آسمان برای گرفتن ماه تله نمی گذارد، آزادی خود ماه است كه او را پایبند می كند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » هیچ قولی بابت کسب هیچ عنوانی نداده بودم/ شکست احتمالی برابر استقلال نباید فاجعه قلمداد شود ، کمالوند

هیچ قولی بابت کسب هیچ عنوانی نداده بودم/ شکست احتمالی برابر استقلال نباید فاجعه قلمداد شود ، کمالوند

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: می‌خواهم که ما را در ۹ بازی آینده هم تحمل کنند.

هیچ قولی بابت کسب هیچ عنوانی نداده بودم/ شکست احتمالی برابر استقلال نباید فاجعه قلمداد شود ، کمالوند

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: می خواهم که ما را در ۹ بازی آینده هم تحمل کنند.

به گزارش وبسایت نود ، فراز کمالوند بعد از پیروزی ۳ بر صفر تیمش برابر سپیدرود رشت در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: با تیم کامل بازی کردیم. صحبت هایی پیش آمده بود که دلیلش را نمی دانستم. همه تشویق کردند جهت حضور در جام حذفی و گفتم که تبعات دارم، جهت عملکرد خوب در جام حذفی از چند بازیکن مهم در لیگ برتر استفاده نکردم و همه احساس نگرانی کردند.

وی افزود: می خواهم که در ۹ بازی آینده هم تحمل کنند تا ما تیم را تحویل دهیم. سال آینده سرمربی تازه می آید و اگر خدا بخواهد در هر دو جام مدعی خواهید شد.

هیچ قولی بابت کسب هیچ عنوانی نداده بودم/ شکست احتمالی برابر استقلال نباید فاجعه قلمداد شود ، کمالوند

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خاطرنشان کرد: من هر لحظه عالی ترین برخورد را با خبرنگاران داشته ام ولی کسی حق بی احترامی به سرمربی یک تیم را ندارد. به من بی احترامی و توهین شده است است و همه این عنوان را شنیده اند به من می گویند از اینجا برو، آیا توقع دارید باز هم من به اینجا بیایم. توقعات باید دو طرفه باشد، من هر لحظه به حرف خبرنگاران گوش کرده ام و جهت آنها احترام قائل بوده ام.

کمالوند خاطرنشان کرد: در چند مسابقه اخیر از چند بازیکن خود استفاده نکردیم. ۹ بازی دیگر مهمان شما هستم و قول می دهم در جام حذفی هم هرچه در توان داریم بگذاریم. از اول هم هیچ قولی بابت کسب هیچ عنوانی نداده بودم و به خوبی به یاد دارم که در تیرماه اعلام کردم دنبال این هستیم تا علی رغم سال های گذشته جایگاه ثابتی جهت صنعت نفت آبادان دست وپا کنیم. ولی حالا بعضی ها همه چیز را فراموش کرده اند ما به نیمه نهایی جام حذفی رسیده ایم و تلاش هم می کنیم حریف مان را شکست بدهیم. ولی اگر نشد نباید آن را فاجعه قلمداد کنیم.

وی افزود: در لیگ برتر به جایگاه ششم هم رسیدیم ولی باید بدانیم جهت رسیدن به یک نقطه و نشانه امکان دارد خیلی چیزهای دیگر را از دست بدهیم. ما می دانستیم شرکت لیگ چه برنامه ای دارد و حالا می بینید که وقت نفس کشیدن هم نداریم. در هفته ششم دور برگشت قرار داریم و اندازه دور رفت امتیاز گرفته ایم. بعد نباید سطح توقعات را بالا برد. ما به دنبال غلبه بر استقلال هستیم ولی اگر نشد فاجعه رخ نداده هست. ما در لیگ برتر بازی خوبی با استقلال نداشتیم چون چند بازیکن مان به علت بیماری در شرایط خوبی نبودند.

کمالوند گفت: استقلال تیم بزرگی است که مهره های ارزشمندی دارد آنها از یک مربی با کلاس و تراز اول هم استفاده می کنند ولی ما میزبان هستیم و شک نکنید که تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا یک افتخار بزرگ جهت آبادان کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: می‌خواهم که ما را در ۹ بازی آینده هم تحمل کنند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص بازی امروز تیمش برابر سپیدرود گفت: امروز شاهد بازی خوبی بودیم. امیدوارم علی کریمی همانطور که در دوران بازی خوش می درخشید و آبروی فوتبال کشور عزیزمان ایران را حفظ می کرد بتواند در عرصه مربیگری هم موفق عمل کند. سپیدرود امروز اصلاً ضدفوتبال بازی نکرد و عملکردی بسیار هجومی داشت غیر از گل هایی که به ثمر رسید هر دو تیم وقت های خوبی هم داشتند و فکر می کنم همه از دیدن این بازی لذت بردند.

وی ادامه داد: از همین حالا بازیکنان به اردو می روند چون غیر از پرسشها فنی جهت بازی با استقلال باید پرسشها معنوی و روانی آنها هم تحت نظر باشد. استقلال تیم خیلی خوبی است ولی ما هم اگر جمع مان جمع باشد عالی خواهیم بود. شک ندارم که یک فوتبال دیدنی را شاهد خواهیم بود. در دور رفت لیگ برتر استقلال را شکست دادیم و در دور برگشت که حدود ۳۰ درصد آمادگی هم نداشتیم نتیجه را واگذار کردیم ولی الان شرایط مان خیلی خوب است.

کمالوند در آخر عنوان کرد: هرگاه تیم به ثبات برسد و بالای ۳۰ امتیاز کسب کند یعنی سال آینده هم در لیگ برتر حضور خواهد داشت اگر ما این مرحله را رد کنیم قطعاًَ از جوان ترها استفاده می کنم ولی امروز چون چند هفته بود که نبرده بودیم و نیاز به پیروزی داشتیم از این ترکیب استفاده کردیم.

 

۱۰۰۴

واژه های کلیدی: سرمربی تیم | سال آینده | استقلال | استفاده | بازیکنان | فوتبال | بازیکن | آبادان | سرمربی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو