اتحادتان را در تمام زندگی حفظ کنید تا همیشه پایدار و سرافراز باشید.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » امیدوارم پرسپولیس را هم مثل استقلال شکست بدهیم / خطیب

امیدوارم پرسپولیس را هم مثل استقلال شکست بدهیم / خطیب

وبسایت رسمی برنامه نود – سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: امیدوارم پرسپولیس را هم مثل استقلال شکست بدهیم.

امیدوارم پرسپولیس را هم مثل استقلال شکست بدهیم / خطیب

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: امیدوارم پرسپولیس را هم مثل استقلال شکست بدهیم.

عبارات مهم : استان بوشهر – پرسپولیس
به گزارش وبسایت نود ، عبدالرحیم خطیب  در شهرستان جم با اشاره به بازی پارس جنوبی و پرسپولیس در شهر جم اظهار داشت: فردا روز بزرگی جهت مردم ورزش دوست جنوب کشور است و امیدواریم دو تیم با نمایش یک بازی جالب و دیدنی یک بازی تماشاگر پسند را به نمایش بگذارند. فرماندار جم از هنگامی که تیم پارس جنوبی در لیگ دسته دوم بود تمام قد از این تیم حمایت کرده و صحبت های وی هر لحظه جهت اهالی فوتبال و بازیکنان پارس جنوبی روحیه بخش است.
خطیب با بیان اینکه فردا جهت نخستین بار پرسپولیس به شهر جم سفر می کند افزود: بعد از سفر تیم استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران حالا یکی دیگر از تیم های پرطرفدار پایتخت به جم سفر می کند و امیدواریم با ارائه یک فوتبال زیبا، پرسپولیس را همچون استقلال شکست دهیم.
وی با بیان اینکه همدلی و اتحاد بین مسولین سیاسی شهرستان و مجموعه نفت ستودنی است یاد آور شد: به باعث همین همدلی ها است که الان پارس جنوبی بدون مسئله و حواشی در صدر جدول لیگ برتر ایستاده است.
خطیب با تقدیر از مدیرعامل منطقه خاص انرژی پارس ، مدیرعامل کلوب پارس جنوبی، مدیرعامل شرکت فجر جم، نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی و دیگر مقامات سیاسی و اجتماعی شهرستان جم بیان کرد: امروز نام جم به واسطه ی همین تیم فوتبال پارس جنوبی در کشور می درخشد.
سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم با دعوت از هواداران گفت: هواداران پارس جنوبی فردا با لباس های زرد رنگ به ورزشگاه بیایند و با حمایت های خود باعث پیروزی پارس جم در این مسابقه که حکم فینال دارد شوند.

 

۲۰۲۰

امیدوارم پرسپولیس را هم مثل استقلال شکست بدهیم / خطیب

واژه های کلیدی: استان بوشهر | پرسپولیس | هواداران | ورزشگاه | استقلال | فوتبال | نمایش | سیاسی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو