باورها و ارزش‌ها، بهترين راهنما و مشاور زندگي شما هستند.(آنتوني رابينز)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » پیروزی برابر تراکتورسازی لذت بخش بود / برانکو

پیروزی برابر تراکتورسازی لذت بخش بود / برانکو

برانکو ایوانکوویچ گفت: خیلی خوشحالم از برد برابر تراکتورسازی و از این بازی لذت بردم.

پیروزی برابر تراکتورسازی لذت بخش بود / برانکو

وبسایت رسمی برنامه نود – برانکو ایوانکوویچ گفت: خیلی خوشحالم از برد برابر تراکتورسازی و از این بازی لذت بردم.

به گزارش وب سایت نود، برانکو ایوانکوویچ بعد از تمرین امروز (شنبه) پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: خیلی خوشحالم از برد برابر تراکتورسازی و از این بازی لذت بردم. باید به بازیکنانم دوباره تبریک بگویم و چیزی که زیاد من را خوشحال کرد، پر شدن ورزشگاه بود.

وی اضافه کرد: می دانستم بازی مشکل خواهیم داشت. آنها تیم ارزش را عوض کرده بودند و بازیکنانی چون محمد نوری روی نیمکت نشسته بودند. تراکتورسازی می خواهد بالای جدول باشد و البته استحقاقش را دارد. با این حال، حریف شانس درست و حسابی روی دروازه ما نداشت. البته ما هم به لحاظ تاکتیکی خوب کار کردیم.

پیروزی برابر تراکتورسازی لذت بخش بود / برانکو

برانکو در مورد حواشی بازی گفت: منظورتان چه چیزی است؟ همه دنیا چنین چیزی هست. هنگامی که پرسپولیس و تراکتورسازی بازی دارند، خودشان می دانند چه رقابتی بین تبریز و پایتخت کشور عزیزمان ایران یا بازیکنان دو تیم وجود دارد. فکر می کنم فقط پنج هزار نفر از تبریز به ورزشگاه آمده بودند و طبیعی است که هواداران ما تصویر العمل نشان دهند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: بازیکنان من با احترام جهت بازی با تراکتورسازی وارد زمین شدند، ولی خیلی ها گفتند آیا پنج گل به فولاد نزدید؟ آنها ظاهراً فراموش کرده اند این تیم در رده دوم جدول هست. همه تیم ها برابر پرسپولیس انگیزه مضاعف دارند و این کار ما را سخت می کند.

برانکو در خصوص اینکه حمیدرضا گرشاسبی، سرپرست کلوب پرسپولیس گفته است که فردا جهت تمدید قرارداد با او جلسه ای خواهد داشت، گفت: بله، فردا قرار است به همراه دستیارانم به کلوب رفته و با هم صحبت کنیم. در مورد یکسری شرح باید با کلوب صحبت کرده و آن را حل کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به تقابل تیمش با نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در هفته هجدهم لیگ برتر تصریح کرد: ما می دانیم آنها پرسشها زیادی دارند و پنهان نمی کنیم تیم خوب و بازیکنان بهتری داریم و در نهایت موقعیت بهتری جهت پیروزی داریم، ولی با احترام به نفت، اصلاً گول پرسشها آنها را نمی خوریم. مطمئن هستم آنها همه تلاش خود را خواهند کرد تا تیم ما را به هم بریزند. هر لحظه از این جور بازی ها زیاد می ترسم.

برانکو ایوانکوویچ گفت: خیلی خوشحالم از برد برابر تراکتورسازی و از این بازی لذت بردم.

برانکو با اشاره به اهداف تیمش اظهار داشت: نشانه گذاری ما این است که بیشترین امتیازات را گرفته و بیشترین گل ها را بزنیم. نشانه ما قهرمانی هست، ولی می خواهیم بیشترین امتیاز را هم بگیریم.

 

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: برانکو ایوانکوویچ | تراکتورسازی | سرمربی تیم | پرسپولیس | بازیکنان | پیروزی | تبریز | ایران | برانکو

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو