هر روز، روزي است كه هست و هرگز در جهان روزهاي هم شكلي وجود نداشته است.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » راست، چپ، سر , کامل شدن کلکسیون علیپور

راست، چپ، سر , کامل شدن کلکسیون علیپور

تا قبل از بازی با تراکتورسازی، صحبت از این بود که علیپور با پای چپ زیاد از پای تخصصی‌اش گل می‌زند. ولی حالا با ضربه سر هم گل

راست، چپ، سر , کامل شدن کلکسیون علیپور

وبسایت رسمی برنامه نود – تا قبل از بازی با تراکتورسازی، صحبت از این بود که علیپور با پای چپ زیاد از پای تخصصی اش گل می زند. ولی حالا با ضربه سر هم گل زد تا گزینش عضوی که با آن ضربه نهایی را می زند، غیرقابل آینده نگری تر هم شود. 

 به گزارش وبسایت نود، گل به تراکتورسازی، چهاردهمین گل این فصل علی علیپور بود. علیپور علاوه بر یازده گلی که در لیگ زده و در صدر جدول گلزنان قرار گرفته، در جام حذفی، سوپرجام و لیگ قهرمانان آسیای این فصل هم گل زده هست. توصیه جالب از گل های علیپور، تنوع به ثمر رسیدن آن هست. به طوری که علیپور با سه روش متفاوت گل زده هست. علی علیپور زیاد از پای تخصصی، با پای غیرتخصصی گل زده هست. علیپور در این فصل هفت گل با پای چپ به ثمر رسانده هست. این بازیکن در بازی با ذوب آهن، سایپا، سپیدرود، استقلال خوزستان و نفت آبادان در لیگ برتر با پای چپ گل زده هست. همچنین تنها گل آسیایی اش که برابر الاهلی به ثمر رسیده بود و بازی سوپرجام برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران هم با پای چپ گل زده است.

در آن سو سپاهان، گسترش فولاد، استقلال، نفت آبادان و استقلال خوزستان هم مغلوب شوت پای راست علیپور شدند. گل علیپور در جام حذفی برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران هم با پای راست به ثمر رسیده بود. یعنی ۱۳ گل که هفت تای آن پای چپ بود و شش تا هم با پای راست.

راست، چپ، سر , کامل شدن کلکسیون علیپور

ضربه سر، حلقه گم شده است گل های علیپور بود. در حالی که یکی از چهار گل فصل قبل علیپور در لیگ برتر با ضربه سر به ثمر رسیده بود ولی در این فصل، ضربات سر هیچ نقشی روی سیزده گل قبلی این بازیکن نداشتند. تا اینکه بالاخره آقای گل این فصل، در بازی با تراکتورسازی این طلسم را شکست. علیپور موفق شد با ضربه سر دروازه گروسیان را باز کند. اتفاقی که علاوه بر صدرنشینی در جدول گلزنان، مدل جدیدی از گل را هم به او هدیه کرد. حالا علاوه بر پای راست و چپ، علیپور با ضربه سر هم گل زده تا غیرقابل آینده نگری تر از قبل شود.

 

۱۴۰۰۱

واژه های کلیدی: تراکتورسازی | استقلال | بازیکن | آبادان | خوزستان | استقلال | تخصصی | ایران | علیپور

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو