گنج هائی که در قلب هستند ، قابل سرقت نیستند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » افشای خیریت محرومیت طارمی و پرسپولیس ، مشروح برنامه ۲ بهمن نود

افشای خیریت محرومیت طارمی و پرسپولیس ، مشروح برنامه ۲ بهمن نود

برنامه ۲ بهمن نود با محوریت بررسی هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۲۲:۴۲ دوشنبه روی آنتن شبکه سه رفت.

افشای خیریت محرومیت طارمی و پرسپولیس ، مشروح برنامه 2 بهمن نود

وبسایت رسمی برنامه نود – برنامه ۲ بهمن نود با محوریت بررسی هفته بیستم مسابقه های لیگ برتر کلوب های کشور از ساعت ۲۲:۴۲ دوشنبه روی آنتن شبکه سه رفت.

به گزارش وبسایت نود، در ابتدای برنامه پرسش مسابقه نظرسنجی راجع به حضور ستاره های تیم ملی در لیگ های حوزه خلیج فارس پخش شد.

افشای خیریت محرومیت طارمی و پرسپولیس ، مشروح برنامه ۲ بهمن نود

کلیپ خلاصه ای از آنچه در برنامه امشب خواهیم دید پخش شد که مشمول بر بخش های زیر است:
سفر به قلعه فراموش شده است عقاب ها، تالش

عبارات مهم : بهترین بازیکن – تراکتورسازی
بهترین بازیکنان پا یه سن گذاشته فوتبال ایران، به بهانه درخشش این هفته پیرمردهای لیگ
تبعیض در اهواز، بازی لیگ برتر لغو شد ولی زنان و نونهالان در شرایط سخت بازی کردند

 خلاصه مسابقه نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران ۴-۱ سیاه جامگان
نکته ها:
• نخستین پیروزی نفت برابر سیاه جامگان
• سیاه جامگان جهت نخستین بار در لیگ برتر در یک بازی ۴ گل خورد

خلاصه مسابقه تراکتورسازی ۱-۲ سایپا
نکته ها:
• پیروزی سایپا بر تراکتورسازی بعد از ۱۵ بازی
• ایرانپوریان ۶ گل زده ، گلزن ترین مدافع لیگ
• تراکتورسازی در ۴ تقابل گذشته برابر سایپا گل نخورده بود
• دایی در ۳ مصاف گذشته با تراکتورسازی در لیگ شکست خورده بود
• کشور عزیزمان ایران پوریان بعد از گل کردن ۱۷ پنالتی در لیگ ، پنالتی خراب کرد

شرح تصویر: محمد کشور عزیزمان ایران پوریان بعد از به ثمر رساندن ۱۷ پنالتی، بالاخره ضربه اش را از دست داد.

شرح تصویر: مهدی ترابی عالی ترین گلزن نیم فصل دوم بوده است.

برنامه ۲ بهمن نود با محوریت بررسی هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۲۲:۴۲ دوشنبه روی آنتن شبکه سه رفت.

خلاصه مسابقه پدیده ۰-۰ استقلال
نکته ها:
• استقلال ۱۰ سال بدون شکست در مشهد
• استقلال ۶ تساوی بدون گل رکورددار لیگ
• ۱۴ بازی نیمکت نشینی طولانی ترین غیبت رحمتی در لیگ برتر
• نخستین کلین شیت رحمتی در مشهد برابر پدیده
• استقلال ۱۰ بازی بی شکست
• پدیده بدون برد برابر استقلال در مشهد
• استقلال بدون گل خورده در ۵ بازی اخیر خارج خانه

شرح تصویر: استقلال تیم رویایی حریفان در خارج از منزل بوده و چهار بازی از پنج بازی آخر خود را بدون گل مساوی کرده است.

 
مسعود مرادی کارشناس این هفته به برنامه آمد و داوری مسابقه تراکتورسازی – سایپا بررسی شد: پنالتی تراکتورسازی درست بود و مدافع سایپا به درستی کارت زرد گرفت چون یک مدافع دیگر کنارش بود. پنالتی سایپا درست بود و مدافع دستش را باز کرد و توپ به آن برخورد کرد. سرنگونی مهاجم تراکتورسازی در محوطه جریمه اشتباه نبود و هنگام بلند شدن این بازیکن مدافعان سایپا جهت زدن توپ پریدند و خطایی نکردند.

داوری مسابقه پدیده – استقلال: قبل از رسیدن توپ به خلعتبری در شرایط تک به تک، محمد قاضی در آفساید قرار داشت و به خاطر دخالت او بازی باید متوقف می شد. ضربه بازیکن پدیده به سینه فرشید اسماعیلی باید با کارت زرد جریمه می شد و نیازی به کارت قرمز نبود. سرنگونی بهنام برزای در محوطه جریمه اشتباه نبود،  خود برزای پایش را ستون کرد و مدافع پدیده جهت کنترل توپ رفت و پنالتی رخ نداد. پنالتی استقلال اشتباه بود و دست مدافع پدیده پشت پای نورافکن بود و مچ پای خود بازیکن استقلال پیچید و کشیدن رخ نداد و خطایی نبود. پنالتی که اعلام شد باید تکرار می شد و مدافعان پدیده سریعتر وارد محوطه جریمه شدند.
ویدوی داوری دو مسابقه پخش شده

افشای خیریت محرومیت طارمی و پرسپولیس ، مشروح برنامه ۲ بهمن نود

گزارشی از تیم خاطره انگیز چوکای تالش و ورزشگاه خانگی این تیم با لقب قلعه عقاب ها پخش شده است و مصاحبه هایی به همین بهانه با بهمن صالح نیا سرمربی، مسعود باقری، عباس محمدی، مزجینی، ایمان امین و رحمت فیضی مقدم، بازیکنان سابق این تیم و همچنین اصغر رسول زاده سرمربی فعلی و بازیکن پیشین چوکا پخش شد.(ویدیو)

 درخشش بازیکنان پا به سن گذاشته در لیگ برتر در هفته های اخیر بهانه آیتم بعدی بود که رکوردداران بازی در لیگ و تیم ملی با سن بالا مرور شد.(ویدیو)

پاینده مدیر رسانه ای تراکتورسازی روی خط آمد و راجع به برکناری یحیی گل محمدی و امضای قرارداد با ارطغرل ساغلام سرمربی تازه و ترکیه ای این تیم صحبت کرد.(ویدیو)

برنامه ۲ بهمن نود با محوریت بررسی هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۲۲:۴۲ دوشنبه روی آنتن شبکه سه رفت.

ارتباط تصویری با مهدی طارمی بازیکن تازه تیم الغرافه قطر برقرار شد و مصاحبه با او راجع به ماجراهای عجیب و غریبش در پرسپولیس انجام شد.(ویدیو)

طارمی در بخشی از صحبت هایش گفت: من با هماهنگی کلوب پرسپولیس از ترکیه به کشور عزیزمان ایران برگشتم و مدیران کلوب پرسپولیس و وکیلم گفتند هیچ مشکلی به وجود نمی آید و به کشور عزیزمان ایران بیا و با پرسپولیس قرارداد امضا کن. من همان جا در ترکیه در تاریخ ۲۸ تیرماه با پرسپولیس قرارداد امضا کردم ولی هنگامی که به کشور عزیزمان ایران آمدم همراه با کلوب پرسپولیس یک دروغ را گفتیم و قراردادی با تاریخ ۳۰ خرداد به من دادند که امضا کنم و به همین خاطر فیفا کلوب پرسپولیس را به خاطر عدم صداقت محروم کرد. از همان ابتدا مکاتبات و دفاعیات من و کلوب با فیفا جداگانه بود. فیفا من را به علت بستن دو قرارداد ۴ ماه محروم کرد ولی کلوب پرسپولیس را به خاطر اینکه در دفاعیاتش صداقت نداشت و تاریخ قرارداد را واقعی اعلام نکرده بود دو پنجره نقل  و انتقالات محروم کرد. من اشتباهم را قبول کردم که به ترکیه رفتم و قرارداد بستم ولی قاعدتا من فقط از پرسشها فنی اطلاعات داشتم و پرسشها قانونی مربوط به کلوب بود و کلوب هم باید قبول کند یک سری غلط های داشته و اگر می دانست محروم می شود آیا من را هوایی کرد که به کشور عزیزمان ایران برگردم، من هم جوان بودم و این مسئله را قبول کردم.

وی در ادامه گفت: قراردادی که بعد از بازگشت به پرسپولیس با من بستند با توافقی که قبل از رفتن داشتم خیلی تفاوت داشت و مبلغ آن کمتر شده است بود. آپشن هایی در قرارداد گذاشتند مبنی بر اینکه اگر قهرمان جام حذفی نشدیم ۱۰ درصد از قرارداد کم می شود و اگر قهرمان لیگ نشدیم ۱۰ درصد دیگر کم می شود ولی اگر عملکردت خوب باشد نیم فصل قراردادت را حل می کنیم.

طارمی راجع به جمله معروفش دباره اینکه حتما خیریتی داشت که محروم شده است گفت: هنگامی که حکم محرومیت من آمد شوکه شدم و به آقای طاهری و وکیلم گفتم مگر نگفتید هیچ مشکلی پیش نمی آید و همه چیر حل شده است بعد آیا محروم شدم. من در اتاق خودم بودم و به قدری ناراحت بودم نمی خواستم تمرین کنم ولی آقای ترکاشوند و خمارلو سراغ من آمدند و گفتند بیا به بازیکنان روحیه بده و تیم شوکه شده است است و بیا به مردم روحیه بده. من را جلوی دوربین بردند و اصلا متوجه نبودم چه چیزی می گویم و پندار خمارلو گفت حتما خیریتی در این محرومیت بوده و این حرف را در دهان من گذاشتند و من که اصلا نمی دانستم چه چیزی می گویم گفتم بله خیریتی در این اتفاق بوده.

افشای خیریت محرومیت طارمی و پرسپولیس ، مشروح برنامه ۲ بهمن نود

 طارمی راجع به افشاگری معروف هدایتی و پولی که گفته جهت کسب رضایتنامه به طارمی داده ولی آن را جهت خودش برداشته گفت: قبل از رفتن من به ترکیه آقای هدایتی تماس گرفت و گفت بیا با هم صحبت کنیم. ایشان جلوی خداداد عزیزی، مهدی هاشمی نسب و آقای طباطبایی گفت من ۲ میلیارد تومان به جز قراردادت با کلوب پرسپولس به تو می دهم که امسال در تیم بمانی و قهرمان شویم. من هم گفتم می خواهم به اروپا بروم و اگر در کشور عزیزمان ایران ماندم حتما در پرسپولیس هستم و مشکلی نیست. هنگامی که می خواستم از ترکیه برگردم با هدایتی تماس گرفتم و گفتم هنوز سر قولت هستی که گفت بله و من هم هنگامی که برگشتم مانند بسیاری دیگر از بازیکنان از جمله سیدجلال حسینی، وحید امیری و… مبلغ یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان از آقای هدایتی گرفتم و ایشان چون من را دوست داشت و به علاقه پرسپولیس این پول را به خودم داد که هیچ ربطی هم به کلوب نداشت و جهت رضایتنامه هم نبود. اگر قرار بود این پول به خاطر رضایتنامه پرداخت شود آیا به سیدجلال و بقیه بازیکنان هم چنین مبالغی داده شد؟

وی راجع به فایل صوتی که از او انتشار یافته و در آن خطاب به هدایتی می گوید ۵۰۰ میلیون تومان جهت رضایتنامه اش خرج کرده و باید هدایتی جهت پرداخت آن یاری کند گفت: ایجنت ترکیه ای به من گفت می توانم با ۵۰۰ – ۶۰۰ میلیون از ریزه اسپور رضایتنامه را بگیرم و من همین را به آقای هدایتی گفتم ولی هنگامی که با سرمربی کلوب صحبت کردم گفت باید ۳ میلیون دلار جهت رضایتنامه پرداخت کنی که من گفتم چنین پولی نمی دهم و به کشور عزیزمان ایران برگشتم. هنگامی که به کشور عزیزمان ایران آمدم به آقای هدایتی گفتم آنها حدود ۱۰ میلیارد تومان جهت رضایتنامه می درخواست کردند و من آن ۵۰۰ میلیون را جهت رضایتنامه هزینه نکردم. به ایشان گفتم هنوز سر قولت هستی که گفت بله برو با پرسپولیس توافق کن هرچقدر از آنها گرفتی من همان قدر پول به تو می دهم و یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون جهت همین با علاقه خودش به من داد.

طارمی راجع به اینکه آیا نیم فصل به اروپا نرفت و حالا که به اروپا نرفت آیا به قطر رفت و چون در محرومیت پرسپولیس مقصر بود در این تیم نماند گفت: من اصلا نمی خواستم از تیم بروم ولی از یک جای غیرورزشی به وکیل من گفته بودند که طارمی نباید نیم فصل دوم در پرسپولیس بماند و اگر بماند بازی نمی کند و خراب می شود و برایت بد می شود و نباید در پرسپولیس بمانی. من هم در سال جام جهانی ترسیدم و تصمیم گرفتم بروم. همین مردها که از کلوب علیه من مصاحبه می کنند هر روز سر تمرین می آمدند و می گفتند آیا تیم جدیدت را معرفی نمی کنی و نمی روی؟ مردها از مسئولان کلوب بودند ولی اسمشان را نمی آورم اگر خودشان مرد باشند حرف بزنند و بگویند دروغ نمی گویم. من نمی خواستم از پرسپولیس بروم و تصمیم داشتم بعد از جام جهانی به اروپا بروم. زمانی خواستم بروم که گفتند نیم فصل دوم نباید در پرسپولیس بمانی و باید بروی. من چند پیشنهاد از روسیه، بلژیک، لهستان و کرواسی داشتم ولی تحقیق کردم در صورتی که به اروپا می رفتم پول زیادی جهت رضایتنامه به کلوب پرسپولیس نمی رسید و به همین خاطر به قطر آمدم چون پول بیشتری جهت رضایتنامه به کلوب پرسپولیس می رسید. ۵۰۰ هزار دلار کلوب الغرافه جهت رضایتنامه من داده که مسئولان کلوب گفتند کم است و ۱۰۰ هزار دلار هم باید خودم بدهم که از قرارداد خودم دادم و جمع مبلغ به ۶۰۰ هزار دلار رسید. یک مصاحبه هم با فدراسیون قطر داشتم که اشتباه برداشت کرده و نوشتند آقای دژاگه و شجاعی به من توصیه کردند به فوتبال قطر بیایم در صورتی که این طور نبود و من گفتم فوتبال قطر را پیش از این به واسطه حضور این عزیزان در این لیگ می شناختم و توصیه ای جهت آمدن به قطر به من نکردند.

طارمی در آخر صحبت های خود در حالی که احساساتی شده است بود گفت: این حرف ها را فقط به خاطر خانواده ام می گویم. همین آقای طاهری و ترکاشوند در دو سالی که من در پرسپولیس بودم چیزی به نام کمیته اینترنت در خبر رسان تلگرام و اینستاگرام تشکیل دادند و فقط می درخواست کردند من را تخریب کنند و هرکس که در آن وقت یک بازی بد بازی می کرد و کمی بازی ها حساس می شد شروع می کردند به تخریب بازیکنان. در کل  اعتصاب هایی که در این چند سال در کلوب شد هر لحظه دسته جمعی تصمیم گیری می شد و مگر می شود یک نفر تصمیم بگیرد اعتصاب کند. کاپیتان های تیم رضا نورمحمدی و محسن بنگر بودند و من چه کاره بودم که اعتصاب کنم ولی چون می دانستند من هیچ صحبتی علیه کلوب نمی کنم همه اتفاقات را گردن من می انداختند.

وی ادامه داد: هر اتفاقی می افتاد به ناموس من توهین می شد و مردم می آمدند میگفتند تقصیر من بوده هست. خانواده من آن قدر در این دو سال زجر می کشیدند که هر هفته گریه می کردند. مگر می شود من دو سال آقای گل می شدم ولی روی سکوها فحش می دادند، مدیر کانون هواداران کلوب و مسئول کمیته مجازی این کارها را هماهنگ می کردند. بازیکنی که تازه به تیم آمده بود را از دقیقه اول تشویق می کردند تا من را تخریب کنند و تا یک موقعیت خراب می کردم شروع می کردند به توهین کردن به خانواده من. این کمیته به خاطر این که به خانواده من توهین کردند و اشک مادر من را درآوردند امیدوارم یک روز اشک مادر خودشان دربیاید. روی صحبتم با هواداران واقعی پرسپولیس نیست و فقط با آنهایی هستم که از عمد به من توهین می کردند.

طارمی راجع به ماجرای هیس نشان دادن به سمت تماشاگران تیم هم گفت: من با هواداران واقعی پرسپولیس هیچ کاری نداشتم و با یک لیدر مسئله داشتم و به خاطر همان لیدر گفتم هیس، ساکت باش و خودش هم می داند چه کسی است و بعد از آن زنگ زد و عذرخواهی کرد و من هم از هواداران عذرخواهی کردم.

کلیپ جالبی از زیاد کردن و کم کردن محبوبیت مهدی طارمی و دوران حضورش در پرسپولیس پخش شد.(ویدیو)

نود درجه و مرور طنز حواشی هفته بیستم لیگ برتر پخش شد که مشمول بر سوژه هایی همچون ارتباط چشمی و دلی بین مربیان و داورها، فرهنگ شدن خوشحالی غلامپوری در فوتبال ایران، تفاوت جمع کردن پرچم سیاه جامگان و پرسپولیس، منت حضور سربازان در تراکتورسازی، آخر هفته های ترسناک و دلهره آور با لیگ برتر، شیرین کاری گلر کروات پرسپولیس و صدرنشینی برانکو در انجام حرکات جالب را مشمول بر می شد.(ویدیو)

مرور عملکرد لژیونرهای فوتبال کشور در هفته گذشته در ادامه روی آنتن رفت.(ویدیو)

خلاصه و حواشی مسابقه پرسپولیس ۱-۱ گسترش فولاد
نکته ها:
• توقف روند ۵ برد پیاپی پرسپولیس برابر گسترش فولاد
• نخستین تساوی برانکو برابر گسترش فولاد
• برانکو ۸۵ بازی نشستن روی نیمکت پرسپولیس رکورددار این کلوب در تاریخ لیگ برتر
• فرناندو دخسوس بی کلین شیت برابر پرسپولیس
• دخسوس در دوران حضور در کشور عزیزمان ایران از هیچ تیمی به اندازه پرسپولیس گل نخورده (۹ گل)
• باز شدن دروازه پرسپولیس بعد از ۱۱ بازی در خانه
• بیرانوند بی شکست برابر گسترش فولاد

شرح تصویر: بازیکنان تعویضی پرسپولیس با ۶ گل، بیش از همه تیم ها در لیگ گل زده اند.

 

 فیروز کریمی روی خط تلفنی برنامه آمد و راجع به درگیری اش با تصویربردار صداوسیما بعد از بازی با پرسپولیس صحبت کرد.(ویدیو)

داوری مسابقه پرسپولیس – گسترش فولاد: برخورد دخسوس با علیپور در پشت محوطه جریمه در شرایط تک به تک اشتباه بود و دروازه بان گسترش فولاد باید کارت زرد می گرفت. خطای مدافع گسترش فولاد پشت محوطه جریمه روی علیپور اعلام نشد و این مدافع باید کارت زرد هم می گرفت. کارت زرد به سیدجلال حسینی به علت تمارض در محوطه جریمه اشتباه بود و حسینی به خاطر وحشت از بالا آمدن پای مدافع حریف خودش را کنار کشید ولی پنالتی هم نبود. گل گسترش فولاد درست بود و آفساید نبود. جلال حسینی به خاطر اشتباه روی اسماعیل فرهادی بازیکن گسترش فولاد باید کارت زرد دوم و کارت قرمز را می گرفت. آفساید مهاجم گسترش فولاد در شرایط تک به تک به اشتباه اعلام شد. کارت زرد دوم و اخراج بازیکن گسترش فولاد به خاطر وقت کشی اشتباه بود و قبل از پرتاب اوت تنها ۹ ثانیه وقت تلف شد.(ویدیو)

 گزارشی راجع به لغو بازی فولاد و پیکان به علت گرد و غبار و آلودگی هوا و برگزاری بازی در لیگ بانوان و لیگ نونهالان در همین اوضاع هوا در اهواز پخش شد.(ویدیو)

خلاصه مسابقه پارس جنوبی ۱-۱ استقلال خوزستان
نکته ها:
• استقلال خوزستان بدون پیروزی در خارج از خانه
• پارس جنوبی تساوی در۴ دیدار پیاپی

شرح تصویر: پارس جنوبی جم با خراب کردن ۶ پنالتی در یک فصل از لیگ سیزدهم به بعد رکورددار شده است و با رکورد لیگ پانزدهم پرسپولیس برابری کرده است.

 خلاصه مسابقه سپیدرود ۲-۱ سپاهان
نکته ها:
• سپاهان ۸ بازی بدون برد خارج از خانه
• سپاهان ۹ گل خورده از پشت محوطه جریمه بدترین تیم لیگ

گفت و گو با محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان راجع به دخالت در تصمیم گیری مدیریت کلوب سپاهان و برکناری مدیرعامل این کلوب پخش شد.(ویدیو)

از نود تا نود با مرور حواشی هفته گذشته فوتبال کشور پخش شد و مشمول بر خبرهای زیر بود:(ویدیو)
محرومیت سیاوش اکبرپور مربی تازه سیاه جامگان در روزهای اول شروع کارش!
ادامه پرسشها بدهی های نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران با وجود مالکیت جدید
برتری تیم رسانه ورزش برابر تیم منتخب آتش نشانی در مسابقه یادواره شهدای آتش نشان پلاسکو
سقوط تیم ملی کشور عزیزمان ایران در بروزترین رده بندی فیفا به رده ۳۴ جهان
درگیری شدید در مسابقه تیم های جوانان پدیده اصفهان و جوانان کشور عزیزمان ایران جوان بوشهر
تقی عطایی مربی بازیکن ساز فوتسال قم درگذشت

خلاصه مسابقه ذوب آهن ۲-۱ نفت آبادان
نکته ها:
• ذوب آهن ۴ پیروزی پیاپی
• چهارمین شکست پیاپی خارج از منزل صنعت نفت
• قلعه نویی ۱۰ بازی بدون باخت برابر صنعت نفت
• کمالوند بدون برد برابر قلعه نویی

 داوری مسابقه پارس جنوبی – استقلال خوزستان: پنالتی پارس جنوبی درست بود و چون مدافع جهت توپ تکل زد کارت زرد کافی بود. روی کرنر استقلال خوزستان درگیری پیش آمد و بازیکنان درگیر شدند که قابل تشخیص نیست. ضربه  شدید پای بازیکن پارس جنوبی به صورت بازیکن حریف باید با کارت قرمز جریمه می شد. برخورد توپ به دست مدافع استقلال خوزستان در محوطه جریمه پنالتی نبود. ضربه پای مدافع استقلال خوزستان به زیر پای بازیکن پارس جنوبی اشتباه و پنالتی نبود و هر دو بازیکن جهت زدن توپ اقدام کردند.

داوری مسابقه سپیدرود – سپاهان: سرنگونی بازیکن سپیدرود در محوطه جریمه اشتباه و پنالتی نبود و مدافع سپاهان خطایی نکرد.

داوری مسابقه ذوب آهن – نفت آبادان: هل دادن مهاجم ذوب آهن به وسیله مدافع نفت اشتباه و پنالتی بود و به اشتباه شبیه سازی اعلام شد و کارت زرد نشان داد.
ویدیوی داوری سه مسابقه پخش شده

با پخش آخرین آمار نظرسنجی برنامه این هفته نود بعد از سه ساعت و ۴۴ دقیقه ساعت ۲:۲۶ بامداد سه شنبه به آخر رسید. در انتهای این برنامه با شرکت بیش از یک میلیون و ۹۵۳ هزار نفر در نظرسنجی، ۷۷٫۳ درصد مخالف انتقال ستاره های ایرانی به لیگ های حوزه خلیج فارس بودند و ۲۲٫۷ درصد نظر موافق داشتند.

واژه های کلیدی: بهترین بازیکن | تراکتورسازی | مهدی طارمی | پرسپولیس | استقلال | پرسپولیس | بازیکنان | مسابقه | برنامه | بازیکن | ایرانی

افشای خیریت محرومیت طارمی و پرسپولیس ، مشروح برنامه 2 بهمن نود

افشای خیریت محرومیت طارمی و پرسپولیس ، مشروح برنامه ۲ بهمن نود

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو