شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » توضیحاتی راجع به واگذاری کودکان زلزله‌زده بی‌سرپرست به متقاضیان

توضیحاتی راجع به واگذاری کودکان زلزله‌زده بی‌سرپرست به متقاضیان

بنابر اعلام مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت بهزیستی کشور تا این لحظه هیچ کودک زلزله‌زده‌ای که در جهت اتفاق اخیر کرمانشاه یتیم یا هر دو والد خود

توضیحاتی راجع به واگذاری کودکان زلزله‌زده بی‌سرپرست به متقاضیان

بنابر اعلام مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بهزیستی کشور تا این لحظه هیچ کودک زلزله زده ای که در جهت اتفاق اخیر کرمانشاه یتیم یا هر دو والد خود را ازدست داده و بی سرپرست شده است باشد، جهت نگهداری به این شرکت ارجاع داده نشده است.

هیچ کودک زلزله زده ای از زلزله کرمانشاه تا کنون به بهزیستی انتقال یافته نشده است

سیدمهدی میر شاه ولد ، در این باره افزود: طی چند روزی که از زلزله کرمانشاه می گذرد تاکنون هیچ کودکی که پدر یا مادرش را همزمان از دست داده باشد، جهت واگذاری سرپرستی به این ارگان ارجاع داده نشده هست. وی با بیان اینکه مسلما هستند کودکانی که یکی از والدین خود را زلزله کرمانشاه از دست داده اند، تاکید کرد: با گذشت ۴ روز از زلزله مورد ارجاعی از این بابت نداشته ایم.

عبارات مهم : خدمات درمانی – کرمانشاه
میرشاه ولد ادامه داد: در بین مصدومان کودکان و والدین زخمی شده است وجود دارند که بدلیل شرایط موجود و دریافت خدمات درمانی از هم جدا هستند که تمامی آنها شناسایی و تحت پوشش قرار گرفته اند.

مدیرکل روابط عمومی شرکت بهزیستی کشور با بیان اینکه اورژانس اجتماعی کرمانشاه و کردستان در منطقه مستقر و تیم های آنها در مناطق زلزله زده توزیع و در حال شناسایی کودکان، سالمندان و زنان بی سرپرست و بد سرپرست شده است و معلولان هستند، گفت: چنانچه کودکی شناسایی شود، در مرحله اول به وسیله بهزیستی پذیرش، خدمات روانی و مشاوره ای انجام و بعد از کارها لازمه، همانند سایر کودکان ساکن در شیرخوارگاه و مراکز شبه خانواده چنانچه شرایط واگذاری به خانواده های متقاضی را داشته باشد، با طی روند قانونی “فرزندخواندگی” و یا “امین موقت” کارها مورد نیاز در آینده صورت خواهد گرفت.

به گفته وی، بافت قبیله ای، طایفه ای و عشیره ای منطقه به گونه ای نیرومند است که بزرگان آنها از کودکان و زنان حمایت می کنند ولی چنانچه موردی شناسایی شود حتما تحت پوشش خدمات این شرکت قرار خواهند گرفت.

میرشاه ولد در آخر تاکید کرد: با توجه به استقرار تیم های شناسایی، این شرکت آماده پذیرش سالمندان، زنان و معلولان بد سرپرست و بی سرپرست اتفاق اخیر جهت ارائه خدمات مورد نیاز به آن ها است.

توضیحاتی راجع به واگذاری کودکان زلزله‌زده بی‌سرپرست به متقاضیان

گردآوری: گروه خبر سيمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

واژه های کلیدی: خدمات درمانی | کرمانشاه | خانواده | کودکان | والدین | شناسایی | زلزله | خبر

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو