باورها و ارزش‌ها، بهترين راهنما و مشاور زندگي شما هستند.(آنتوني رابينز)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » نرم افزاری که فكر بعدی شما را آینده نگری می کند

نرم افزاری که فكر بعدی شما را آینده نگری می کند

در کشور ژاپن نرم افزاری اختراع شده است است که متخصص آینده نگری کار بعدی شما می باشد.

نرم افزاری که فكر بعدی شما را آینده نگری می کند

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ این روزها استارت آپ ها در دنیای دیجیتال جایگاه به شخصی پیدا کرده اند به طوری که کشورهای دنیا اول و توسعه یافته به دنبال ارائه عالی ترین و برترین استارت آپ ها هستند.

از همین رو ژاپنی های برنامه خاص تری در این خصوص دارند؛ ژاپن قصد دارد با دادن ویزای یک ساله به کارآفرینان استارت آپ ها، شرایط مناسب تری جهت راه اندازی استارت آپ ها با تیم های متفاوت از سراسر دنیا ایجاد کند. جزییات این طرح که در ژاپن به تصویب رسیده، کار آفرینان می توانند تا زمانی که برنامه خود جهت راه اندازی استارت آپ و فرهام کردن سرمایه را دنبال می کنند از ویزای یک ساله بهره مند شوند.

گفتنی است در این طرح کارآفرینان خارجی تنها در نقاط خاصی از ژاپن مثل فوکوئکا می توانند جهت باز کردن دفتر خود اقدام کنند. البته کارآفرین می تواند حداقل ۲ کارمند دائمی نیز با سرمایه گذاری بیش از ۵ میلیون ین استخدام کند.

نرم افزاری که فكر بعدی شما را آینده نگری می کند

با همه این تفاسیر ژاپنی ها خود نیز پیشرفت های قابل توجهی در ارائه استارت آپ های خاص و برتر کرده اند. در سال های اخیر نرم افزار جالبی در کشور ژاپن اختراع شده است است که این روزها از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. این استارت آپ جالب که بر اساس یک فلسفه ژاپنی ساخته شده است است می تواند کار بعدی شما را آینده نگری کند و با نتخاب عالی ترین راه حل کار شما را ساده تر حل کند.

ژاپنی ها یک فلسفه معروفی دارند؛ حدس زدن چیزی که مهمان مورد نیاز دارد، جهت مردم ژاپن به عنوان یک فبسفه مهم آشنا شده است هست. آن هم پیش از آن که خواسته از طرف مهمان به زبان آورده شود.

آقای جاکنی بر اساس این فسلفه ژاپنی، که زیاد در مورد مهمان نوازی هست، توانست استارت آپ جالبی را با عنوان BUTTON طراحی کند.

اساس نرم باتن، برقراری ارتباط بین نرم افزارها و استارت آپ های متفاوت است.

در کشور ژاپن نرم افزاری اختراع شده است است که متخصص آینده نگری کار بعدی شما می باشد.

برای مثال کاربری که از برنامه ای همچون فوراسکوئر استفاده کند و رستورانی را گزینش کند قبل از خروج باتن در اوبر بصورت خودکار آدرس رستوران را به یک تاکسی اینترنتی ارسال می کند؛ در عین ناباوری لینک سفارش تاکسی هم به سرعت روی صفحه فوراسکوئر نمایان می شود.

باتن در سه سالی که از عمرش می گذرد توانسته سود بسیاری را نصیب جاکنی کند؛ با این تفاسیر آقای جاکنی به صورت جسورانه تصمیم گرفته است ۲۰ میلیون دلار به استارت آپ خود تزریق کند تا ارزش کلی باتن به ۳۴میلیون دلار برسد.

مدیرعامل باتن جهت کارها بعدی خود بازارهای پر سود آسیا و اروپا را نسانه گرفته هست. علاوه بر این، این نرم افزار جهت اتفاقات بزرگتر مانند گزینش مقصد جهت مسافرت در حال ارتقاء می باشد.

با این تفاسیر جهت باتن آینده بسیار روشنی آینده نگری می شود؛ آیا که استارت آپ ها معروف و پرکاربرد دنیا نیز آخر کارشان به این نرم ازار گره می خورد. از این رو با پیشرفت هایی که مدیرعامل باتن خبر داده هست، جایگاه این نرم افزار در آینده نزدیک بهتر از گذشته خواهد شد.

گزارش از سعید پیرزاده

انتهای پیام/

نرم افزاری که فكر بعدی شما را آینده نگری می کند

نرم افزار جالبی که بر اساس فلسفه ژاپنی ها کار می کند

واژه های کلیدی: سرمایه گذاری | نرم افزار | برنامه | مهمان | تاکسی | افزار | میلیون | پربازدیدترین ها

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو