عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » ساخت ۱ هزار واحد مسکن اجتماعی با همکاری کمیته امداد ، تحویل ۳۶۰ واحد مسکن مهر تا شهریور ماه سال آینده

ساخت ۱ هزار واحد مسکن اجتماعی با همکاری کمیته امداد ، تحویل ۳۶۰ واحد مسکن مهر تا شهریور ماه سال آینده

معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: تمامی واحدهای مسکن مهر اراک در حال ساخت و ۳۶۰ واحد مسکن مهر تا شهریور ماه سال ۹۷ به متقاضیان تحویل داده می شود.

ساخت 1 هزار واحد مسکن اجتماعی با همکاری کمیته امداد ، تحویل 360 واحد مسکن مهر تا شهریور ماه سال آینده

حمید رضا عظمیان مدیر عامل شرکت زمین ومسکن در گفتگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، با بیان اینکه تمامی واحدهای مسکن مهر در اراک تا شهریور ماه سال آینده به بهره برداری می رسد اظهار کرد :در تمامی شهرهای اراک حدود ۳۶۰ واحد مسکن مهر در حال ساخت است که تا نیمه دوم سال ۹۷ به بهره برداری می رسد.

وی، در خصوص مسکن اجتماعی گفت: ساخت حدود ۱ هزار واحد مسکن اجتماعی با همکاری کمیته امداد درآینده نزدیک شروع و تامین می شود.

معاون وزیر راه وشهرسازی، در خصوص ایجاد کمربند فضای سبز در شهرستان های استان اراک تصریح کرد: ۳۰۰ هکتار از اراضی این شرکت در اختیار شهرداری قرار گرفته و این در ادامه ۴۰۰ هکتاری است که در گذشته واگذار شده است بود.

ساخت ۱ هزار واحد مسکن اجتماعی با همکاری کمیته امداد ، تحویل ۳۶۰ واحد مسکن مهر تا شهریور ماه سال آینده

مدیر عامل شرکت ملی زمین و مسکن تاکید کرد: برای رشد گردشگری در مناطق ساوه ، محلات و شهرک های صنعتی، اراضی واگذار شده است است.

عظیمیان با بیان اینکه، شرکت ملی زمین‌ و‌ مسکن زمین‌های موردنیاز در شهر اراک را به صورت معارض و یا عوض کردن کاربری جهت مسکن اجتماعی تامین می کند اذعان کرد: کمیته امداد امام خمینی مسوولیت احداث مسکن اجتماعی را برعهده دارد.

وی اظهار کرد: پروژه مشارکتی برای مسکن اجتماعی به تعداد ۵۲ واحد با همکاری کمیته امداد در دست ساخت است.

معاون وزیر راه وشهرسازی در آخر گفت: جهت بررسی آثار زلزله و نحوه مقاوم سازی واحدهای مسکونی از مشاوران متخصص، استفاده و در قالب پیمانکاری جهت بازسازی این واحدها استفاده می کنیم.

معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: تمامی واحدهای مسکن مهر اراک در حال ساخت و ۳۶۰ واحد مسکن مهر تا شهریور ماه سال ۹۷ به متقاضیان تحویل داده می شود.

براساس این گزارش بنا به دستور وزیر راه و شهرسازی نسبت به گزینش مشاور، به منظور تعیین خسارت‌ها و نحوه ساخت و سازها، شرکت ملی زمین و مسکن، مشاور زبده، باتجربه و حرفه‌ای را گزینش کرده است.

گفتنی هست، با وقوع زلزله در کرمانشاه بسیاری از کارشناسان خبره و متخصص به این مناطق اعزام شده است اند تا از نزدیک از نحوه مقاوم سازی واحدها با خبر شوند. بسیاری از واحدهای که در زلزله اخیر کرمان از طریق تسهیلات مسکن روستایی مقاوم سازی شده است بودند آسیب کمتری دیده اند.

انتهای پیام/

انتخاب مشاور جهت بررسی آثار زلزله کرمانشاه

واژه های کلیدی: کمیته امداد | کرمانشاه | شهرسازی | زلزله | همکاری | مسکن اجتماعی | کمربند سبز | ساخت وساز

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو