اسایش و راحتی امروز حاصل رنج و زحمت دیروز است.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » افتتاح چهارمین نمایشگاه تولیدی صادراتی صنعت لوستر

افتتاح چهارمین نمایشگاه تولیدی صادراتی صنعت لوستر

چهارمین نمایشگاه بزرگ تولیدی صادراتی صنعت لوستر در مصلی امام خمینی (ره) با حضور رؤسای اتحادیه شروع به کار کرد.

افتتاح چهارمین نمایشگاه تولیدی صادراتی صنعت لوستر

به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، چهارمین نمایشگاه صنعت لوستر که ترکیبی از هنر و صنعت بوده مشمول بر دو بخش هست. بخش اول مشمول بر لوسترهای تولیدی صادراتی جهت یافتن بازارهای صادراتی و فروش به کشورهای متفاوت دنیا و بخش دوم خاص فروش داخلی بوده که در این بخش لوسترهای ارائه شده است با تخفیف و به صورت اقساطی جهت مردم در معرض فروش قرار گرفته است.

در این نمایشگاه بیش از ۱۵۰ تولیدکننده لوستر و چراغ های روشنایی و تزیینی از سراسر کشور، انواع لوسترهای سقفی و دیواری، لوسترهای مساجد و زیارتگاه ها، انواع چراغ های تزیینی منازل، شمعدانی، چراغ های تزیینی شرکت ها، ادارات و هتل ها، چراغ های شهری، چراغ های فضای باز، مجسمه ها و تابلوهای تزیینی و صدها مدل از لوسترها و روشنایی ها را ارائه کردند.

این نمایشگاه با نشانه توسعه و زیاد کردن تولید به این صنعت در کشور، زیاد کردن کارکرد تولید، یافتن تازه بازارهای صادرات، زیاد کردن صادرات، آشنایی با مهمترین صنایع و تجهیزات صنعت لوسترسازی دنیا و اشتغال زایی برپا شده است است.

افتتاح چهارمین نمایشگاه تولیدی صادراتی صنعت لوستر

اکنون ۴۰۰ کارخانه تولیدکننده لوستر و چراغ های روشنایی و تزیینی در کشور فعال بوده که حدود ۴۰ هزار نفر به صورت مستقیم در آنها شاغل هستند و بیش از یکصد هزار نفر هم به صورت غیرمستقیم در این صنعت اشتغال دارند.

حدود ۷۰ درصد مواد اولیه تولید لوستر و چراغ های روشنایی تزیینی کشور از داخل تهیه می شود و تولیدات داخل هم پاسخگوی بیش از ۸۰ درصد نیاز داخل است.

انواع لوسترها و چراغ های روشنایی تزیینی تولید داخل به کشورهای آسیای مرکزی و منطقه قفقاز و حتی ایتالیا که یکی از به نام های صنعت لوستر دنیا بوده صادر می شود.

کیفیت لوسترهای تولیدی کشور با نمونه های تولیدات آلمان و فرانسته مسابقه کرده و تنوع تولید لوستر کشور نسبت به گذشته روندی صعودی داشته و سرمایه گذاری های بسیاری هم در این بخش صورت گرفته و نوآوری و توسعه در صنعت لوستر در حال زیاد کردن است.

چهارمین نمایشگاه بزرگ تولیدی صادراتی صنعت لوستر در مصلی امام خمینی (ره) با حضور رؤسای اتحادیه شروع به کار کرد.

در ۶ ماهه نخست امسال بیش از ۴۵۰ میلیون دلار انواع لوستر به دیگر کشورها صادر شده است و در صورت حمایت عملی دولت از تولیدکنندگان جهت تسهیل صادرات این رقم مستعد افزایش خواهد بود.

انتهای خبر /

کیفیت لوسترهای تولیدی کشور با نمونه های خارجی در مسابقه است

واژه های کلیدی: اشتغال زایی | نمایشگاه | مسابقه | صادرات | انواع | اشتغال | لوستر | صنعت

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو