یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » فردا بخش عمده ای از پایتخت کشور عزیزمان ایران یخ خواهد بست و فردا روز مشکل خواهد بود

فردا بخش عمده ای از پایتخت کشور عزیزمان ایران یخ خواهد بست و فردا روز مشکل خواهد بود

بخش عمده ای از زمین های سطح خیابان و به خصوص پیاده راه ها یخ خواهد بست و فردا روز مشکل از نظر حمل و نقل و جا به جایی شهروندان خواهد بود.

فردا بخش عمده ای از پایتخت کشور عزیزمان ایران یخ خواهد بست و فردا روز مشکل خواهد بود

بخش عمده ای از زمین های سطح خیابان و به خصوص پیاده راه ها یخ خواهد بست و فردا روز مشکل از نظر حمل و نقل و جا به جایی شهروندان خواهد بود.

محمدعلی نجفی در دیدار از سایت برفروبی شهرداری

عبارات مهم : هوای پایتخت – بی خانمان

محمدعلی نجفی، شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در حاشیه دیدار از سایت برف روبی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران افزود:

با توجه به آینده نگری قبلی هواشناسی ما از عصر روز شنبه جهت مقابله با آثار ناشی از بارش برف آمادگی داشته و از ساعت شش عصر دیشب در تمامی سطح شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران حضور داشتیم؛ از این رو با شروع بارش برف تمامی نیروهای شهرداری در مناطق متفاوت حضور داشتند و به هیچ عنوان غافلگیری نبود.

نخستین آمادگی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به گرمخانه ها و محل های اسکان کارتن خواب ها و افراد بی خانمان بود؛ بر این اساس در طول شب گذشتهتعداد زیادی از خودروهای شهرداری در شهر می چرخیدند تا کارتن خواب ها و بی خانمان ها را به گرمخانه ها ارجاع دهند.

بعضی از خطوط مترو همانند خط پایتخت کشور عزیزمان ایران – کرج تا ساعت سه بامداد فعال بودند و جمعی از شهروندان تهرانی که وسیله نقلیه از ایستگاه مترو به منازل پیدا نکردند، در همان ایستگاه ها اسکان داده شدند.

از ساعت هشت و سی دقیقه شب و با شروع برف در اکثر مناطق، همکاران ما در شهرداری در سطح خیابان ها توزیع شدند و از همان وقت تا کنون عده ای از همکاران هنوز شیفت خود را عوض نکرده اند.

معابر به سه گروه معابر اصلی، درجه دو و درجه سه جهت برف روبی تقسیم کردیم. مشخص بود که اولویت را به معابر مهم دادیم؛ امروز صبح هم شهروندان اذعان داشتند که تمامی معابر و به خصوص معابر اصلی، باز بود. البته در بعضی نقاط ممکن بود به علت سقوط درخت نیم ساعت ترافیک ایجاد شده است باشد و یا به خاطر لیز خوردن بعضی خودروها، معبری بسته شود که به سرعت این معابر بازگشایی شده است است.

از صبحگاه امروز به مناطق ۱۹ و ۲۰ برای کمک به باز کردن بزرگراه پایتخت کشور عزیزمان ایران – قم و مناطق ۲۱ و ۲۲ جهت کمک به باز کردن بزرگراه پایتخت کشور عزیزمان ایران – کرج دستور دادیم تا امکانات اضافی خود را به آن سمت ببرند؛ بر این اساس مقداری از مرز و حریم شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران خارج شدیم تا به راهداری کمک کنیم.

تعطیلی مدارس و عقب افتادن ساعت شروع کار ادارات کمک خیلی خوبی کرد و امشب نیز شهروندان و شهرداری باید خیلی مواظبت کنند؛ آیا که برودت هوا خیلی زیاد خواهد شد و آینده نگری می شود هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران به منهای هشت درجه سانتیگراد برسد. از این رو بخش عمده ای از زمین های سطح خیابان و به خصوص پیاده راه ها یخ خواهد بست و فردا روز مشکل از نظر حمل و نقل و جا به جایی شهروندان خواهد بود.

بعضی ها گفتند شهرداری غافل گیر شد ولی به هیچ عنوان اینگونه نبود؛ بلکه شهرداری قبل از بارش این نزولات آسمانی کاملا آمادگی داشت. بعضی از راه ها در ابتدای بارش بند آمده بودند که آن هم عمدتا به خاطر شیب زیاد خیابان ها و لیز خوردن خودروها بود؛ بر این اساس راه بندان هایی ایجاد شده است بود و کاری نبود که از عهده شهرداری برآید. شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز در هر نقطه ای که خبر راه بندان رسیده بود، بلافاصله اکیپ مخصوصی را علاوه بر گروهی که کار آن ها باز کردن معابر بود، به منطقه اعزام کرد.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:mehrnews.com


فردا بخش عمده ای از پایتخت کشور عزیزمان ایران یخ خواهد بست و فردا روز مشکل خواهد بود

واژه های کلیدی: هوای پایتخت | بی خانمان | شهرداری | بزرگراه | ایستگاه | خیابان | همکاران | کارتن | ایران | آمادگی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو