برخي برده به دنيا مي آيند، ديگران برده مي شوند و باز عده اي به سوي برده داري جذب مي شوند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » دو افتخار فوتبال کشور عزیزمان ایران در سال ۲۰۱۷ از نگاه سایت AFC

دو افتخار فوتبال کشور عزیزمان ایران در سال ۲۰۱۷ از نگاه سایت AFC

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در مرور رویدادهای فوتبال قاره کهن در سال ۲۰۱۷، به افتخارات دو نماینده از فوتبال کشور عزیزمان ایران اشاره کرده هست.

دو افتخار فوتبال کشور عزیزمان ایران در سال ۲۰۱۷ از نگاه سایت AFC

وبسایت رسمی برنامه نود – سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در مرور رویدادهای فوتبال قاره کهن در سال ۲۰۱۷، به افتخارات دو نماینده از فوتبال کشور عزیزمان ایران اشاره کرده است.

به گزارش وب سایت نود، به مناسبت آخر سال ۲۰۱۷، پایگاه خبری AFC در گزارشی به مرور رویدادهای فوتبال قاره آسیا در هر یک از ماه های این سال که تنها یک روز به آخر آن باقی مانده پرداخته و اتفاقات مهمی که در سه ماه آوریل، می و ژوئن رخ داده را زیر ذره بین برده که دو مورد آن مربوط به افتخارآفرینی تیم های ایرانی می شود.

AFC راجع به رویدادهای فوتبال آسیا در ماه می نوشته است: در ماه می، جام ملت های فوتسال زیر ۲۰ سال آسیا در بانکوک برگزار شد تا استعدادهای فوتسال ۲۱ کشور دنیا گرد هم آیند. ملی پوشان کشور عزیزمان ایران هم در این تورنمنت طبق انتظاری که از آنها به عنوان یکی از تیم های پیشروی فوتسال آسیا می رفت نتیجه گرفتند هنگامی که که با بردن تمام بازی های ارزش و ۲۷ گل زده، از گروه D مقتدرانه افزایش کردند. تیم ملی سپس در مراحل حذفی به ترتیب بر لبنان و تایلند میزبان غلبه کرد و در ادامه هم عراق را در بازی فینال با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد تا جام قهرمانی را تصاحب کند. توحید لطفی، کاپیتان کشور عزیزمان ایران جایزه ارزشمندترین بازیکن تورنمنت را کسب کرد.

دو افتخار فوتبال کشور عزیزمان ایران در سال ۲۰۱۷ از نگاه سایت AFC

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه به بررسی اتفاقات ماه ژوئن پرداخت و در آن بخش هم نوشته است: در ماه ژوئن هواداران فوتبال کشور عزیزمان ایران دلیلی دیگر جهت مراسم خوش حالی گرفتن پیدا کردند و آن زمانی بود که سال خوب کشورشان با دومین افزایش متوالی تیم ملی به جام جهانی فوتبال ادامه پیدا کرد. مردان کارلوس کی روش با کسب پیروزی ۲ بر صفر در استادیوم آزادی، بعد از روسیه و برزیل سومین تیمی بودند که به مرحله نهایی جام جهانی راه پیدا کردند. گل دقیقه ۱۹ سردار آزمون قفل دروازه ها را شکست و بعد از او هم مهدی طارمی اختلاف را به دو برابر زیاد کردن داد. با این پیروزی، کشور عزیزمان ایران جهت پنجمین بار به جام جهانی افزایش کرد و این در حالی بود که هنوز دو دور به آخر بازی های مرحله انتخابی باقی مانده و دروازه کشور عزیزمان ایران هنوز باز نشده بود.

 

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: کنفدراسیون آسیا | اتفاقات مهم | جام جهانی | پیروزی | فوتسال | فوتبال | ایرانی | ایران | پیروزی | افزایش

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو