هر برادری که از منافع برادر خود مانند نفع خویش حمایت کرد به کار خود سامان داده است (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » زنان شهروندان درجه ۲ نیستند

زنان شهروندان درجه ۲ نیستند

عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش با انتقاد از عملکرد رسانه‌ها در برخورد با اتفاقات اخیر جهت زنان ورزشکار گفت: زنان شهروندان درجه ۲ نیستند.

زنان شهروندان درجه 2 نیستند

عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش با انتقاد از عملکرد رسانه ها در برخورد با اتفاقات اخیر جهت زنان ورزشکار گفت: زنان شهروندان درجه ۲ نیستند.

انتقاد عضو شورای شهر تهران از عملکرد رسانه ها در برخورد با اتفاقات اخیر جهت زنان ورزشکار

صبح امروز شهربانو امانی عضو شورای شهر تهران، در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران، با بیان اینکه این چند روزه گزارش هایی در رسانه ها دیدم که من را بر آن داشت که به عنوان نماینده مردم چند توصیه را متذکر شوم، گفت: به یاد داشته باشیم که زنان شهروندان درجه دو نیستند و نباید رسانه ها به گونه ای کار کنند که تصور کنیم حتی یک صدم هم به زنان توجه نمی شود.

عبارات مهم : شورای شهر تهران – دوچرخه سوار
وی با بیان اینکه، مرگ آتنا محمدی زن ورزشکار و نحوه ورود رسانه ها و مسئولین مرا تحت تاثیر قرار داد، افزود: برخورد آموزش و پرورش با مهشید اشتری دختر ورزشکار جالب هست. آیا که قبلا می گفتند دختر درس می خواهد چه کار، باید شوهر کند، ولی حالا می گویند دختر ورزش چه می خواهد؟

وی با بیان اینکه، برخورد با متین معززی دختر دوچرخه سوار از سوی بعضی ها ناراحت کننده است، گفت: باید دختران در جامعه حضور داشته باشند و اگر می بینید که بعضی رفتارها در جامعه کم کردن یافته به علت حضور زنان است.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:isna.ir

زنان شهروندان درجه ۲ نیستند

واژه های کلیدی: شورای شهر تهران | دوچرخه سوار | شورای شهر | ورزشکار | رسانه ها | تهران | برخورد | انتقاد

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو