دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » نگاه عقلانی و مدبرانه وزیر ورزش باید در فدراسیون فوتبال تسری پیدا کند / عزیزی‌خادم

نگاه عقلانی و مدبرانه وزیر ورزش باید در فدراسیون فوتبال تسری پیدا کند / عزیزی‌خادم

نامزد حضور در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با بیان اینکه عالی ترین گفتار افراد عملکرد آنهاست گفت: نگاه عقلانی، مدبرانه و به دور از شتاب زدگی وزیر ورزش باید در فدراسیون فوتبال تسری پیدا کند.

نگاه عقلانی و مدبرانه وزیر ورزش باید در فدراسیون فوتبال تسری پیدا کند / عزیزی‌خادم

وبسایت رسمی برنامه نود – نامزد حضور در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با بیان اینکه عالی ترین گفتار افراد عملکرد آنهاست گفت: نگاه عقلانی، مدبرانه و به دور از شتاب زدگی وزیر ورزش باید در فدراسیون فوتبال تسری پیدا کند.

به گزارش وب سایت نود، شهاب الدین عزیزی خادم راجع به حضورش به عنوان نامزد هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، گفت: اعتقاد دارم با تیمی که در حال حاضر در فدراسیون فوتبال مشغول فعالیت هست، می توانم کار کنم. ما می توانیم همکاری آگاهانه داشته باشیم و در بخش های برنامه ریزی و نگاه مدرن به فوتبال بیش از پیش فعالیت کنیم. من در دو سال گذشته سکوت و تلاش کردم با سکوتم به فوتبال کشور عزیزمان ایران کمک کنم و اکنون احساس کردم که با حضور در هیئت رئیسه می توانم به فوتبال کشور عزیزمان ایران یاری رسانم.

وی ادامه داد: من در این حوزه کار کرده ام و با نگاه علمی و پژوهشی می توانم به فوتبال کشور عزیزمان ایران کمک کنم. در سال منتهی به جام جهانی قرار داریم و تیم ملی باید شرایط مناسبی داشته باشد تا فوتبال کشور عزیزمان ایران به آنچه شایسته اش است دست یابد.

نگاه عقلانی و مدبرانه وزیر ورزش باید در فدراسیون فوتبال تسری پیدا کند / عزیزی‌خادم

عضو پیشین هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اظهار داشت: نگاه صادقانه، دلسوزانه، منطقی و کارآمد باید وجود داشته باشد تا بتوانیم همدیگر را تحمل کرده و با هم تعامل داشته باشیم. باید به دور از فضای تنگ نظرانه و به صورت مسالمت آمیز به فوتبال کمک کنیم.

عزیزی خادم ادامه داد: عالی ترین گفتار افراد عملکرد آنهاست. من در چهار سالی که در فدراسیون بودم تلاش کردم آنچه در توانم بود را انجام دهم و به فدراسیون کمک کنم. ما باید فضایی را به وجود بیاوریم تا از همه ظرفیت ها استفاده شود.

عضو پیشین هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال راجع به اینکه با توجه به فعالیتش تا چه اندازه می تواند از نظر اقتصادی به فدراسیون و تیم ملی کمک کند، گفت: یکی از مبانی مهم کار در تمام دنیا پرسشها اقتصادی است که این عنوان در فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران کمرنگ بوده هست. همه باید در کنار هم کمک کنیم تا تیم ملی حضوری در خور شأن نام کشور عزیزمان ایران در جام جهانی داشته باشد. باید اختلاف نظرها را کنار بگذاریم و منافع ملی، چراغ راه ما باشد. این عنوان البته نافی نقد نیست و فدراسیون فوتبال باید با سعه صدر پاسخگوی انتقادها باشد. چه بسا بسیاری از انتقادات سازنده می تواند از چالش های پیش رو جلوگیری کند.

عزیزی خادم تصریح کرد: اکنون مهدی تاج مدیر فدراسیون است و او نیز روحیه تعاملی دارد. فدراسیون فوتبال متعلق به همه است و فرد نباید ملاک باشد. آنچه مهم است اینکه باید فضا را به سمتی ببریم که همه در کنار هم باشند تا فوتبال کشور عزیزمان ایران موفق شود.

نامزد حضور در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با بیان اینکه عالی ترین گفتار افراد عملکرد آنهاست گفت: نگاه عقلانی، مدبرانه و به دور از شتاب زدگی وزیر ورزش باید در فدراسیون فوتبال تسری پیدا کند.

نامزد حضور در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال راجع به اینکه تا چه حد جهت خود در مسابقه با اسلامیان شانس ورود به هیئت رئیسه را قائل هست، خاطرنشان کرد: اسلامیان از دوستان من است و با هم کار کرده ایم. من عضویت کرده ام و هرچه خدا بخواهد همان می شود. مجمع باید ملاک ومعیار خود را کارنامه دستاورد افراد قرار دهد و به هر فردی رأی دهد برایم قابل احترام است آیا که تصمیم گیر و تصمیم ساز فوتبال آنها هستند. ضمن اینکه اعتقاد دارم گذشته، چراغ راه آینده است.

وی با تأکید بر اینکه نیاز امروز فوتبال کشور عزیزمان ایران آرامش هست، به تسنیم گفت: باید از فضای ملتهبی که وجود دارد به هر اندازه که می توانیم کم کنیم. مهم ارتقای فوتبال ملی است و هر فردی ظرفیتی دارد و هیچ کس نمی تواند به تنهایی کاری را انجام دهد. این عنوان نافی اصل مسابقه نیست و موید نگاه همکاری است.

عزیزی خادم اضافه کرد: از زمانی که آقای سلطانی فر به عنوان وزیر ورزش گزینش شد آرامش در ورزش و فوتبال حاکم شده است و خبری از هیجانات کاذب که بلای جان هر سازمانی هست، نیست. واکنش‌ها وزیر ورزش با پرسپولیس، استقلال و فدراسیون و پیگیری های ایشان در خصوص حل پرسشها و عدم دخالت و احترام به استقلال فدراسیون فوتبال از نکات بارزی است که می توان در مدیریت سلطانی فر مشاهده کرد. این واکنش‌ها را با دوره های قبل مقایسه کنید.

عضو پیشین هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: تعامل و دل نگرانی های وزیر ورزش را باید به فدراسیون فوتبال تسری دهیم و التهابات را خنثی کنیم. نگاه عقلانی، مدبرانه و به دور از شتاب زدگی وزیر ورزش باید در فدراسیون فوتبال تسری پیدا کند.

عزیزی خادم عنوان کرد: اختلاف نظر به حرکت رو به جلو کمک می کند و همگی باید از ظرفیت های موجود استفاده و با وجود اختلاف نظر، تعامل کنیم تا پرسشها را پشت سر بگذاریم. اعتقاد دارم در این صورت می توان شرایطی خوب را جهت فدراسیون فوتبال و تیم ملی بوجود آورد.

 

نگاه عقلانی و مدبرانه وزیر ورزش باید در فدراسیون فوتبال تسری پیدا کند / عزیزی‌خادم

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: فدراسیون فوتبال | هیئت رئیسه | فوتبال | ایران | اختلاف | داخلی | فدراسیون فوتبال | شهاب الدین عزیزی خادم

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو