عزیزانم هنگام نشستن, بزرگان و ریش سپیدان را بر خود مقدم بدانید.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » ۵ روز از روزهای تعطیل فعلی از تقویم تعطیلات کشور از بین بردن خواهد شد!

۵ روز از روزهای تعطیل فعلی از تقویم تعطیلات کشور از بین بردن خواهد شد!

احمد امیرآبادی فراهانی، عضو هیئت‌ رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در تقویم تازه تعطیلات رسمی کشور، به ‌احتمال ‌زیاد ۵ روز از روزهای تعطیل فعلی از تقویم تعطیلات کشور از بین بردن خواهد شد.

5 روز از روزهای تعطیل فعلی از تقویم تعطیلات کشور از بین بردن خواهد شد!

احمد امیرآبادی فراهانی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در تقویم تازه تعطیلات رسمی کشور، به احتمال زیاد ۵ روز از روزهای تعطیل فعلی از تقویم تعطیلات کشور از بین بردن خواهد شد.

احتمال از بین بردن ۵ روز تعطیل رسمی از تقویم

احمد امیرآبادی فراهانی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در تقویم تازه تعطیلات رسمی کشور، به احتمال زیاد ۵ روز از روزهای تعطیل فعلی از تقویم تعطیلات کشور از بین بردن خواهد شد.
احمد امیرآبادی فراهانی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، عصر امروز در جلسه شورای بخش شخصی با دولت که در سالن جلسات استانداری قم برگزار شد، گفت: بهتر است کمیته ای تخصصی مجزا و خارج از شورای گفت وگوی بخش شخصی با دولت تشکیل شود تا مصوبات شورا و موارد پی جویی در آن با دقت و سرعت بهتری اجرایی شود.

عبارات مهم : مجلس شورای اسلامی – تعطیلات کشور

محور بحث های ارائه شده است در این شورا باید بر حل پرسشها و معضلات پیش روی واحدهای تولیدی باشد همچنین بخشی از پرسشها موجود بر سر راه تولید و واحدهای تولیدی استانی بوده که در قالب همین قبیل جلسات قابل ردگیری بوده و جهت پرسشها ملی نیز قانون تمهیداتی مورد نیاز را در نظر گرفته است.

در شورای گفت وگوی بخش شخصی با دولت نمایندگان قوای سه گانه حضور داشتند که مصوبات جلسه شورای گفت وگوی استان نیز می تواند پرسشها و معضلات پیش روی خود را به دبیرخانه شورای ملی ارجاع دهد تا پرسشها حاکمیتی که در این زمینه وجود دارد نیز از این طریق برطرف شود.

بحث بررسی مجدد تعطیلات رسمی کشور در کمیسیون اجتماعی مجلس در دست پیگیری بوده که احتمال می رود در قانون تازه تعطیلاتی از قبیل:

  • – ۱۲ فروردین
    – ۱۵ خرداد
    – ۲۹ اسفند

از روزهای تعطیلی در سال های آینده از بین بردن شود.

امیرآبادی با اشاره به اینکه تعطیلی روز ۸ ربیع الاول مصوبه مجلس بوده و در اصلاح بعضی روزهای تعطیل سال قرار نخواهد گرفت. در تقویم تازه تعطیلات رسمی کشور به احتمال زیاد ۵ روز از روزهای تعطیل فعلی از تقویم تعطیلات کشور از بین بردن خواهد شد.

اگر قرار است محصول داخلی ما با مشابه خارجی خود مسابقه کند باید هزینه های تولیدی را کم کردن داد در حالی که واقعیت امروز واحدهای تولیدی زیاد کردن هزینه های تولیدی و زیاد کردن قیمت تمام شده است و از طرفی نیز فشارهای اقتصادی جهت تولیدکنندگان است.

دریافت ۳ میلیون پول جهت نیم ساعت دیدار کنترل کیفیت و مباحث دیگر کاملاً اجحاف در حق تولید است که ضرورت دارد تا این قانون مورد بازبینی قرار گیرد.


۵ روز از روزهای تعطیل فعلی از تقویم تعطیلات کشور از بین بردن خواهد شد!

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:tasnimnews.com


واژه های کلیدی: مجلس شورای اسلامی | تعطیلات کشور | فراهانی | قانون | تقویم | تعطیلی | خبر | اجتماعی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو