کامیابی تنها در این است که بتوانی زندگی را به شیوه خودسپری کنی.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » کفاشیان پیگیر دلایل از بین بردن نفت از لیگ قهرمانان آسیاست / درخشان

کفاشیان پیگیر دلایل از بین بردن نفت از لیگ قهرمانان آسیاست / درخشان

سرمربی نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌گوید نایب رییس AFC به دنبال پیدا کردن علت از بین بردن نفت از لیگ قهرمانان آسیاست.

کفاشیان پیگیر دلایل از بین بردن نفت از لیگ قهرمانان آسیاست / درخشان

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران می گوید نایب رییس AFC به دنبال پیدا کردن علت از بین بردن نفت از لیگ قهرمانان آسیاست.

 

به گزارش وب سایت نود، حمید درخشان راجع به اوضاع تیمش در تعطیلات نیم فصل اظهار کرد: تیم نفت از دیروز(سه شنبه) تمرین هایش را شروع کرده و امیدواریم پرسشها مان حل شود تا بتوانیم اوضاع مساعدی در نیم فصل دوم پیدا کنیم. ما راجع به جذب بازیکن برنامه ای به کلوب می دهیم. تیم نفت نیاز به بازیکن تازه دارد. اگر بازیکنان مد نظرمان جذب نشوند هیچ ضمانتی وجود ندارد که بتوانیم شرایط مان را در جدول رده بندی بهتر کنیم. ما در هر سه پست نیاز به بازیکن داریم ولی در خط هافبک و مهاجم نیاز بیش تری وجود دارد. چند بازیکن از لیگ یک زیر نظر داریم و چند بازیکن خارجی هم مد نظر ما هستند ولی جذب این بازیکنان زمانی عملی می شود که پرسشها مالی ما حل شود.

کفاشیان پیگیر دلایل از بین بردن نفت از لیگ قهرمانان آسیاست / درخشان

او راجع به بازیکنانی که قصد جدایی از نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران را دارند گفت: ما فهرست مازادی به کلوب تحویل دادیم که بتوانند از تیم ما جدا شوند. راجع به بازیکنانی هم که خودشان قصد جدایی از نفت را دارند چیزی نمی دانم و در جریان پیشنهادهایی که دارند نیستم. تنها چیزی که می دانم این است که اگر بازیکن جذب نکنیم شرایط مان بدتر می شود.

سرمربی نفت با بیان این که به دنبال برگزاری جلسه مفصل با حمیدرضا جهانیان، مالک این کلوب هستیم در پاسخ به این پرسش که جو تیمش بعد از از بین بردن از آسیا چگونه است؟ گفت: من واقعا نمی دانم به چه علت از لیگ قهرمانان آسیا از بین بردن شدیم. به عنوان نمونه بیایند به ما بگویند پول نداشتیم. حداقل یک علت بیاورند که ما را قانع کنند. این مساله جهت من پرسش است و باید جوابی پیدا کنم تا به بازیکنانم بگویم که چه شد حق آن ها را خوردند.

درخشان در آخر در پاسخ به این پرسش که آیا با مسوولان فدراسیون جلسه ای در رابطه با عنوان از بین بردن نفت از لیگ قهرمانان آسیا داشته اند تصریح کرد: ما جلساتی در فدراسیون فوتبال داشتیم. کفاشیان پیگیر این است که آیا نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران از لیگ قهرمانان آسیا از بین بردن شد. کلوب ما هم بی علت ساکت نمی نشیند و حتما به مراجع بالاتر شکایت می کند. کفاشیان یک نامه به AFC زده و گفته که تیم ما شرایط حضور در لیگ قهرمانان آسیا را داشته هست. من یک پرسش دارم. مگر بقیه تیم ها که از کشور عزیزمان ایران در لیگ قهرمانان آسیا هستند شرایط مورد نیاز را دارند و اصلا بدهکار نیستند که توانستند در این مسابقه ها حضور پیدا کنند؟ در کل من امیدوارم که پرسشها ما حل شود و بتوانیم از این شرایط بد خارج شویم.

۲۰۵۱

سرمربی نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌گوید نایب رییس AFC به دنبال پیدا کردن علت از بین بردن نفت از لیگ قهرمانان آسیاست.

واژه های کلیدی: لیگ قهرمانان آسیا | فدراسیون فوتبال | بازیکنان | برنامه | بازیکن | جدایی | ایران | داخلی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو