگ ایرانی هستم / سامان قدوس

در حال یادگیری فرهنگ ایرانی هستم / سامان قدوس

ملی‌پوش ایرانی تیم اوسترساندس سوئد از یادگیری فرهنگ ایرانی سخن گفت و در این باره مثالی جالب زد.

در حال یادگیری فرهنگ ایرانی هستم / سامان قدوس

وبسایت رسمی برنامه نود – ملی پوش ایرانی تیم اوسترساندس سوئد از یادگیری فرهنگ ایرانی سخن گفت و در این باره مثالی جالب زد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از روزنامه آفتون بلاد سوئد، سامان قدوس سال نسبتا موفق فوتبالی را پیش رو داشته هست. تیم باشگاهی اش یعنی اوسترساندس رتبه پنجم جدول رده بندی لیگ برتر سوئد را کسب کرد. در قالب بازیکن هم عنوان برترین مهاجم سال فوتبال سوئد را به دست آورد. در بازی دوستانه کشور عزیزمان ایران و پاناما هم که با برتری ۲ بر یک کشور عزیزمان ایران آخر یافت نخستین گل ملی خود را به ثمر رساند.

وی در این رابطه گفت: این اتفاق خوبی بود و هر لحظه مهم هست. بسیاری از بازیکنان شرایطی همانند من که از بین ۲ تیم ملی باید یک تیم را گزینش می کردند دارند. هنوز در حال یادگیری فرهنگ ایرانی هستم. این که چه کار باید کنم و چه کاری نباید انجام دهم.

در حال یادگیری فرهنگ ایرانی هستم / سامان قدوس

ملی پوش ایرانی در ادامه با اشاره به مثالی اظهار داشت: جهت مثال شما باید احترام زیادی به کاپیتان بگذارید و او تصمیم گیرنده هست. نباید قبل از کاپیتان غذا بخورید یا میز را سریعتر از او ترک کنید و بسیاری از موارد دیگر.

قدوس راجع به تفاوت های کشور عزیزمان ایران و سوئد می گوید: این مسئله خیلی بزرگی نیست. حتی اگر از آن خوش مان هم نیاید.

ملی پوش ایرانی تیم اوسترساندس در رابطه با عوض کردن احتمالی تیمش در فصل نقل وانتقالات زمستانی و استرس احتمالی اش گفت: ما یک پروژه فوق العاده ای داریم که اگر به نتیجه برسد از ماندن در تیم اوسترساندس خوشحال خواهم بود. از زندگی و بازی در اوسترساندس بسیار راضی هستم. اتفاق بسیار خوبی هست. شهر، کلوب و مردم را دوست دارم و همه چیز عالی هست. تنها مسئله فقط سرما است و حتی به این مسئله نیز خو گرفته ام.

قدوس راجع به عادت کردنش به سرمای اوسترساندس گفت: بله واقعا عادت کردم. این مسئله را هنگامی که با تیم ملی کشور عزیزمان ایران در هلند بودم گفتم. تمام اعضای تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با کاپشن و کلاه رفتند ولی من فقط یک ژاکت کلاه دار داشتم که خوشم هم نمی آمد ولی هوا به نحوه خاصی سرد بود.

ملی‌پوش ایرانی تیم اوسترساندس سوئد از یادگیری فرهنگ ایرانی سخن گفت و در این باره مثالی جالب زد.

مهاجم ایرانی تیم اوسترساندس سوئد سرمای احتمالی بسیاز زیاد در بازی امشب (پنجشنبه) مرحله گروهی لیگ اروپا در مصاف با زوریای سوئیس گفت: امیدوارم که این گونه نباشد. انگشتانم پایم بعد از تمرین امروز بسیار سنگین شده است بودند. هوا ۵- درجه بود ولی همین اندازه هم کافی بود.

 

۱۰۰۴

 

واژه های کلیدی: مهاجم تیم | اتفاق خوب | یادگیری | فوتبال | ایرانی | فوتبالی | فرهنگ | ایران

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو