انسان همان می شود که اغلب به آن فکر می کند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » نمی توانید مردم را مجبور به استفاده از یک خبر رسان کنید

نمی توانید مردم را مجبور به استفاده از یک خبر رسان کنید

نمی‌توان مردم را مجبور به استفاده از یک خبر رسان کرد و اگر امروز می‌بینیم پیام‌های رسان‌های داخلی با اقبال مواجه نمی‌شوند علتش بی اطمینانی مردم است.

نمی توانید مردم را مجبور به استفاده از یک خبر رسان کنید

نمی توان مردم را مجبور به استفاده از یک خبر رسان کرد و اگر امروز می بینیم خبر های رسان های داخلی با اقبال مواجه نمی شوند علتش بی اطمینانی مردم است.

صحبت های فاطمه سعیدی راجع به بی اعتمادی مردم به صدا و سیما و خبر رسان های داخلی

فاطمه سعیدی نایب مدیر فراکسیون حقوق شهروندی مجلس، تاکید کرد: نمی توان مردم را مجبور به استفاده از یک خبر رسان کرد و اگر امروز می بینیم خبر های رسان های داخلی با اقبال مواجه نمی شوند، علتش بی اطمینانی مردم است.

عبارات مهم : نماینده مجلس – حقوق شهروندی
فاطمه سعیدی راجع به این که آیا قبول دارید مردم نسبت به استفاده از اپلیکیشن های داخلی بی اعتماد هستند، گفت: این حق مردم است که از کدام ابزار ارتباطی استفاده کنند و نمی توان این حق را از شهروندان سلب کرد. اینکه مردم را مجبور کنم از یک خبر رسان استفاده نکنند یا به تصویر فقط حق داشته باشند از چند خبر رسان داخلی استفاده کنند با حقوق شهروندی آنها منافات دارد.

طبق قانون اساسی و مطابق فرمان هشت ماده ای حضرت امام، بدون حکم قاضی و در موارد خاص، هیچ کس اجازه شنود مکالمات مردم را ندارد. اینکه امروز می بینیم خبر رسان های داخلی با اقبال جدی مواجه نمی شوند، علتش بی اطمینانی مردم است.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس همچنین بیان کرد: بنابراین، به جای ایجاد انحصار جهت خبر رسان های ایرانی، باید اطمینان مردم را جلب کنیم، اگر عنصر اعتماد را از بین بردیم، همان اتفاقی که جهت صدا و سیما در این سال ها افتاد، جهت خبر رسان های داخلی هم می افتد.

این نماینده مجلس، در آخر اظهار کرد: امروز اگر می بینیم بخشی از مردم تحت تاثیر شبکه های فارسی زبان خارجی هستند، به علت واکنش‌ها غلط خود ما و صدا و سیمای ما هست. وگرنه چطور یک شبکه تلویزیونی با ۱۰۰ کارمند، می تواند یک دستگاه عریض و طویل به نام صدا و سیما را به حاشیه براند؟

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

نمی توانید مردم را مجبور به استفاده از یک خبر رسان کنید

واژه های کلیدی: نماینده مجلس | حقوق شهروندی | بی اعتمادی | استفاده | ایرانی | خارجی | ایرانی | اعتماد

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو