كسي كه هرگز تحت فشار نزيسته باشد، آزادي را لمس نمي كند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » زمان عضویت حج ۹۷ مشخص شد

زمان عضویت حج ۹۷ مشخص شد

در نشست شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و شرکت حج و زیارت اعلام شد، عضویت قطعی از زائران حج ۹۷ در نیمه دوم بهمن ماه

زمان عضویت حج 97 مشخص شد

ثبت نام قطعی از زائران حج ۹۷ در نیمه دوم بهمن ماه انجام خواهد شد.

اعلام وقت عضویت حج ۹۷

در نشست شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و شرکت حج و زیارت اعلام شد، ثبت نام قطعی از زائران حج ۹۷ در نیمه دوم بهمن ماه انجام خواهد شد.

عبارات مهم : نماینده ولی فقیه – برنامه ریزی
سازمان حج وز یارت، امروز با صدور اطلاعیه ای، ودیعه گذاران حج تمتع تا ۳۰ آبان ماه سال ۱۳۸۵ را فراخواند تا اطلاعات خود را تکمیل کنند. در پی آن نشست شورای برنامه ریزی حج درحالی تشکیل شد که حمید محمدی رییس شرکت حج و زیارت، در آن حضور نداشت.

با این حال، حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسکر نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت، که ریاست این شورا را به عهده دارد، از مسؤولان ذی ربط خواست هرچه سریعتر هزینه حج سال آینده را نهایی و اطلاع رسانی کنند.

همه کمک کنند تا در روند کارها تاخیر ایجاد نشود و ضمن تماس و پیگیری مستمر با طرف سعودی، زمینه اعزام تیم های کارشناسی به عربستان فراهم شود.

دکتر سیدعلی مرعشی رییس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر، در ادامه از نشست نمایندگان استانی این مرکز و تصمیمات اتخاذ شده است جهت انجام سریعتر معاینات پزشکی زائران حج ۹۷، گزارشی داد و نصراله فرهمند مشاور رییس شرکت حج و زیارت، نیز گفت: امسال زائران ایرانی از بیست ایستگاه پروازی دراستان های متفاوت به دو فرودگاه مدینه منوره و جده انتقال خواهند یافت.

محمد جواد دانشیار مدیرعامل شرکت شمسا، هم راجع به نحوه تامین و پرداخت هزینه های ارزی و ریالی اعزام زائران به عتبات عالیات گزارش داد و نماینده ولی فقیه با اشاره به بعضی پرسشها زائران درعراق، گفت: نمی توان نسبت به این پرسشها بی تفاوت بود و باید درنظام و مدیریت کلان کشور، این مسایل پیگیری و حل شود.

قاضی عسکر، همچنین اظهار کرد: نتیجه های بدست آمده در کارگروه های آسیب شناسی حج گذشته، در حوزه وظایف شرکت حج و زیارت و بعثه عملیاتی شود و برنامه مدونی جهت استفاده از رسانه های جمعی در برنامه های حج تهیه و اجرا شود.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

زمان عضویت حج ۹۷ مشخص شد

واژه های کلیدی: نماینده ولی فقیه | برنامه ریزی | حج و زیارت | رسانه ها | برنامه | پزشکی | زائران | انتقال

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو