عزیزانم هنگام نشستن, بزرگان و ریش سپیدان را بر خود مقدم بدانید.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » نفوذی در IOC نداریم و بر خلاف قواعد آنها نیز عمل می‌کنیم / هاشمی‌طبا

نفوذی در IOC نداریم و بر خلاف قواعد آنها نیز عمل می‌کنیم / هاشمی‌طبا

عضو سابق کشور عزیزمان ایران در IOC بر این باور است که کمیته بین المللی المپیک به دنبال بهانه بوده است و حال این بهانه به دست IOC افتاده هست.

نفوذی در IOC نداریم و بر خلاف قواعد آنها نیز عمل می‌کنیم / هاشمی‌طبا

وبسایت رسمی برنامه نود – عضو سابق کشور عزیزمان ایران در IOC بر این باور است که کمیته بین المللی المپیک به دنبال بهانه بوده است و حال این بهانه به دست IOC افتاده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا ، مصطفی هاشمی طبا راجع به خطر تعلیق کشتی کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: کمیته بین المللی المپیک به دنبال چنین مسائلی است و ما نیز به دست آن ها گزک مورد نیاز را داده ایم. اطلاعات، نفوذ می کند. صحبت های مربی در کنار زمین مبنی بر باختن علیرضا کریمی و همچنین تصویر ها و تشویق هایی که از کشتی گیرمان بعد از آن مسابقه در داخل کشور عزیزمان ایران انجام دادیم، چنین مسائلی را به وجود آورد. حال باید چه کار کنیم، نمی دانم!
رییس سابق شرکت تربیت بدنی در ادامه به المپیک آتن اشاره و خاطرنشان کرد: در المپیک آتن نیز مورد مشابهی رخ داد و قصد اخراج کاروان کشور عزیزمان ایران از المپیک آتن را داشتند. رییس IOC آن وقت عنوان را به من ارجاع کرد و من گزارش را طوری ارائه دادم که آن ها مساله را حل شده است تصور کنند و دیگر عنوان را پیگیری نکردند ولی در حال حاضر نمی دانم کسانی که با این عنوان در ارتباط هستند چگونه می خواهند عمل کنند و این مساله را توضیح دهند.

عبارات مهم : علیرضا کریمی – المپیک
هاشمی طبا در پاسخ به این پرسش که کشور عزیزمان ایران هیچ جایگاهی در IOC ندارد و با توجه به اینکه انتخابات کمیته ملی المپیک در پیش است و از افرادی حمایت می شود که در ورزش دنیا آشنا شده است نیستند و این نیز می تواند آسیب رسان باشد پاسخ داد: همان گونه که می گویید ما هیچ نفوذی در IOC نداریم و علاوه بر آن نیز بر خلاف قواعد IOC عمل می کنیم. هرچند که کمیته بین المللی المپیک نیز خیلی به منشور المپیک وفادار نیست ولی هرکجا که بخواهند مجازاتی را انجام دهند، به آن رجوع می کنند. امیدوار هستم که در ادامه اتفاقی جهت کشتی رخ ندهد.

 

نفوذی در IOC نداریم و بر خلاف قواعد آنها نیز عمل می‌کنیم / هاشمی‌طبا

۱۰۰۴

واژه های کلیدی: علیرضا کریمی | المپیک | ایران | داخلی | مصطفی هاشمی طبا | علیرضا کریمی | تعلیق کشتی |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو