خداوندا مرا از کسانی قرار دِه که دنیاشان را برای دینشان میفروشند نه دینشان را برای دنیاشان. (دکتر علی شریعتی)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » اعلام آماده‌باش به شرکت‌های آب و برق جهت سرمای پیش رو

اعلام آماده‌باش به شرکت‌های آب و برق جهت سرمای پیش رو

با توجه به آینده نگری بارش برف در ساعات ابتدایی روز شنبه ۷ بهمن‌ماه، شرکت‌های آب و برق در حالت اماده باش قرار گرفتند.

اعلام آماده‌باش به شرکت‌های آب و برق جهت سرمای پیش رو

به گزارش گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان ، بر اساس اعلام شرکت توانیر، شرکت های توزیع و برق منطقه ای غرب کشور و به خاص در گیلان، غرب مازندران و اردبیل با رصد لحظه ای پایداری شبکه در آماده باش باش کامل قرار گرفتند.
همچنین شرکت آب و فاضلاب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با صدور اطلاعیه‌ای در خصوص حفاظت از کنتورها در روزهای آینده هشدار داد.

عبارات مهم : استفاده – اندازی
در این اطلاعیه آمده است: با توجه به ورود جبهه هوای سرد و کم کردن شدید دمای هوا و به منظور حفاظت کنتورهای آب از یخ‌زدگی و شکستگی و همچنین جلوگیری از بروز خسارت، مورد نیاز است مشترکان شهرهای استان موارد زیر را رعایت کند:

۱- علاوه بر این پوشش کنتور و لوازم جانبی آن با استفاده از پوشال، پشم شیشه یا سایر پوشش‌های مناسب باید انجام شود؛ البته این کار مورد نیاز است به صورتی باشد که کنتور آب به‌راحتی قابل قرائت باشد.

۲- همچنین جلوگیری از ورود و تجمع آب در داخل حوضچه کنتور و راه اندازی دریچه کنتور روی حوضچه فاقد دریچه از دیگر مواردی است که در این فصل باید انجام شود.

اعلام آماده‌باش به شرکت‌های آب و برق جهت سرمای پیش رو

۳- شهروندان توجه کنند در صورت یخ‌زدگی کنتور و لوله‌های رابط از گرم‌کردن ناگهانی کنتور و استفاده از آب جوش یا ایجاد آتش در اطراف کنتور جدا خودداری شود.

۴- بر اساس این اطلاعیه شهروندان استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در صورت بروز هر گونه حادثه‌ای می‌توانند با سامانه تلفنی ۱۲۲ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: استفاده | اندازی | جلوگیری | اطلاعیه | راحتی | ایران | کاهش دما | بارش برف

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو