حافظه، پرونده تخيل و گنجينه عقل، دفتر ثبت وجدان و مخزن انديشه است.(بازيل
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » مسئولان وزارت نفت روی‌شان از سنگ پای قزوین زیاد است/ دست از سر نفت آبادان بردارید ، کمالوند

مسئولان وزارت نفت روی‌شان از سنگ پای قزوین زیاد است/ دست از سر نفت آبادان بردارید ، کمالوند

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: مسئولان وزارت ورزش رویشان از سنگ پا زیاد هست؛ می‌خواستم امروز یک سنگ پا با خودم بیاورم ولی نگذاشتند.

مسئولان وزارت نفت روی‌شان از سنگ پای قزوین زیاد است/ دست از سر نفت آبادان بردارید ، کمالوند

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: مسئولان وزارت ورزش رویشان از سنگ پا زیاد هست؛ می خواستم امروز یک سنگ پا با خودم بیاورم ولی نگذاشتند.

به گزارش وبسایت نود ، فراز کمالوند بعد از پیروزی ۳ بر صفر برابر سایپا گفت: تقدیر خاص داریم از هوادران که سنگ تمام گذاشتند و ۹۰ دقیقه تیمشان را تشویق کردند و یک تقدیر خاص هم دارم از همسرم که ۷ ماه است که سخت ترین فشارها را تحمل می کند. چون از هم دور هستیم او تبریز است و من آبادان. من سهم خودم را از این پیروزی تقدیم می کنم به همسرم.

وی با اشاره به دیدار برابر استقلال، گفت: بعد از اتفاقاتی که در بازی برابر استقلال رخ داد جهت جبران آن نتیجه ۳، ۴ بازیکن تازه نفس امروز به زمین فرستادیم که همه خوب بازی کردند. لطف خدا مشمول بر حال ما شد و خوشحالم که با یک برد پرگل شکست هفته گذشته را به فراموشی سپردیم.

مسئولان وزارت نفت روی‌شان از سنگ پای قزوین زیاد است/ دست از سر نفت آبادان بردارید ، کمالوند

سرمربی صنعت نفت آبادان، تصریح کرد: نمی خواهم شیرینی این پیروزی را تلخ کنم. ولی مثلی داریم که می گویند روی بعضی ها از سنگ پای قزوین هم زیاد هست. مسئولان وزارت ورزش رویشان از سنگ پا زیاد هست. می خواستم امروز یک سنگ پا با خودم بیاورم ولی آقای فرقانی نگذاشت. این سنگ پا را هم خریده بودم، مسئولان وزارت نفت یک کلمه بگویند نمی توانیم تیم داری کنیم. جهت چه بازیکنان را از خانواده ارزش می اندازند. مسئولان وزارت نفت عین خیالشان نیست، یک تیم را منحل کردند و یک تیم دیگر را هم می خواهند نابود کنند.

وی تصریح کرد: اگر به صنعت نفت برسند نتیجه های خوبی که گرفته ایم را ادامه خواهیم داد ولی اگر نرسند مسئولیت نتیجه های با خودشان هست. تا چه زمانی من باید بازیکنان را با صحبت به زمین بفرستم. آیا مربی باید برود در منزل بازیکن و او را از منزل اش بیاورد؟ وزارت نفت وظیفه ما را روشن کند. بگویند تیم را نمی خواهند تا مردم این تیم را اداره کنند، بگویند این تیم مال ما نیست من هم یک کیسه در دستم می گیرم و از مردم پول جمع می کنم.

کمالوند با انتقاد از وزیر نفت، گفت: آقای زنگنه، آقای صادق آبادی دست از سر نفت آبادان بردارید. مسئولان استانی، نمایندگان مجلس و امام جمعه زحمت خودشان را می کشند ولی صادق آبادی با ۳۲ سال سن تیم را به این روز انداخته است و از هم پاشانده و اگر تو معاون وزیری من خود وزیر هستم.اگر نمی خواهی تیم داری کنی بیا آبادان و این عنوان را بگو.

وی افزود: روزهای گذشته از حرف های من عده ای سوءاستفاده کردند و به دنبال خراب کردن رابطه من با عیسی زاده بودند و شاید نتواند خیلی حرف ها را بزند. ما با هم رفت وآمد خانوادگی داریم و اگر گوشت هم را بخوریم استخوان هم را نگه می داریم، دلخوری من از وزارت نفت است به آقایی که آنجا نشسته هشدار می دهم وظیفه تیم را روشن کند، مردم آبادان در جنگ کشور عزیزمان ایران و عراق ایستادگی کردند، اداره کردن این تیم که چیزی نیست. بیایند بگویند که تیم را خودتان اداره کنید.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: مسئولان وزارت ورزش رویشان از سنگ پا زیاد هست؛ می‌خواستم امروز یک سنگ پا با خودم بیاورم ولی نگذاشتند.

سرمربی صنعت نفت آبادان ادامه داد: عالی ترین نتیجه های تاریخ نفت را گرفته ایم، ششم جدول هستیم که فقط عنایت خدا و اهل بیت هست. اگر فوتبال منطق داشت الان نباید اینجای جدول می بودیم. این فرزند ها گناه دارند. ابراهیم زاده، اسدی، شیمبا و کرار را من آوردم و شرمنده همه ارزش هستم. هفته قبل سه نفر از همسران بازیکنان به منزل ما آمدند که مسئله داریم، آقای صادق آبادی بیا وظیفه را روشن کن. نمایندگان مجلس و امام جمعه شهر پشت تیم هستند، اگر منطقه آزاد نبود پول مسافرت ها را هم نداشتیم.

کمالوند گفت: خیمه گاه ستون می خواهد، ستون تیم ما اسدی بود که برگشت پرسشها را حل کرد ولی عده ای آدم عجین می کنند تا تیم را خراب کنند. خوشبختانه مردم و هواداران بی نظیر پشت تیم هستند، زمانی هنگامی که در تبریز گل می خوردیم مردم «عیبی یوخ» آن فرهنگ الان به آبادان آمده هست. هنگامی که از استقلال ۴ گل خوردیم واقعاً شرمنده مردم بودیم ولی هواداران حمایت کردند. خیلی سخت است تیمی که ۴ گل می خورد در فاصله ۵ روز برگردد و جبران کند.

وی خاطرنشان کرد: من باید پرسشها را حل کنم در جام حذفی کار سخت است و این طور نیست که تمام هدفمان آنجا باشد آیا که یک توپ وظیفه را عوض کردن می دهد. این طور نیست که لیگ را رها کنیم، روی لیگ هم حساب کرده ایم.

سرمربی صنعت نفت آبادان راجع به شرایط کرار، گفت: امیدواریم کشیدگی نباشد اگر کشیدگی نباشد خیلی سریع برمی گردد.

کمالوند در مورد جام حذفی گفت: اگر استقلال را رد کنیم خیالمان از بابت حضور در فینال راحت شود شاید ۱۰ درصد احتمال داشته باشد قهرمان نشویم.

وی راجع به جذب بازیکن، گفت: کار کردن با امثال سوشا، شیث و کرار کار آسانی است اینها فرزند های خوبی هستند ولی باید سیمتان به آنها وصل شود. کرار به هیچ صراطی مستقیم نمی شود ولی با یک صحبت من پای کار می آید به جای اینکه دنبال این باشیم چه کسی آمد و چه کسی نیامد به فکر سربلندی و عظمت آبادان باشیم، زمانی که در شهرداری تبریز بودم گفتم شیث را می خواهم گفتند دنبال دردسر هستی در حالی که کار کردن با چنین بازیکنانی به مراتب راحت تر است.

مسئولان وزارت نفت روی‌شان از سنگ پای قزوین زیاد است/ دست از سر نفت آبادان بردارید ، کمالوند

 

۱۰۰۴

واژه های کلیدی: سرمربی تیم | استقلال | بازیکنان | پیروزی | بازیکن | آبادان | مسئولان | استقلال | اداره | سرمربی | آبادان

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو