هرچه اکنون هستیم محصول افکاری است که سابقاً داشته ایم و حالا داریم.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » از رحمتی و جباری تا ستاره پرسپولیس , مرور شاه‌‌ماهی‌های نقل‌وانتقالات

از رحمتی و جباری تا ستاره پرسپولیس , مرور شاه‌‌ماهی‌های نقل‌وانتقالات

در این یک ماه از کاپیتان سابق تیم ملی تا ستاره‌های نیمکت‌نشین استقلال و پرسپولیس، دنبال جدایی از تیم‌شان هستند

از رحمتی و جباری تا ستاره پرسپولیس , مرور شاه‌‌ماهی‌های نقل‌وانتقالات

وبسایت رسمی برنامه نود – مهدی رحمتی، شهباززاده، جباری و بیت سعید زیاد از بقیه استقلالی ها احتمال جدایی از تیم را دارند. با توجه به اینکه سپاهان هم دنبال دروازه بان هست، چند گلر خوب در آستانه جدایی از تیم ارزش هستند. 

به گزارش وبسایت نود، باز هم فصل نقل وانتقالات و باز هم بازار داغ شایعه. یک روز شهباززاده به ذوب آهن می رود و روز دیگر خبر پیوستن فروزان به سپاهان منتشر می شود. یک روز مهدی رحمتی زردپوش می شود و جباری در مشهد دیده می شود. خبرهایی که هنوز هیچ کدام ارزش تایید نشده اند. هر چند که در آستانه تایید باشند و بازیکنان هم در مصاحبه های ارزش تایید کنند که در آستانه جابه جایی قرار دارند. بازیکنانی که احتمال دارد از تیم ارزش جدا شوند و همه نگاه ها را به خودشان جلب کنند. 

مجتبی جباری: زیدان ِ آبی ها خیلی سریع با مدیران کلوب به مسئله خورد و ماه هاست که حتی اجازه حضور در تمرینات را هم ندارد. جباری حتی بعد از جلسه سه روز قبل با شفر هم به تمجید از این سرمربی پرداخت ولی بازگشت اش به تیم را در حیطه اختیارات مدیران کلوب دانست. حالا از گوشه و کنار خبر رسیده که چند کلوب مانند سیاه جامگان جهت به خدمت گرفتن مجتبی جباری دست به کار شده است اند.

از رحمتی و جباری تا ستاره پرسپولیس , مرور شاه‌‌ماهی‌های نقل‌وانتقالات

مهدی رحمتی: بعد از شکست استقلال در هفته پنجم برابر پدیده تا الان رحمتی روی نیمکت نشسته هست. با توجه به آمادگی بالای حسینی، بعید نیست که رحمتی قبل از بازنشستگی به تیمی دیگر برود تا به او بازی برسد. تحمل نیمکت نشینی جهت کاپیتان استقلال خیلی هم راحت نیست.

حسن بیت سعید: بازیکنی که همین فصل قبل با ده گل زده و پنج پاس گل، یکی از عالی ترین های لیگ بود، در این فصل روی هیچ گلی تاثیر نداشت. حالا شفر هم خیلی به او اعتقاد ندارد و در همه حدس و گمان هایی که از لیست مازاد استقلال منتشر می شود حضور دارد.

عیسی آل کثیر: با توجه به اینکه نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران درصد خیلی پایینی از قرارداد بازیکنانش را داده، شنیده شده است این بازیکن می خواهد با استفاده از بندقراردادش، یک طرفه فسخ کند و از نفت جدا شود.

آندرانیک تیموریان: کاپیتان سابق تیم ملی در یک سال اخیر به قدری روند سرپایینی اش را با شیب تند رفته که حالا فیروز کریمی هم به او اعتقاد ندارد و در روزهای اول حضورش اعلام کرد که آندو را نمی خواهد. هر چند که تیموریان در بازی های آخر نیم فصل بازی کرده، ولی در صورت پیشنهاد بهتر، احتمالا کلوب مخالفتی با جدایی اش نخواهد داشت.

در این یک ماه از کاپیتان سابق تیم ملی تا ستاره‌های نیمکت‌نشین استقلال و پرسپولیس، دنبال جدایی از تیم‌شان هستند

موسی کولی بالی: مدافع استقلال خوزستان سه روز قبل در مصاحبه ای گفت: «بعد از اینکه به استقلال خوزستان آمدم دیدم تنها می خواهند در لیگ برتر بمانند. من هم نمی خواهم در تیمی بازی کنم که جهت جام نمی جنگد و فقط می خواهم رضایت نامه من را بدهند». آنالیزورهای نود به کولی بالی به عنوان عالی ترین بازیکن تیم اش نمره ۲٫۷۵ را در نیم فصل نخست داده اند که نشان می دهد این بازیکن در صورت دریافت فسخ قرارداد می تواند نیم فصل متفاوتی را رقم بزند.

شهاب گردان: در فصلی که سپاهان در به در دنبال دروازه بان هست، گردان نیمکت نشین دروازه بان  ۲۳ ساله تیم اش شده است هست. اتفاقی که شاید گردان را قلقلک دهد که به عنوان دروازه بان اول به تیم سابق اش برگردد.

مهرداد محمدی: سپاهان به سایپا پیشنهاد جابه جایی محمدرضا اخباری با مهرداد محمدی را داده هست. باشگاهی که چنین پیشنهادی می دهد، قطعا با پیشنهادهای دیگر هم راضی به جدایی محمدی خواهد شد.

محمدرضا اخباری: در چهار بازی اخیر سایپا به حامد فلاح زاده بازی داده است و حالا اخباری سکونشین، راهی جز جدایی از این تیم را ندارد.

محمد ابراهیمی: یحیی گل محمدی مصاحبه تندی علیه این بازیکن کرد و گفت که ابراهیمی بدترین بازیکن تیم اش در نیم فصل اول بود. هر چند که حالا یحیی عقب نشینی کرده و او را از لیست مازاد خارج کرد، ولی با حواشی اخیر راضی به جدایی این بازیکن خواهد شد. فقط کافی است پیشنهادی به محمد ابراهیمی برسد که جهت این بازیکن هم راضی کننده باشد.

محسن فروزان: در چند روز اخیر شایعه های زیادی به بیرون درز کرده که سپاهان با فروزان به توافق رسیده و این درواز ه بان هم به مدیران اصفهانی گفته باید پول رضایت نامه اش را به پارس بدهند و او مشکلی بابت جدایی از تیم ندارد.

از رحمتی و جباری تا ستاره پرسپولیس , مرور شاه‌‌ماهی‌های نقل‌وانتقالات

سجاد شهباززاده: سجاد در این فصل اصلا گل نزد و در هفته های اخیر هم کمتر به بازی می رود. قلعه نویی هم گفت که اگر استقلال نیازی به او ندارد، راغب است که شهباززاده را به ذوب آهن ببرد.

سیامک نعمتی: ستاره فصل قبل پیکان هم قربانی یک تصمیم برانکو شده است هست. برانکو خیلی به نیمکت نشینان تیم اش بها نمی دهد و با همین فرمول و اعتماد به بازیکنان فیکس، سه فصل است که عالی ترین تیم کشور عزیزمان ایران را ساخته هست. نعمتی هم خیلی تصویر العمل مثبتی نسبت به نیمکت نشینی اش نداشته و حرف و حدیث های زیادی مبنی بر جدایی اش مطرح می شود.

 

۱۴۰۰۱

در این یک ماه از کاپیتان سابق تیم ملی تا ستاره‌های نیمکت‌نشین استقلال و پرسپولیس، دنبال جدایی از تیم‌شان هستند

واژه های کلیدی: قرارداد بازیکنان | مهرداد محمدی | دروازه بان | محسن فروزان | مهدی رحمتی | استقلال | گل محمدی | بازیکنان | بازیکن | استقلال | گردان

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو