برخي برده به دنيا مي آيند، ديگران برده مي شوند و باز عده اي به سوي برده داري جذب مي شوند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » قضیه من با طارمی تفاوت دارد / طیبی

قضیه من با طارمی تفاوت دارد / طیبی

مدافع ایرانی تیم القطر می‌گوید قضیه او با طارمی تفاوت دارد و محرومیت شاملش نمی‌شود.

قضیه من با طارمی تفاوت دارد / طیبی

وبسایت رسمی برنامه نود – مدافع ایرانی تیم القطر می گوید قضیه او با طارمی تفاوت دارد و محرومیت شاملش نمی شود.

 

به گزارش وب سایت نود، محمد طیبی بازیکن تیم القطر راجع به اوضاع تیمش اظهار کرد: در ابتدای فصل اوضاع ما خوب نبود. ولی بعد از عوض کردن مربی، توانستیم چند پیروزی را کسب کنیم و اوضاع خود را در جدول لیگ ستارگان قطر اصلاح ببخشیم.

قضیه من با طارمی تفاوت دارد / طیبی

او ادامه داد: مربی قبلی من را در پست خودم بازی نمی داد ولی سرمربی تازه که فصل پیش توانسته بود این تیم را در دسته ۲ قهرمان کند دوباره هدایت تیم را پذیرفت و در سه هفته اخیر نیز من را در پست مهم ام بازی داد. در این سه هفته من هم گل زدم و هم در یکی از دیدارها عالی ترین بازیکن زمین لقب گرفتم.

طیبی راجع به شایعه محرومیت ۴ ماهه اش اظهار کرد: محرومیت من همانند طارمی نیست و قضیه ما با یکدیگر تفاوت دارد. من تلاش می کنم به این شایعه ها دامن نزنم و صحبتی در این باره نداشته باشم. من کار خودم را خواهم کرد و هدفم نیز قرار گرفتن در فهرست نهایی تیم ملی جهت حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است.

مدافع تیم القطر راجع به شانسش جهت حضور در جام جهانی در لباس تیم ملی کشور عزیزمان ایران گفت: من تمام تلاش و تلاش خود را می کنم تا در آخرین اردوی تیم ملی که اسامی بازیکنان جهت حضور در جام جهانی روسیه اعلام می شود، حاضر باشم. مطمئنا کارلوس کی روش به توانایی بازیکنان و تلاش آن ها در زمین دقت می کند و عالی ترین افراد را جهت تیم ملی گزینش خواهد کرد.

بازیکن پیشین استقلال خوزستان راجع به شرایط این فصل این تیم گفت: استقلال خوزستان شرایط خوبی ندارد ولی امیدوارم همانند فصلی که قهرمان شدیم، دوباره به روزهای اوج برگردد. مسوولان باید به فکر این تیم باشند. این تیم جوانان خوبی دارد و می تواند دوباره جهت کشور عزیزمان ایران افتخارآفرینی کند.

مدافع ایرانی تیم القطر می‌گوید قضیه او با طارمی تفاوت دارد و محرومیت شاملش نمی‌شود.

طیبی در آخر راجع به احتمال جدایی اش از القطر نیز تصریح کرد: من نمی توانم تا آخر فصل از این تیم جدا شوم. من با آن ها قرارداد دارم و مسوولان تیم قطری حاضر نیستند قرارداد من را فسخ کنند. من در این نیم فصل یک پیشنهاد از یکی دیگر از تیم های قطری و هم چنین چند پیشنهاد داخلی داشتم که بااهمیت ترین آن ها تراکتورسازی بود. دوست داشتم زیر نظر یحیی گل محمدی و در تیم پرطرفدار تراکتورسازی کار کنم ولی قطری ها به من اجازه فسخ قرارداد ندادند.

 

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: جام جهانی | استقلال | بازیکنان | قهرمان | بازیکن | ایرانی | قرارداد | خوزستان | روسیه | ایران

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو