در این جهان، همواره برای كسانی كه از خطری بهراسند، خطری وجود خواهد داشت.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » استقلالی‌ترین تیم فصل , تیم منتخب هفته ۱۵

استقلالی‌ترین تیم فصل , تیم منتخب هفته ۱۵

به‌جز علیپور، دو مهاجم دیگر تیم منتخب هفته، هم گل زدند و هم پاس گل دادند. در خط دروازه‌ هم مسابقه شدیدی بین دروازه‌بان استقلال و پرسپولیس شکل گرفته بود

استقلالی‌ترین تیم فصل , تیم منتخب هفته 15

وبسایت رسمی برنامه نود – به جز علیپور، دو مهاجم دیگر تیم منتخب هفته، هم گل زدند و هم پاس گل دادند. در خط دروازه هم مسابقه شدیدی بین دروازه بان استقلال و پرسپولیس شکل گرفته بود.

به گزارش وبسایت نود، هفته نهایی نیم فصل، مسابقاتی به کام دروازه بان ها بود. رقابتی شدید بین گلرها صورت گرفته بود که چه کسی عالی ترین هست. علیرضا بیرانوند عالی ترین نمایش فصل اش را در رشت رقم زد و چند سوپر تصویر العمل داشت. چندصد کیلومتر آن طرف تر، حسین حسینی نمایشی بی نقص در پایتخت کشور عزیزمان ایران داشت و جلوی گلزنی سپاهانی ایستاد. میلاد فراهانی هم با وجود دریافت دو گل، به قدری خوب بود که قلعه نویی در آخر بازی از نمایش این بازیکن تمجید کند. ولی هر چقدر که دروازه بان ها خوب بودند، در این هفته مدافعین نمایش ضعیفی داشتند. به طوری که هر سه مدافع تیم منتخب هفته، نمره ۲٫۵ را کسب کردند. ولی در خط هافبک و مهاجم باز هم بازیکن ها گل کاشتند. سرور جپاروف دو گل زد، حسین پورامینی تک گل سه امتیازی تیم اش را به ثمر رساند، مگنو باتیستا به قدری در میانه میدان توپ قطع کرد و نمایشی جنگنده داشت که جزو عالی ترین ها قرار بگیرد. هر سه مهاجم تیم این هفته هم گل زدند. علیپور جهت پرسپولیس گل زد، کی روش و پیمان بابایی هم یک گل زدند و یک پاس گل دادند. 

نفر به نفر با تیم منتخب هفته پانزدهم

استقلالی‌ترین تیم فصل , تیم منتخب هفته ۱۵

حسین حسینی، استقلال، نمره ۱٫۵: در هفته ای که بیرانوند سد بزرگی جلوی سپیدرود بود و میلاد فراهانی موقعیت های زیادی را از ذوبی ها گرفت، وقت به حسینی رسید که در تیم منتخب هفته قرار بگیرد. حسینی در بازی با سپاهان چند سوپر تصویر العمل داشت که موجب شد در هفتمین مسابقه متوالی در جریان بازی گلی نخورد.

جلال حسینی، پرسپولیس، نمره ۲٫۵: سیدجلال در این بازی همه توپ هایی که به سمت او ارسال می شد را دفع می کرد. بازیکنی نتوانست روی سر او، ضربه اول را بزند. حتی در چند مرتبه خط دفاع را رها کرد و خیلی جلوتر از منطقه دفاعی، توپ های حریف را قطع کرد.

محمد ستاری، ذوب آهن، نمره ۲٫۵: دفاع چپ ذوب آهن علاوه بر اینکه در کل بازی حواس اش به کارهای دفاعی بود، خیلی خوب هم در وقت حملات خودش را به بازیکنان تهاجمی اضافه می کرد و موجب برتری عددی ذوبی ها می شد. ستاری در زیاد نبردها هم موفق بود.

احمد موسوی، گسترش فولاد، نمره ۲٫۵: موسوی نقشی کلیدی در گل اول گسترش فولاد داشت. او پاس منجر به گل گسترش را ارسال کرد و در کارهای دفاعی هم فعال بود. موسوی، سمت راست دفاعی تیم فیروز کریمی را بیمه کرده است. 

به‌جز علیپور، دو مهاجم دیگر تیم منتخب هفته، هم گل زدند و هم پاس گل دادند. در خط دروازه‌ هم مسابقه شدیدی بین دروازه‌بان استقلال و پرسپولیس شکل گرفته بود

مگنو باتیستا، نفت آبادان، نمره ۲: مگنو نمایش کاملی از روز خوب یک هافبک دفاعی را نمایش داد. بسیار تخریبی و جنگنده که توپ های زیادی از پاس حریف را قطع کرد، در تکل زدن عالی بود و چند توپ گرفت، مالکیت توپ را بارها از حریف گرفت و به نفت آبادان داد، در ارسال پاس هم دقت بسیار بالایی داشت.

سرور جپاروف، استقلال، نمره ۱٫۵: هافبک خوش فکر آبی ها در این هفته دو گل زد. دو گلی که روی توانایی اش در شوت ها و همچنین هوش بالایش به ثمر رسید.

امید ابراهیمی، استقلال، نمره ۲: امید دوباره فرماندهی مرکز زمین استقلال را عهده دار شد. ابراهیمی بعد از هفته ها افت، در این بازی شبیه به امید فصل های قبل شده است بود و فاصله بین دفاع خودی تا محوطه حریف را پوشش می داد. کمتر نبردی بود که ابراهیمی در آن بازنده بوده باشد.

حسین پورامینی، پارس جنوبی جم، نمره ۲: عالی ترین بازیکن پارس در این مسابقه، در آخرین دقیقه بازی گل سه امتیازی هم زد. پورامینی در دقیقه ۹۰ پنالتی تیم اش را گل کرد تا پارس جنوبی بعد از هفته ها، برد را تجربه کند.

پیمان بابایی، گسترش فولاد، نمره ۲: یک گل زد و یک پاس گل داد. در مسابقه ای که گسترش فولاد با دو گل، پدیده را در مشهد شکست داد پیمان بیشترین تاثیر را در بازی داشت.

کی روش سوارز، ذوب آهن، نمره ۲: مهاجم ذوب آهن در زیاد نبردهای هوایی موفق بود و دفاع و دروازه بان نفت را خیلی اذیت کرد. تا این که بالاخره یک گل زد و یک پاس گل داد.

استقلالی‌ترین تیم فصل , تیم منتخب هفته ۱۵

علی علیپور، پرسپولیس، نمره ۲: در مسابقه ای که پرسپولیس وقت زیادی جهت گلزنی نداشت، علیپور از تک موقعیت تیم استفاده کرد و با یک گل، سه امتیاز را تقدیم برانکو کرد.

 

برای مشاهده نمرات آنالیزورهای برنامه نود به بازیکنان لیگ، اینجا کلیک کنید.

به‌جز علیپور، دو مهاجم دیگر تیم منتخب هفته، هم گل زدند و هم پاس گل دادند. در خط دروازه‌ هم مسابقه شدیدی بین دروازه‌بان استقلال و پرسپولیس شکل گرفته بود

 

۱۴۰۰۱

واژه های کلیدی: دروازه بان | پرسپولیس | مهاجم تیم | استقلال | پرسپولیس | مسابقه | استقلال | نمایش | ارسال | مسابقه | علیپور

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو