هر برادری که از منافع برادر خود مانند نفع خویش حمایت کرد به کار خود سامان داده است (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ذوب آهن کشور عزیزمان ایران را رها نکنید , بیانیه آذری

ذوب آهن کشور عزیزمان ایران را رها نکنید , بیانیه آذری

مدیرعامل کلوب ذوب‌آهن اصفهان، در آستانه حضور این تیم در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا منتشر شدن بیانیه‌ای از شرایط کنونی این کلوب ابراز نگرانی کرد.

ذوب آهن کشور عزیزمان ایران را رها نکنید , بیانیه آذری

وبسایت رسمی برنامه نود – مدیرعامل کلوب ذوب آهن اصفهان، در آستانه حضور این تیم در مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا منتشر شدن بیانیه ای از شرایط کنونی این کلوب ابراز نگرانی کرد.

به گزارش وبسایت نود ، سعید آذری، در بیانیه ای خطاب به مدیران عالی رتبه ذوب آهن، نمایندگان و مسئولان استان اصفهان در خصوص شرایط کنونی این کلوب در آستانه حضور در لیگ قهرمانان آسیا ابراز نگرانی کرد و خواستار توجه خاص همه مسئولان به این کلوب شد. متن کامل بیانیه مدیرعامل کلوب ذوب آهن به شرح زیر است:

«مدیران عالی رتبه ذوب آهن، نمایندگان و مسئولان استان اصفهان، کلوب فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان یکی از کلوب های قدیمی، سیستماتیک و ریشه دار ورزش کشور است که از بدو ظهورش در عرصه ورزش ایران، همواره منشاء سازندگی، افتخار آفرینی و نوگرایی بوده است.

ذوب آهن کشور عزیزمان ایران را رها نکنید , بیانیه آذری

باشگاهی که در آستانه پنجاهمین سال شروع حیات خود، هم اکنون در حال فعالیت در رشته های ورزشی متعدد در عرصه ورزش بانوان و مردها هست. باشگاهی که فرود و فرازهای زیادی را در طی پنج دهه حضور فعال خود در ورزش این مرز و بوم تجربه کرده هست. کسب مقام های متعدد داخلی و بین المللی و شرکت در آوردگاه های آسیایی و جهانی به عنوان نماینده کشور عزیزمان ایران افتخار آفرین، گوشه ای از تلاش های مدیران این مجموعه با اعتبار در این مدت بوده است.

و ولی سقوط اعتبار این کلوب در سال های ۹۰ تا اواسط سال ۹۲ رقم خورد، جایی که قوانین دست و پاگیر باعث بروز افت شدید عملکرد در ذوب آهن شد، هر چندکه از نیمه دوم سال ۹۲ مجدداً با تلاش مدیران عالی رتبه شرکت سهامی ذوب آهن مشمول بر هیئت مدیره شرکت، مدیران عامل و معاونین ذوب آهن و مدیران مجموعه کلوب و اعضای هیئت مدیره آن اوج گیری مجدد کلوب کلید خورد و کسب دو مقام قهرمانی جام حذفی و یک مقام قهرمانی سوپر جام لیگ کشور در رشته فوتبال و راهیابی مجدد به مسابقه های کلوب های آسیا و همچنین قهرمانی در رشته های ورزشی وزنه برداری، والیبال نشسته، دوومیدانی، تنیس روی میز، شطرنج و تکواندو در رده مردها و کسب مقام های قهرمانی در رشته های والیبال، والیبال نشسته و تنیس روی میز در رده بانوان، ساخت سالن های چند منظوره، زمین های چمن و مجموعه های ورزشی کاربردی، شرکت در مسابقه های زیر مجموعه های فوتبال و معرفی بیش از ۲۰۰ ملی پوش در این رشته ها بخشی از دستاوردهای بسیار مهم این کلوب بوده هست. این موفقیت ها هنگامی که اهمیت دوچندان پیدا می کنند که ذوب آهن در طی این مدت علاوه بر مسابقه در میادین ورزشی، در عرصه های قضایی و حقوقی بین اللملی نیز در حال مبارزه بوده است و مبالغ هنگفتی را به عنوان جرایم حاصل از عدم توجه به قوانین موجود حقوقی ورزش در سنوات گذشته پرداخت کرده هست. همین عامل باعث تحلیل بودجه های جاری کلوب شد و کم کردن بودجه کلوب نیز در طی دوسال گذشته، مزید بر علت جهت نگرانی آتی بوده است.

امروز در حالی که ذوب آهن باز هم نماینده کشور عزیزمان ایران عزیز در مسابقه های آسیایی است و بایستی در میادین بین المللی به خاص در رشته فوتبال به مصاف رقبای قدرتمند آسیایی از جمله کشورهای عربی حوزه خلیج فارس برود، نیازمند توجه خاص به عنوان نماینده کشور جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران است.

ذوب آهن کشور عزیزمان ایران نه ذوب آهن اصفهان، بایستی در کمتر از یک ماه دیگر، در یک آوردگاه مهم آسیایی نماینده کشوری باشد که اکنون در کشاکش جدال دیپلماتیک سیاسی به خاص در منطقه حساس خاورمیانه است و بایستی با تمامی قوا به جنگ نابرابر در برابر تیمه ای متمول عربی برود. از این رو می طلبد که کماکان مدیران ارشد مجموعه ذوب آهن، سهامداران عمده شرکت سهامی ذوب آهن، معاونان و مدیران و مدیریت عالی ذوب آهن دست از حمایت باشگاهی که متعلق به خودشان است بر ندارند و یک شیر بی یال و دم را روانه مسابقه های کلوب های آسیا که پیش نیاز آن در دهم بهمن ماه و مسابقه با تیم آیزاول کشور هندوستان هست، نکنند.

مدیرعامل کلوب ذوب‌آهن اصفهان، در آستانه حضور این تیم در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا منتشر شدن بیانیه‌ای از شرایط کنونی این کلوب ابراز نگرانی کرد.

این در حالی است که کلوب ذوب آهن در برند سازی شرکت سهامی ذوب آهن طی سه سال گذشته نقش پررنگی در سطح منطقه داشته هست، بعد باور تخصصی و عمومی بر آن است که این بار هم باید قدرتمندتر از گذشته در مسابقه های حضور یابد. از سویی این از منظر اقتصادی نیز قابل تأمل است که حضور قدرتمند در این مسابقه های و افزایش از هر مرحله، می تواند بسیاری از تنگناهای اقتصادی کلوب را نیز مرتفع سازد.

پس دست در دست هم به ذوب آهن کشور عزیزمان ایران یاری برسانیم تا به عنوان نماینده مردم سلحشور این کشور در عرصه مسابقه ها حضور یابد. بدیهی است این حمایت های مادی و معنوی، وظیفه ملی و میهنی همه عزیزانی است که دستی در آتش مدیریت این مجموعه صنعتی دارند.

سعید آذری
مدیرعامل کلوب فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان».

 

۱۰۰۴

واژه های کلیدی: ذوب آهن اصفهان | والیبال نشسته | مقام قهرمانی | مسابقه | فوتبال | اصفهان | والیبال | مسئولان | ایران | مجموعه | بیانیه

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو