اسایش و راحتی امروز حاصل رنج و زحمت دیروز است.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » دو سال وقت جهت بازپرداخت تسهیلات بانکی جهت مردم کرمانشاه

دو سال وقت جهت بازپرداخت تسهیلات بانکی جهت مردم کرمانشاه

بر اساس این استفساریه، خسارت دیدگان حوادث غیرمترقبه دو سال وقت خواهند داشت تا تسهیلات دریافتی را به بانک‌ها باز گردانند.

دو سال وقت جهت بازپرداخت تسهیلات بانکی جهت مردم کرمانشاه

بر اساس این استفساریه، خسارت دیدگان حوادث غیرمترقبه دو سال وقت خواهند داشت تا تسهیلات دریافتی را به بانک ها باز گردانند.

موافقت نمایندگان مجلس با دو فوریت استفساریه استمهال بدهی خسارت دیدگان حوادث غیرمترقبه

عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس، گفت: روز گذشته ۳۵ چادر زلزله زدگان شهرستان سرپل ذهاب را باد برد و زنان بدون روسری ساکن در این چادرها، چادرهای محل سکونت خود را از دست دادند.

عبارات مهم : کرمانشاه – دریافتی
در جلسه علنی صبحگاه امروز (یکشنبه) مجلس، عبدالرضا مصری در توضیح دلایل ارائه طرح استفساریه چگونگی امهال وام خسارت دیدگان حوادث غیرمترقبه، گفت: منظور ما از طرح این استفساریه، براق شدن نشانه قانونگذار از امحال وام که به معنای تمدید آن جهت مدت مشخصی هست، می باشد. بر اساس این استفساریه، خسارت دیدگان حوادث غیرمترقبه دو سال وقت خواهند داشت تا تسهیلات دریافتی را به بانک ها باز گردانند.

وی با بیان اینکه، زلزله زدگان و سیل زدگان هیچ نقشی در بروز حوادث غیرمترقبه ندارند، گفت: یک لحظه خود را جای عزیزانی بگذارید که بر اثر زلزله یا سیل، زندگی و هستی خود را از دست داده اند و طبیعتا توان خود را جهت بازپرداخت تسهیلات دریافتی از بانک ها را نیز از دست داده اند. با در نظر گرفتن این مساله به دو فوریت استفساریه رای دهید.

محمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس، در مخالفت با این دو فوریت، گفت: یکی از موارد زیاد کردن نقدینگی و معوقات بانکی و رشد قیمت تورم همین نوع استمهال هاست. اگر حتی به این دو فوریت رای دادید، حتما حتما شرح آن را اصلاح کنید.

هادی قوامی نماینده مردم اسفراین در مجلس، در موافقت با دو فوریت طرح مذکور، گفت: از هر ۴۰ اتفاق غیرمترقبه دنیا، ۳۵ اتفاق در کشور عزیزمان ایران اتفاق می افتد بنابراین لزوم پیگیری فوریتی به این استفساریه وجود دارد.چرخه سوخت و جرایم بانکی جهت خسارت دیدگان حوادث غیرمترقبه، باید جهت دوره ای دو ساله متوقف شود تا با مهلتی که به خسارت دیدگان داده می شود، تناوب فعالیت اقتصادی آنان بار دیگر به حرکت در آید تا بتوانند بدهی ارزش به بانک ها را بازپرداخت کنند.

پس از سخنان طراح و نماینده موافق و مخالف از ۲۲۱ نماینده حاضر در جلسه، ۱۶۳ نماینده با دو فوریت استفساریه استمهال بدهی خسارت دیدگان حوادث غیرمترقبه موافقت کردند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

دو سال وقت جهت بازپرداخت تسهیلات بانکی جهت مردم کرمانشاه

واژه های کلیدی: کرمانشاه | دریافتی | تسهیلات | زلزله | خسارت | حوادث | خبر | اجتماعی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو