شب آنگاه زیباست که نور را باور داشته باشیم.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » دعوت از شرکت های چينی جهت همکاری در آزاد راه پایتخت کشور عزیزمان ایران – شمال

دعوت از شرکت های چينی جهت همکاری در آزاد راه پایتخت کشور عزیزمان ایران – شمال

رييس بنياد مستضعان انقلاب اسلامی از همکاری سه شرکت چينی در تامين منابع و ساخت منطقه سه آزاد راه پایتخت کشور عزیزمان ایران – شمال خبر داد.

دعوت از شرکت های چينی جهت همکاری در آزاد راه پایتخت کشور عزیزمان ایران - شمال

به گزارش گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، رييس بنياد مستضعان انقلاب اسلامی که به چين سفر کرده است از همکاری سه شرکت چينی در تامين منابع و ساخت منطقه سه آزاد راه پایتخت کشور عزیزمان ایران – شمال خبر داد و گفت: با اين سه شرکت مذاکره می شود تا بهترين شرايط جهت انجام اين کار گزینش شود.

محمد سعيدی کيا ، با بيان اينکه در اين سفر علاوه بر پکن ، به شانگهای ، گوانجو و شينزن سفر خواهد کرد ، گفت: استفاده از تجربيات چين و تبادل تجربيات در امر سرمايه گذاری یکسان در ايران جهت انجام کار و صادرات از اهداف اين سفر است.

وی مذاکره با شرکت های چينی در مورد توريسم را از ديگر کارها در اين سفر بيان کرد و افزود: بنياد مستضعفان در امر توريسم امکاناتی دارد و با شرکت های چينی در اين زمينه نيز تبادل نظر می شود تا گردشگران چينی به ايران و گردشگران ايرانی به چين جذب شوند.

دعوت از شرکت های چينی جهت همکاری در آزاد راه پایتخت کشور عزیزمان ایران – شمال

سعيدی کيا همچنين از مذاکره با دو شرکت چينی جهت تامين منابع و ساخت ترمينال ايران شهر فرودگاه امام خمينی (ره) خبر داد و گفت: مذاکرات مقدماتی که در پایتخت کشور عزیزمان ایران به طور مفصل انجام شده است است در اينجا ادامه می يابد تا به جمع بندی یکسان برسيم.

وی افزود: در ديگر زمينه ها نيز از جمله لبنيات و بخش های ديگر مذاکراتی داريم تا سرمايه گذاری های یکسان در ايران جهت امر صادرات داشته باشيم.

سعيدی کيا همچنين به جلسه با تجار و بازرگانان ايرانی مقيم پکن و مذاکره با آنان اشاره کرد و گفت: در اين جلسه از تجربيات آنان استفاده خواهيم کرد و به علت اينکه يکی از کارهای ما همکاری است ، استفاده از تجار ايران در چين و تجارب آنان نيز در دستور کار است.

انتهای پیام/

رييس بنياد مستضعان انقلاب اسلامی از همکاری سه شرکت چينی در تامين منابع و ساخت منطقه سه آزاد راه پایتخت کشور عزیزمان ایران – شمال خبر داد.

واژه های کلیدی: استفاده | صادرات | توريسم | ایران | ايران | همکاری | مذاکره | آزادراه

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو