لباس قدیمی را بپوشید ولی کتاب نو بخرید.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » فیلم + شجاعت بی نطیر فروشنده در برابر سارق مسلح

فیلم + شجاعت بی نطیر فروشنده در برابر سارق مسلح

در حالی که سارق مسلح با گرفتن اسلحه به سمت فروشنده سرقتی ساده را جهت خود متصور بود، ناگهان با تصویر العمل سریع فروشنده غافلگیر شد.

فیلم + شجاعت بی نطیر فروشنده در برابر سارق مسلح

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ ویدئوی دوربین مدار بسته ای که به تازگی انتشار یافته است رویارویی یک فروشنده شجاع را در مواجهه با یک سارق مسلح در منطقه اوینگتون شهر لستر انگلیس به تصویر می کشد. در این ویدئو مشاهده می شود که سارق با خیال یک دزدی ساده در حالی که در فاصله ۱ متری اسلحه کلت را سمت فروشنده یک فروشگاهمی گیرد به سمت صندوق نزدیک می شود و از فروشنده طلب پول می کند.

“سیبو کوروویلا” فروشنده مهم و صاحب فروشگاه به وسیله دو دخترش که در قسمتی دیگر از فروشگاه و از دوربین مدار بسته شاهد این صحنه بودند در جریان این دزدی قرار می گیرد. وی که لحظاتی پیش از اتفاق جهت رساندن پسرش به منزل، فروشگاه را ترک کرده بود بلافاصله خود را به آنجا می رساند. سارق مسلح با دیدن سیبو به سمت وی دویده و در حالی که اسلحه را به سمت او نشانه رفته است از او می خواهد تا در کنار همکارش بایستد.

سیبو ابتدا با سارق همکاری و شروع به شمردن پول های داخل صندوق می کند ولی در ادامه وی در یک وقت استثنایی به سارق حمله ور شده است و با کمک همکارش سارق را خلع سلاح می کنند. بلافاصله آنها با پلیس تماس گرفته و پلیس بعد از گذشت حدود ۱۵ دقیقه در صحنه حاضر و سارق را دستگیر می کند.

فیلم + شجاعت بی نطیر فروشنده در برابر سارق مسلح

گفتنی هست؛ سیبو به همراه همکارش که دچار جراحت سطحی شده است بودند بلافاصله به وسیله پلیس به بیمارستان انتقال یافته شدند.

کد ویدیو

انتهای پیام/

مقاومت جانانه دو فروشنده در برابر سارق مسلح

واژه های کلیدی: فروشگاه | دوربین | فروشگاه | فروشنده | صندوق | اسلحه | همکاری | سارق

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو