تنها راه تغییر یافتن یک تصمیم واقعی است.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » از خبر سرمربیگری منصوریان در سپاهان تعجب می‌کنم / تابش

از خبر سرمربیگری منصوریان در سپاهان تعجب می‌کنم / تابش

سرپرست کلوب سپاهان گفت: منصوریان مربی خوبی است ولی مدنظر کلوب سپاهان نیست، تعجب می‌کنم که چطور این بحث‌ها را در رسانه‌ها منتشر می‌کنند.

از خبر سرمربیگری منصوریان در سپاهان تعجب می‌کنم / تابش

وبسایت رسمی برنامه نود – سرپرست کلوب سپاهان گفت: منصوریان مربی خوبی است ولی مدنظر کلوب سپاهان نیست، تعجب می کنم که چطور این بحث ها را در رسانه ها منتشر می کنند.

به گزارش وب سایت نود، مسعود تابش در خصوص آخرین اوضاع تیم سپاهان و اینکه با چه گزینه ای به عنوان سرمربی به نتیجه رسیده اند، گفت: در حال حاضر چند مربی مدنظر کلوب است که در حال حاضر به دنبال این هستیم که مذاکره کنیم تا به نتیجه نهایی برسیم. ما نمی توانیم سریع تصمیم بگیریم و مربی را گزینش کنیم که بعد از ۶ ماه او را از کار برکنار شود.مطمئنا به دنبال این هستیم تا عالی ترین تصمیم را در خصوص سرمربی تیم سپاهان بگیریم ممکن است یکی دو روز بعد از بازی فولاد سرمربی مشخص شود ولی ایمان داریم که یک مربی خوب به سپاهان اضافه می شود.

وی در ادامه تأکید کرد: هنگامی که مربی خوب به تیم اضافه شود مطمئناً چند سال در این تیم خواهد بود و تیم سپاهان را به جایگاه مهم خودش باز می گرداند. هنگامی که برانکو به پرسپولیس آمد این تیم در سال اول نتیجه خوبی نگرفت ولی دیدید که بعد از اینکه ثبات در این تیم به وجود آمد پرسپولیس قهرمان شد و در حال حاضر برانکو با این تیم دو سال دیگر تمدید کرده است با توجه به اینکه هر چند سال مربی تیم سپاهان عوض می شد و ثباتی نداشتیم هر لحظه این تیم متضرر شده است هست. چند گزینه خوب خارجی که سابقه حضور در تیم های ملی کشورهای اروپایی را دارند مدنظر کلوب سپاهان و کمیته فنی هستند.

از خبر سرمربیگری منصوریان در سپاهان تعجب می‌کنم / تابش

وی در خصوص اینکه روز گذشته بحث حضور علیرضا منصوریان در سپاهان قوت گرفته بود و حتی چند گزینه خارجی هم در رسانه ها به عنوان مربی سپاهان گزینش معرفی شدند گفت: من تعجب می کنم از اینکه آیا این خبر منتشر شد و برایم جالب است که از کجا خبر اینکه علی منصوریان به عنوان سرمربی سپاهان گزینش شده است در اکثر رسانه ها منتشر شد. منصوریان مربی خوبی است ولی مدنظر کلوب سپاهان نیست. من واقعاً تعجب می کنم که چطور این بحث ها را در رسانه ها منتشر می کنند ما به دنبال این هستیم که مربی خوب با رزومه خوب و نیرومند به سپاهان اضافه شود تا تیم را به جایگاه مهم برساند.

وی در آخر گفت: مطمئنا تا آخر هفته مربی تیم سپاهان گزینش می شود حتی همین بعدازظهر هم با یکی از مربیان باسابقه فوتبال اروپا به صورت تصویری ارتباطی برقرار خواهیم کرد تا مذاکره کنیم، بیش از ۱۰۰ رزومه در حال حاضر جهت من فرستاده شده است است تا کمیته فنی کلوب بررسی کند. مطمئنا تصمیمی خواهیم گرفت که به نفع تیم سپاهان باشد نه به ضرر تیم پرافتخار ایران.چند مربی خارجی مدنظر کلوب سپاهان هستند که سابقه حضور در تیم های مثل تیم ملی ایتالیا، اسپانیا و تیم های باشگاهی خوب اروپایی را دارند، اگر به نتیجه برسیم اعلام می کنیم ولی از همه علاقه مندان و هواداران سپاهان خواهش می کنم که به حواشی و گزینه هایی که به دروغ عنوان می شود سرمربی تیم سپاهان شده است اند توجه نکنند. اطمینان داشته باشند اگر به توافق برسیم اعلام می کنیم تا آرامش به تیم فوتبال سپاهان برگردد.

 

۲۰۵۱

سرپرست کلوب سپاهان گفت: منصوریان مربی خوبی است ولی مدنظر کلوب سپاهان نیست، تعجب می‌کنم که چطور این بحث‌ها را در رسانه‌ها منتشر می‌کنند.

واژه های کلیدی: علیرضا منصوریان | سرمربی تیم | تیم سپاهان | منصوریان | رسانه ها | خارجی | سپاهان | سرمربی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو