عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » ویدئوی کامل تعقیب و گریز و شلیک به یک جوان ایرانی در آمریکا منتشر شد

ویدئوی کامل تعقیب و گریز و شلیک به یک جوان ایرانی در آمریکا منتشر شد

پلیس ویرجینیای آمریکا فیلمی از تعقیب و گریز خودروی بیژن قیصر، جوان ایرانی ساکن آمریکا را که منجر به کشته شدن او شد، منتشر کرد.

ویدئوی کامل تعقیب و گریز و شلیک به یک جوان ایرانی در آمریکا منتشر شد

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ بیژن قیصر یک شهروند ایرانی – آمریکایی در ایالت ویرجینیا بود که چندی پیش از ناحیه سر نشانه گلوله پلیس آمریکا قرار داده شد و جان خود را از دست داد.

حدود دو ماه قبل بود که پلیس، خودروی بیژن قیصر را دوبار متوقف کرد ولی او از صحنه گریخت. دفعه سوم پلیس با گیرانداختن این ماشین از ماشین پیاده می شود و بدون هیچ دلیلی به سمت این فرد ایرانی تبار شلیک می کند؛ قیصر که از ناحیه سر مجروح شده است بود، بعد از ۱۰ روز جان خود را از دست داد.

واشنگتن پست به تازگی ویدئویی منتشر کرده که به وسیله دوربین راه اندازی شده است روی خودروی پلیس ضبط شده است هست. این ویدئو نشان می‌دهد که هر بار ماشین قدری حرکت می‌کند ماموران چند تیر دیگر شلیک می‌کنند و در نهایت ماشین بیژن قیصر در حاشیه خیابان به حالت نیمه واژگون متوقف می‌شود.

ویدئوی کامل تعقیب و گریز و شلیک به یک جوان ایرانی در آمریکا منتشر شد

خانواده بیژن قیصر با صدور بیانیه‌ای از تصمیم پلیس فیرفاکس ویرجینیا جهت انتشار این ویدیو قدردانی کرد. در این بیانیه گفته شده است است: “این ویدیوی آزاردهنده، قتل بی‌دلیل یک مرد جوان به وسیله افرادی را نشان می‌دهد که مسئول حفظ ایمنی عمومی هستند؛ هیچ کس ابدا در معرض آسیب نبود تا این که دو مامور پارک‌های آمریکا چند بار به بیژن قیصر تیراندازی کردند، در حالی که بدون اسلحه در جیپ خود نشسته بود.”

کد ویدیو

انتهای پیام/

فیلم کشته شدن بیژن قیصر در آمریکا

واژه های کلیدی: آمریکایی | ایرانی | آمریکا | قدردانی | ماشین | بیانیه | انتشار | جذاب ترین ها

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو