عزیزانم هنگام نشستن, بزرگان و ریش سپیدان را بر خود مقدم بدانید.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » استقلال درمان شد , مصدومیت‌های کمتر با شفر

استقلال درمان شد , مصدومیت‌های کمتر با شفر

در دوران شفر دیگر خبری از مصدومیت‌های پرتعداد و طولانی نیست و استقلالی‌ها علی رغم دوران منصوریان، کمتر آسیب می‌بینند.

استقلال درمان شد , مصدومیت‌های کمتر با شفر

وبسایت رسمی برنامه نود – در دوران شفر دیگر خبری از مصدومیت های پرتعداد و طولانی نیست و استقلالی ها علی رغم دوران منصوریان، کمتر آسیب می بینند.  

به گزارش وبسایت نود، استقلال فصل را با چهار مصدوم استارت زد. لئاندرو پادوانی، فرشید باقری، امید ابراهیمی و فرشید اسماعیلی بازیکنانی بودند هفته اول لیگ را به خاطر مصدومیت از دست دادند. جهت هفته دوم، همه این چهار مصدوم از ترکیب به دور بودند و خسرو حیدری هم به جمع ارزش اضافه شد. در هفته سوم، تعداد مصدوم های استقلال ثابت باقی ماند. با این تفاوت که پادوانی از بند مصدومیت رها شده است بود، ولی میلاد زکی پور به این جمع اضافه شد. این پنج مصدوم جهت دومین هفته متوالی از لیست به دور بودند و هفته چهارم لیگ را هم از دست دادند. جهت هفته پنجم به جز امید ابراهیمی، همه به شرایط ایده آل برگشتند. البته سجاد شهباززاده هم در میانه مسابقه با سایپا مصدوم شد و از نیمه دوم هفته چهارم تا آخر حضور منصوریان دیگر بازی نکرد. جهت بازی ششم استقلال در لیگ، منصوریان شش بازیکن را به بهانه مصدومیت در ترکیب نداشت. داریوش شجاعیان، مجید حسینی، پژمان منتظری، سجاد شهباززاده، امید ابراهیمی و میلاد زکی پور استقلال را جهت بازی با پارس جنوبی جم همراهی نکرده بودند. در روز خداحافظی منصوریان هم سه بازیکن غایب بودند. سجاد شهباززاده، پژمان منتظری و داریوش شجاعیان نتوانستند در مسابقه با ذوب آهن، منصوریان را بدرقه کنند. 

 اما بعد از کنار رفتن منصوریان، شرایط بدنی آبی ها بهتر شد. استقلال در هفته های اخیر و به خصوص از وقت حضور شفر، کمتر پیش می آید که با ترکیب مهم برابر حریف قرار نگیرد. در این هفته های حضور شفر، آبی ها معمولا ترکیب کامل در اختیار دارند و در محدود بازی هایی که بازیکن ها به علت مصدومیت در مسابقه حضور ندارند، تعدادشان به سه نفر هم نمی رسد. ضمن این که مصدومیت ارزش هم خیلی شدید نیست و معمولا سریع به ترکیب برمی گردند. اتفاقی که در فوتبال خیلی طبیعی است و در همین هفته های قبل، پرسپولیس فرشاد احمدزاده را به علت مصدومیت در اختیار نداشت. حالا دیگر در استقلال هم خبری از مصدومیت های مداوم و پردردسر نیست و شفر یک گام از تیم منصوریان جلوتر هست. حتی حالا که فرشید اسماعیلی و جابر انصاری جهت بازی جام حذفی برابر ایرانجوان به خاطر مصدومیت در ترکیب حضور ندارند. 

استقلال درمان شد , مصدومیت‌های کمتر با شفر

 

 

۱۴۰۰۱

واژه های کلیدی: پنج مصدوم | استقلال | منصوریان | بازیکنان | مسابقه | بازیکن | مصدومیت | استقلال | داریوش

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو