اسایش و راحتی امروز حاصل رنج و زحمت دیروز است.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » فیلم + پرسه مشکوک دو شیء پرنده ناشناس در نزدیکی دو هواپیما

فیلم + پرسه مشکوک دو شیء پرنده ناشناس در نزدیکی دو هواپیما

پرواز مخفیانه دو شیء پرنده درخشان در مجاورت دو هواپیمای مسافربری خبرساز شده است است.

فیلم + پرسه مشکوک دو شیء پرنده ناشناس در نزدیکی دو هواپیما

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ ویدئویی که به تازگی انتشار یافته است پرسه مشکوک دو شیء پرنده ناشناس درخشان را در یک مسیر هوایی در آمریکا و در نزدیکی دو هواپیمای در حال پرواز به تصویر می کشد. یک شاهد عینی منتشر شدن این ویدئو مدعی شد این دو شیء درخشان را در حالی که در نزدیکی یک هواپیمای مسافربری در آسمان پرسه می زدند دیده هست. وی اضافه کرد سپس این دو شیء پرنده خود را به نزدیکی یک ابر بزرگ و دومین هواپیمای مسافربری که در حال پرواز بود رساندند.

او در این خصوص گفت: ” من دو شی پرنده ناشناس را در آسمان دیدم که کاملا شناور بودند. بلافاصله با تلفن همراهم شروع به تهیه فیلم کردم. لحظاتی بعد یک هواپیمای مسافربری از نزدیک آنها عبور کرد. بعد از عبور هواپیما این دو شیء ناشناس درخشان به یکدیگر نزدیک شدند. لحظاتی بعد در حالی که یک هواپیمای مسافربری دیگر در همان مسیر در حال پرواز بود، این دو شیء خود را به نزدیکترین فاصله ممکن تا هواپیما رساندند. من واقعا ترسیده بودم. “

گفتنی هست؛ چندی پیش نیز ویدئویی از ربودن یک هلیکوپتر شنوک به وسیله یک شیء پرنده درخشان منتشر گردید. در این ویدئوی عجیب شیء پرنده درخشان خود را به هلیکوپتر رسانده و با بلعیدن آن ناگهان ناپدید شد.

فیلم + پرسه مشکوک دو شیء پرنده ناشناس در نزدیکی دو هواپیما

کد ویدیو

انتهای پیام/

پرواز مشکوک دو شیء پرنده ناشناس در یک مسیر هوایی!

واژه های کلیدی: هواپیمای مسافربری | هواپیما | هلیکوپتر | هواپیما | پرواز | پرنده | آسمان | نزدیکی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو