اسایش و راحتی امروز حاصل رنج و زحمت دیروز است.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » بلیط ۶۰۰ هزار تومانی جهت پرواز بندرعباس به پایتخت کشور عزیزمان ایران که انجام هم نمی شود!!

بلیط ۶۰۰ هزار تومانی جهت پرواز بندرعباس به پایتخت کشور عزیزمان ایران که انجام هم نمی شود!!

با توجه به باطل شدن پروازها آنچه بیش از هر موضوعی موجب نارضایی مسافران شده، بالا رفتن قیمت پروازی این مسیر است که با مراجعه به سایت‌های فروش آنلاین بلیت می‌توان آن را مشاهده کرد.

بلیط 600 هزار تومانی جهت پرواز بندرعباس به پایتخت کشور عزیزمان ایران که انجام هم نمی شود!!

با توجه به باطل شدن پروازها آنچه بیش از هر موضوعی موجب نارضایی مسافران شده، بالا رفتن قیمت پروازی این مسیر است که با مراجعه به سایت های فروش آنلاین بلیت می توان آن را مشاهده کرد.

پرواز بندرعباس به پایتخت کشور عزیزمان ایران همچنان در خواب زمستانی/قیمت بلیت به بالای ۶۰۰ هزار تومان رسید!

از شنبه شب ۷ بهمن که پرواز شماره ۴۰۳۸ هواپیمایی زاگرس مسیر بندرعباس به پایتخت کشور عزیزمان ایران به علت شرایط نامساعد هوا مقصد، به بندرعباس بازگشت تا روز گذشته که پروازهای این مسیر شرکت های کاسپین ساعت ۷، زاگرس ۷:۳۰ صبح، ماهان ۰۹:۴۵، آسمان ۱۴:۱۰، کشور عزیزمان ایران ایر ۱۶:۴۰، کاسپین ۱۷:۳۰،کیش ایر ۱۹:۱۵، آتا ۲۱:۵۰، زاگرس ۲۱ و ماهان ۲۲:۱۰ تاکنون باطل شد، همچنان هیچ پروازی از بندرعباس موفق به برخاستن به مقصد پایتخت کشور عزیزمان ایران نشده است.

عبارات مهم : بندرعباس – مشاهده
در این بین پرواز بندرعباس به پایتخت کشور عزیزمان ایران صبحگاه امروز سه شرکت کاسپین ۷:۴۰ صبح، ماهان ۷:۵۰ و کشور عزیزمان ایران ایر ۸:۰۵ هم به جمع باطلی ها پیوستند تا شاهد باشیم پروازهای صبحگاه امروز از پایتخت کشور عزیزمان ایران به مقصد بندرعباس به زمین نخواهد نشست.

این روند در حالی است که موجب شده است پروازهای بندرعباس به چابهار ۸:۵۰ شرکت کشور عزیزمان ایران ایر، بندرعباس به ساری ۸:۵۵ قشم ایر، بندرعباس به پایتخت کشور عزیزمان ایران ۹:۴۵ ماهان و بندرعباس به پایتخت کشور عزیزمان ایران ۱۴:۱۵ قشم ایر باطل شود و از آینده پروازهای دیگر بندرعباس به پایتخت کشور عزیزمان ایران هنوز اطلاعی از باطل شدن در دسترس نیست و تنها شرکت هواپیمایی آتا پرواز ساعت ۲۱:۵۰ خود از بندرعباس به سوی پایتخت کشور عزیزمان ایران را باطل کرده است.

با توجه به باطل شدن پروازها آنچه بیش از هر موضوعی موجب نارضایی مسافران شده، بالا رفتن قیمت پروازی این مسیر است که با مراجعه به سایت های فروش آنلاین بلیت می توان آن را مشاهده کرد که قیمت ها از ۳۹۰ هزار و ۵۰۰ تومان شروع و به ۶۲۳ هزار تومان رسیده هست، آن هم در شرایطی که مشخص نیست این پروازها انجام می شود یا خیر!

بلیط ۶۰۰ هزار تومانی جهت پرواز بندرعباس به پایتخت کشور عزیزمان ایران که انجام هم نمی شود!!

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

واژه های کلیدی: بندرعباس | مشاهده | آنلاین | مسافران | پرواز | ایران | خبر | اجتماعی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو