آسمان برای گرفتن ماه تله نمی گذارد، آزادی خود ماه است كه او را پایبند می كند.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » شفر هنوز نگفته شهباززاده را نمی‌خواهد / نوری

شفر هنوز نگفته شهباززاده را نمی‌خواهد / نوری

عضو کمیته فنی استقلال تأکید کرد که وینفرد شفر نمی‌خواهد خدای ناکرده اشتباهی در لیست تیمش کند.

شفر هنوز نگفته شهباززاده را نمی‌خواهد / نوری

وبسایت رسمی برنامه نود – عضو کمیته فنی استقلال تأکید کرد که وینفرد شفر نمی خواهد خدای ناکرده اشتباهی در لیست تیمش کند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم ، محمد نوری درباره آینده نگری اش از رتبه استقلال در نیم فصل دوم اظهار داشت: استقلال با آمدن شفر، روند رو به رشدی داشته هست. بازیکنان کارهای ترکیبی را خوب انجام می دهند، در فاز حمله خوب پیش می روند، ولی تمام کننده نداریم. بازی با سپاهان روحیه خوبی به بازیکنان داد. اگر مهاجم ششدانگ بیاوریم، شرایط بهتر می شود و مطمئن هستم استقلال می تواند جزو مدعیان قرار بگیرد.

وی در مورد پیشنهاد کلوب ذوب آهن به سجاد شهباززاده گفت: بازیکنان ورودی و خروجی مشخص نشده و هنوز شفر نگفته که شهباززاده را نمی خواهد. بازی شهباززاده را می پسندم، ولی او مسئله معنوی – روانی داشت و نتوانست در نیم فصل اول عملکرد خوبی داشته باشد. اگر شفر روی شهباززاده نظر داشته باشد، وقت دوباره جهت او خواهد بود، اگر هم نداشته باشد، به هر تیمی برود، جزو خوب های آن تیم می شود. شفر در حال بررسی زیاد است تا اشتباهی در لیست ورود و خروجش نکند. او مربی حرفه ای است و همینطوری کاری را انجام نمی دهد. اگر قرار باشد خروجی داشته باشد، با مطالعه خواهد بود.

شفر هنوز نگفته شهباززاده را نمی‌خواهد / نوری

عضو کمیته فنی استقلال در رابطه با اوضاع مجتبی جباری تصریح کرد: خیلی در جریان عنوان او و کلوب نیستم. جباری بازیکن خوب استقلال بوده و هر چیزی که صلاح خودش و کلوب هست، باید انجام شود.

نوری در رابطه با واکنش‌ها یعقوب کریمی در تمرینات و همچنین توهین به خبرنگار گفت: بازیکنی که پیراهن استقلال را بر تن می کند، باید بداند این پیراهن ارزش دارد و باید بداند کجا بازی می کند. بازیکنان باید بدانند چه کسانی این پیراهن را برتن می کردند. نه کریمی و نه هیچ بازیکن دیگری حق توهین را ندارد. شما ببینید شهباززاده چقدر با اخلاق هست. استقلال جای این بازیکنان هست. هر کسی به غیر از کریمی هم باشد، حق توهین کردن ندارد.

 

۱۰۰۴

عضو کمیته فنی استقلال تأکید کرد که وینفرد شفر نمی‌خواهد خدای ناکرده اشتباهی در لیست تیمش کند.

واژه های کلیدی: استقلال | بازیکنان | پیراهن | بازیکن | استقلال | داخلی | یعقوب کریمی | محمد نوری

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو