لباس قدیمی را بپوشید ولی کتاب نو بخرید.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » ایجاد گشت‌ سپاه جهت برخورد با اوباش در تهران

ایجاد گشت‌ سپاه جهت برخورد با اوباش در تهران

فرمانده سپاه پایتخت کشور عزیزمان ایران بر لزوم توجه جدی همه دستگاه‌ها به آسیب‌های اجتماعی پایتخت تأکید کرد و از ایجاد گشت‌های جلوگیری از وقوع دزدی و برخورد با اوباش در پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد.

ایجاد گشت‌ سپاه جهت برخورد با اوباش در تهران

فرمانده سپاه پایتخت کشور عزیزمان ایران بر لزوم توجه جدی همه دستگاه ها به آسیب های اجتماعی پایتخت تأکید کرد و از ایجاد گشت های جلوگیری از وقوع دزدی و برخورد با اوباش در پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد.

سردار یزدی، فرمانده سپاه تهران صبحگاه امروز با حضور در جلسه بیست وهشتم شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه این حضور به علت هفته بسیج انجام شده است هست، گفت: از اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران می خواهم که به گسترش تفکر بسیجی کمک کنند.

عبارات مهم : آسیب های اجتماعی – فرمانده سپاه
وی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد سپاه پایتخت کشور عزیزمان ایران در امسال گفت: ۱۲ هزار بسته آموزشی میان دانش آموزان توزیع شده است است و همچنین بیش از یک میلیون درخت به وسیله بسیجیان در اطراف پایتخت کشور عزیزمان ایران کاشته شده است است و چندین زندانی جرایم غیرعمد نیز با همت بسیجیان از زندان آزاد شده است اند.

فرمانده سپاه پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه در پی زلزله در غرب کشور مدیریت ۱۵ دِه که از ۷۰ تا صددرصد تخریب داشته اند به عهده سپاه پایتخت کشور عزیزمان ایران گذاشته شده است هست، گفت: در این مدت حدود ۵۰۰ تریلی و کامیون حاوی اقلام امدادی و غذایی به مناطق اعزام شده است و ۷۰۰ کانکس به مناطق زلزله غرب کشور ارسال شده است است.

یزدی با بیان اینکه زلزله در پایتخت کشور عزیزمان ایران جدی است و امیدواریم زلزله ای در پایتخت کشور عزیزمان ایران رخ ندهد، گفت: باید اعلام کنم که در پایتخت کشور عزیزمان ایران در هر ساعت زلزله هایی به نام فقر، اعتیاد و… رخ می دهد که باید جهت حل آنها با یکدیگر همراهی و همکاری داشته باشیم.

بسیج و سپاه حدود ۲۳ نوع آسیب اجتماعی را احصا کرده اند

وی با بیان اینکه بسیج و سپاه حدود ۲۳ نوع آسیب اجتماعی را احصا کرده اند گفت: حتما می توانیم بحث تکدی گری، فقر و اعتیاد و… را در پایتخت کشور عزیزمان ایران با کمک یکدیگر حل و فصل کنیم.

فرمانده سپاه پایتخت کشور عزیزمان ایران افزود: می توانیم اوضاع بیکاری را به یک مرحله قابل قبول برسانیم ولی جهت حل پرسشها نیاز به همراهی، همکاری به دور از نگاه سازمانی و قشری هستیم.

یزدی با بیان اینکه امروز حل مساله جامعه نیازمند همراهی همگان هست، گفت: باید از ظرفیت های مردمی جهت حل پرسشها استفاده کنیم و اعلام می کنم هرکسی و دستگاهی بخواهد در زمینه حل آسیب های اجتماعی وارد شود، بسیج و سپاه در کنار آنها قرار خواهند گرفت.

وی با بیان اینکه جهت ارتقای اوضاع پایتخت کشور عزیزمان ایران در پایتخت کشور عزیزمان ایران چند طرح در دستور کار داریم، گفت: یکی از این طرح ها آن است که به زودی گشت هایی در پایتخت کشور عزیزمان ایران ایجاد می شود که از وقوع سرقت، اوباش و… جلوگیری کنیم.

ایجاد گشت‌ سپاه جهت برخورد با اوباش در تهران

فرمانده سپاه پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه بسیج پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکنون نسبت به کمک رسانی به ۴۰۰۰ نفر و مقاوم سازی ۶۰۰ منزل اقدام کرده، گفت: طرح های کرامت بخصوص در جهت تحکیم بنیان خانواده در پایتخت کشور عزیزمان ایران اجرایی می شود و این در حالی است که باید اعلام کنم همه شهروندان فارغ از نگاه سیاسی، دین، اعتقادات و… جهت ما یکسان هستند.

یزدی در بخش نهایی صحبت های خود با بیان اینکه در اجرای طرح ها نیازمند کمک مردم و شورای شهر هستیم، گفت: ما فرزندان، برادران و خواهران شما هستیم و ممکن است جرم و تخلفی صورت گیرد ولی ما را انتقاد کنید و ما را از تریبون عمومی انتقاد نکنید.

فرمانده سپاه پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه شماره تلفن و مکان ما مشخص هست، گفت: از تریبون عمومی ما را صدا نزنید و اگر انتقادات درست بود، حتما ضمن تشکر، نسبت به اصلاح آن اقدام می کنیم.

در آخر سخنان سردار یزدی، محسن هاشمی رییس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران اجازه نداد اعضای شورا نسبت به ارائه نقطه نظراتشان بعد از استماع سخنان فرمانده سپاه پایتخت کشور عزیزمان ایران بپردازند.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:isna.ir


واژه های کلیدی: آسیب های اجتماعی | فرمانده سپاه | شورای شهر | زلزله | ایران | همکاری | همراهی | خبر

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو