هیچ می دانی فرصتی که از آن بهره نمی گیری ،آرزوی دیگران است.(جک لندن)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » عوامل آتش زدن درب مسجد در مشهد دستگیر شدند

عوامل آتش زدن درب مسجد در مشهد دستگیر شدند

معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی، از دستگیری عوامل آتش‌زدن درب یکی از مساجد در مشهد خبر داد.

عوامل آتش زدن درب مسجد در مشهد دستگیر شدند

معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی، از دستگیری عوامل آتش زدن درب یکی از مساجد در مشهد خبر داد.

خبر دستگیری عوامل آتش زدن درب مسجدی در مشهد

قاضی حیدری معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی، ضمن عرض تبریک ایام پر برکت میلاد پیامبر رحمت (ص) و امام صادق (ع) از دستگیری عوامل آتش زدن درب یکی از مساجد در مشهد خبر داد.

عبارات مهم : سربازان گمنام امام زمان – خراسان رضوی
وی با اشاره به همکاری نهاد های نظامی و انتظامی در این عملیات، گفت: روز های اخیر دو هسته از عوامل فریب خورده که با انجام تحرکاتی مبادرت به وارد آوردن خسارت به اماکن عمومی در شهر کرده و با آتش زدن درب یکی از مساجد موجب خدشه دار شدن عواطف مذهبی و اعتقادی همشهریان مومن و خداجوی مشهد الرضا(ع) شده است بودند، دستگیر شدند.

با توجه به حساسیت و توجه خاص ریاست محترم دادگستری استان خراسان رضوی و دادستان محترم مرکز استان نسبت به این موضوع، اقداماتی انجام پذیرفت.

وی با تاکید بر کارها سربازان گمنام امام زمان(عج)در این عملیات، گفت: کارها این افراد که ناراحتی مردم شریف و مومن مشهد مقدس را به دنبال داشت، باعث گردید تا اداره کل اطلاعات استان پیگیری این عنوان را به طور جدی در دستور کار خود قرار دهند.

سربازان گمنام آقا امام زمان(عج)، با همکاری دیگر نهاد های امنیتی و انتظامی با کارها اطلاعاتی دقیق توانستند این دو هسته را شناسایی و در نهایت در یک عملیات دقیق، دستگیر کنند. نهادهای امنیتی و انتظامی، مسئول برقراری امنیت عمومی و نظم اجتماعی و دفاع از مقدسات و ارزش های اسلامی بوده و در صورت چنین تحرکاتی به طور جدی و قاطعانه با مسببان آن برخورد خواهند کرد.

با توجه به حساسیت عنوان تلاش بر این است که پرونده این افراد با نوع عملکردشان با دقت مورد نیاز بررسی و در مناسب ترین وقت تعیین وظیفه نهایی شود.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: ilna.ir

عوامل آتش زدن درب مسجد در مشهد دستگیر شدند

واژه های کلیدی: سربازان گمنام امام زمان | خراسان رضوی | حساسیت | سربازان | دستگیری | انتظامی | خبر | اجتماعی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو