به عهد و پیمان خود وفا کنید (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » پنالتی‌زن‌ترین بازیکن لیگ چه کسی است؟

پنالتی‌زن‌ترین بازیکن لیگ چه کسی است؟

به گزارش وبسایت نود، ساسان انصاری با پنالتی که در این هفته گل کرد، به جمع بازیکنانی اضافه شد که در لیگ هفدهم موفق شدند سه گل از روی

پنالتی‌زن‌ترین بازیکن لیگ چه کسی است؟

وبسایت رسمی برنامه نود – پنج بازیکن در صدر جدول پنالتی زن های لیگ حضور دارند.

به گزارش وبسایت نود، ساسان انصاری با پنالتی که در این هفته گل کرد، به جمع بازیکنانی اضافه شد که در لیگ هفدهم موفق شدند سه گل از روی نقطه پنالتی بزنند. تا آخر هفته هفتم هنوز هیچ بازیکنی نتوانسته زیاد از سه گل از روی نقطه پنالتی بزند. علاوه بر سامان، چهار بازیکن دیگر هم در صدر این جدول حضور دارند. محمد قاضی به عنوان پنالتی زن نخست پدیده تا به حال سه تا از ۹ گل اش را از روی پنالتی زده هست. جاسم کرار هم به همین تعداد از پنالتی های در جریان بازی جهت تیم اش گل زده هست. محمد ایرانپوریان هم سه گل از روی نقطه پنالتی جهت تراکتورسازی زده هست. و در نهایت نوبت به حسین ابراهیمی می رسد که به عنوان نماینده سپیدرود در این جمع حضور دارد.

سه بازیکن هم در تعقیب این پنج صدرنشین هستند. محمد عباس زاده از سایپا و مرتضی آقاخان از پیکان که تا به حال دو گل از روی نقطه پنالتی زده اند. و همچنین حامد شیری که در این هفته با گل نکردن پنالتی سایپا، وقت حضور در صدر جدول را از دست داد. ۱۵ گل دیگر هم از روی ضربات پنالتی در جریان بازی های این فصل به ثمر رسید که هر کدام را یک بازیکن زد. لیست بازیکنانی که یک گل از روی نقطه پنالتی زده اند به این شرح هست؛ علی علیپور، لوسیانو پریرا، محمد نزهتی، مهدی طارمی، رضا خالقی فر، حسین پورامینی، رحیم زهیوی، مهدی رجب زاده، حسین بغلانی، گوران یرکوویچ، مهدی شیری، وحید حمدی نژاد، محمد نصرتی، فرشاد محمدی مهر، سهیل حق شناس. و این یعنی اینکه در این فصل ۲۳ بازیکن متفاوت پنالتی های لیگ را گل کرده اند که کلا ۴۶ گل از روی ضربات پنالتی به ثمر رسیده است. 

پنالتی‌زن‌ترین بازیکن لیگ چه کسی است؟

 

۱۴۰۰۱

واژه های کلیدی: لیست بازیکنان | مهدی طارمی | بازیکنان | بازیکن | پریرا | پرسپولیس | استقلال | داخلی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو