گنج هائی که در قلب هستند ، قابل سرقت نیستند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » واکنش دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران به فعالیت مراکز ماساژ مختلط در تهران

واکنش دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران به فعالیت مراکز ماساژ مختلط در تهران

نظام ما دینی است و اجازه نخواهیم داد ارزش‌های اسلامی با چنین اقداماتی به سخره گرفته شود. لذا پلیس و دادستانی پایتخت کشور عزیزمان ایران با پدیده قبیح ماساژدرمانی

واکنش دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران به فعالیت مراکز ماساژ مختلط در تهران

نظام ما دینی است و اجازه نخواهیم داد ارزش های اسلامی با چنین اقداماتی به سخره گرفته شود. لذا پلیس و دادستانی پایتخت کشور عزیزمان ایران با پدیده قبیح ماساژدرمانی که امروزه عده ای با ایجاد دفتر و انجام تبلیغات در اینترنت مرتکب می شوند، مقابله خواهند کرد.

عباس جعفری دولت آبادی، دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران در نشست آسیب های اجتماعی

عباس جعفری دولت آبادی، دادستان تهران با انتقاد از این نظر که مشکل جامعه چند تار مو نیست بعد باید رها شود، اظهار داشت: حوزه عفاف و حجاب مصادیق متعدد دارد و فراتر از عنوان پوشش، مشمول بر حوزه هایی چون سینما، مطبوعات، سبک زندگی و نحوه واکنش‌ها در جامعه می شود.

عبارات مهم : اقتصادی – ماساژ
وی همچنین با اشاره به فعالیت مراکز ماساژ مختلط در تهران افزود: نظام ما دینی است و اجازه نخواهیم داد ارزش های اسلامی با چنین اقداماتی به سخره گرفته شود. لذا پلیس و دادستانی پایتخت کشور عزیزمان ایران با پدیده قبیح ماساژدرمانی که امروزه عده ای با ایجاد دفتر و انجام تبلیغات در اینترنت مرتکب می شوند، مقابله خواهند کرد.
عباس جعفری دولت آبادی، دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران همچنین در حاشیه نشست آسیب های اجتماعی گفت: اخیرا در مورد آزادی یکی از متهمان در رسانه ها بحث شد مبنی بر اینکه یک متهم اقتصادی آزاد شده است است که این مطلب صحت ندارد، این متهم آزاد نشده و جهت وی قرار وثیقه صادر شده است است و کماکان در اختیار دستگاه قضایی است.
به گزارش میزان، دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه مطرح شد این فرد در دفتر کارش حاضر شده است است آیا صحت دارد یا خیر، گفت: ما در عین حال که با مفاسد و جرائم اقتصادی مبارزه می کنیم از امنیت سرمایه گذاری نیز حمایت می کنیم، نباید مبارزه با فساد موجب تعطیلی مراکز کارآفرینی و کارخانه ها شود.


گردآوری:گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:isna.ir


واکنش دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران به فعالیت مراکز ماساژ مختلط در تهران

واژه های کلیدی: اقتصادی | ماساژ | تهران | ایران | مقابله | خبر | اجتماعی |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو